|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
aj... a nawet jak się tusk wywali na kibicach to i tak prędzej się stąd dowiem niż z telewizji, mam stary telewizor, nie lubię nawet go ogladać, a co dopiero mówić o ogladaniu wiadomości z naszego grajdoła, tak jak bym chciał ogladać reality szoł z zakładu zamknietego w Tworkach, sorry, to tylko Nirtz czy tyson może się tym podniecać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
A swoją droga, temat kibiców kur.wa...LOL jestem ciekaw na co ten zastepczy temat? co i kto chce przykryć bo nie mogę pojąć żeby z powodu kilku wąskomyślących kolesi sprawa zrobiła się sprawą "narodową". no, a biorąc pod uwagę że te wszystkie dobre i złe media nie są instytucjami charytatywnymi, to robią to wszystko w celach zarobkowych, przełożenie kasa-oglądalność jest bezpośrednie, skoro takim tematem można rozpętać taką burzę to nasze społeczeństwo wystawia sobie same notkę na swój temat, jestem ciekaw kto ukręci w tym konkursie największe lody, widzi mi się że nie będą to tysony ani kibice, oni będą tylko wodą do młyna kręcącego grubą kasę dla tych co sobie stoją z boku i zacierają swoje gibkie rączki  Generalnie zgadzam sie z Twoja diagnoza, ale nie uwazam, ze kibice powinni spokojnie przygladac sie jak sa dymani przez czyjes 'gibkie raczki' . Abstrahujac nieco od tematu uwazam, ze stosowanie odpowiedzialnosci zbiorowej, kierowanie i podsycanie gniewu spolecznego przeciwko malym grupom jest powrotem do totalitarnych metod, ktore nie powinny miec miejsca w nowoczesnej kulturze politycznej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9613038,Trybuna_szalikowcow_zamknieta__Policja_zatrzymuje.html coraz gorzej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Czy powinni się przyglądać czy nie przyglądać nie oceniam, ale rozumiem wzburzenie jak jakiś korek stosuje tak jak piszesz, odpowiedzialność zbiorową w tej sytuacji. Stąd trochę ze zdziwieniem czytam ten temat i kilka osób z nazwijmy to szeregu kibiców robi taki wielki zamęt, w moim odczuciu nikt nie ma wątpliwosci ze zamykanie stadionów nie jest antidotum na procent debili którzy robią rozpierduchy bo nie umieją zsumować 2+2.
A tuski, kaczki i bronki robią zasłonę dymna, przed czym, nie jestem pewien ale raczej nie próbują ukryć tego że bronek postawił klocka na dywanie, oj nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
Czy powinni się przyglądać czy nie przyglądać nie oceniam, ale rozumiem wzburzenie jak jakiś korek stosuje tak jak piszesz, odpowiedzialność zbiorową w tej sytuacji. Stąd trochę ze zdziwieniem czytam ten temat i kilka osób z nazwijmy to szeregu kibiców robi taki wielki zamęt, w moim odczuciu nikt nie ma wątpliwosci ze zamykanie stadionów nie jest antidotum na procent debili którzy robią rozpierduchy bo nie umieją zsumować 2+2.
A tuski, kaczki i bronki robią zasłonę dymna, przed czym, nie jestem pewien ale raczej nie próbują ukryć tego że bronek postawił klocka na dywanie, oj nie. Ale (ujmujac metaforycznie) probuja odwrocic uwage od tego, ze na piedestale postawili cymbala w bialym kitlu, ktory formalnie majac obowiazek Tobie pomoc...nie zrobil tego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
@Kura ja pierd.......... chcialem dzis podjechac do Geanta ale sie teraz boje bo kupowanie tam produktow obraza narod polski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 169
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 169 |
Ja pier.do.le to już przechodzi ludzkie pojęcie KOMUNA wróciła pełną gębą!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
DONALD MATOLE, TWÓJ RZĄD OBALĄ KIBOLE!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Ja bym na miejscu niektórych wstrzymał się z takimi tekstami... Dobry ziom Donalda trzyma wszystkie IP u siebie na dysku, więc jak macie budziki poustawiane na 6:15, żebyście się nie zdziwili jak o 6:00 wyważą Wam drzwi do mieszkania i rzucą na zimną posadzkę w samej bieliźnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Tak, oczywiście. To co się teraz u nas dzieje to nie jest Białoruś. Żyjemy w wolnym i demokratycznym kraju gdzie jest pełne poszanowanie swobód obywatelskich.
Swoją drogą - nie wiem czy to prawda - w necie krąży informacja jakoby dzisiaj, w parę dni po meczu Floty Świnoujście z Kolejarzem Stróże policja w Świnoujściu chodziła po domach "kiboli" (jak się domyślam tych zidentyfikowanych) i wlepiała mandaty. Za co? Za to, że w sobotę wykrzykiwali antyrządowe i obraźliwe dla Tuska hasła na stadionie Floty.
--
Swoją drogą:
30 czerwca Warszawa zakończy przygotowania do zaczynającej się następnego dnia polskiej prezydencji w UE. Do stolicy na spotkania i konferencje, wystawy i koncerty zjadą unijni delegaci i dziennikarze. Ale tego dnia na ulice miasta wyjdą też związkowcy "S": górnicy, stoczniowcy, hutnicy, kolejarze, pracownicy budżetówki.
Jak do tego dołączą jeszcze kibole, których się zjedzie trochę z całego kraju to... na miejscu warszawiaków już teraz pomyślał bym o jakichś solidnych dechach i zabezpieczaniu okien. Coś mi się wydaje, że to może być najczarniejszy dzień dla władz państwowych w III RP. Przynajmniej wszystko idzie w tym kierunku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Opinia Helińskiej Fundacji Praw Człowieka na temat zamykania stadionów, karania za antyrządowe hasła itp. etc. Polecam przeczytać... http://www.hfhrpol.waw.pl/pliki/wystapienie_mswia.pdf
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
DONALD MATOLE, TWÓJ RZĄD OBALĄ KIBOLE!!! Lepiej uwazaj, u mnie od dwoch dni ok 22 nad miastem krazy helikopter 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Jeszcze w Gdańsku mogę zrozumieć uwielbienie Hessa bo przed wojną tam mieszkało 90% Niemców ale w Warszawie już nie bardzo bo im Niemcy 2/3 miasta wymordowali o tych co za 10tys. do filmu tego angola hailują to już nawet nie ma co gadać. 1) o co biega z tym uwielbieniem dla nazizmu w Warszawie ? - jestem z Wawy chodzilem na mecze pare lat temu i nie wiem o czym piszesz /sie nie zgadzam ;-) ) 2) - nie wiem totalnie o co biega z tym filmem, jak mozesz to przybliz temat / tutaj po prostu ciekawość ;-) No nie mów ;p myślałeś że pioruny na Białym Legionie to są oznaczenia fanów AC/DC a godło zbrodniczej dywizji Wafen SS Totenkopf to flaga piratów z Karaibów ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Helsińska Fundacja to najpewniej marionetki PISdzielców
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|