Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 44 1 2 18 19 20 21 22 43 44
Marcel #4674330 19/05/2011 00:38
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Marcel
"W związku z tym mecz zbojkotują kibice Lechii oraz... premier Donald Tusk. - Przy takich cenach biletów na mecz się nie wybieram, bo nie chcę być na otwarciu dla garstki ludzi."

a moze powod nieobecnosci jest zupelnie inny grin
nikt nie lubi jak mu sie publicznie pluje w twarz a zwlaszcza egocentrycy ... wink

Bonus: Unibet
Marcel #4674331 19/05/2011 00:39
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Marcel
"W związku z tym mecz zbojkotują kibice Lechii oraz... premier Donald Tusk. - Przy takich cenach biletów na mecz się nie wybieram, bo nie chcę być na otwarciu dla garstki ludzi."

hehe wzruszające dba o kieszenie kibiców i sie z nimi solidaryzuje , ten nasz kochany premier laugh
szkoda tylko ze nie dba o ich kieszenie przed i po meczu smirk

Piostar #4674379 19/05/2011 00:48
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
Szkoda że nie donalda ładnie by mu spiewali podczas meczu

ELDORADO #4674397 19/05/2011 00:56
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by ELDORADO
szkoda tylko ze nie dba o ich kieszenie przed i po meczu smirk

jak nie dba ?? przeciez zamyka stadiony zeby oszczedzac i nie placic za bilety grin

Inzaghi78 #4674420 19/05/2011 01:07
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by Marcel
"W związku z tym mecz zbojkotują kibice Lechii oraz... premier Donald Tusk. - Przy takich cenach biletów na mecz się nie wybieram, bo nie chcę być na otwarciu dla garstki ludzi."

a moze powod nieobecnosci jest zupelnie inny grin
nikt nie lubi jak mu sie publicznie pluje w twarz a zwlaszcza egocentrycy ... wink

przecież podał powód cytuję "

"....bo nie chcę być na otwarciu dla garstki ludzi." grin

Piostar #4674426 19/05/2011 01:14
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
ahahaha Donku szanujmy swoją inteligencję laugh W takie wytłumaczenie to chyba tylko Conrad jest gotów uwierzyć.

Piostar #4674448 19/05/2011 01:24
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
oj chyba zaczal stosowac niedozwolone srodki bo inaczej tej wypowiedzi nie da sie wytlumaczyc

Piostar #4674473 19/05/2011 01:36
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Donald - zamknij ten stadion. Będziesz miał lepsze wytłumaczenie.

Jednak Tuskaszenka spękał. Przestraszył się tej garstki, która da się złupić PZPN, to co dopiero by było gdyby stadion był wypełniony kibolami po brzegi. Donio chyba w Warszawie by usłyszał jak kibole go pozdrawiają smile

Piostar #4674531 19/05/2011 02:02
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Na jakiś stadion będzie się musiał wybrać i wtedy zrezygnowałbym całkowicie z dopingu na rzecz bluzgów na Tuska, pięknie by to wyglądało w tv smile

Piostar #4674603 19/05/2011 02:39
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/brutalny-atak-na-15-latka-pocieli-mu-twarz,1,4335560,region-wiadomosc.html

vert #4674607 19/05/2011 02:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Originally Posted by vert
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/brutalny-atak-na-15-latka-pocieli-mu-twarz,1,4335560,region-wiadomosc.html

dalej kurwa ajtiajom tvnom wierzcie jebanym pismakom !

Tombal #4674632 19/05/2011 03:11
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
kopia akcji z dragami,wtedy tez codziennie umierali w szpitalach,jak na zamowienie laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Rysio Ochudzki
kopia akcji z dragami,wtedy tez codziennie umierali w szpitalach,jak na zamowienie laugh

cieszysz jape a efekty są wink


"Polska jest liderem w Europie pod względem liczby zakazanych substancji psychotropowych i odurzających - podkreśla Ewa Kopacz. Minister zdrowia zaznaczyła też, że od kilku miesięcy nikt nie zmarł z powodu zażycia dopalaczy."

To sie nazywa dobry PR grin

Niedługo napiszą,ze na stadionach nie ma burd bo nie ma kibiców i problem rozwiązany.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Rysio Ochudzki
kopia akcji z dragami,wtedy tez codziennie umierali w szpitalach,jak na zamowienie laugh
nawet okradali banki by miec na doplacze laugh

Marcel #4674701 19/05/2011 04:01
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by Marcel
"W związku z tym mecz zbojkotują kibice Lechii oraz... premier Donald Tusk. - Przy takich cenach biletów na mecz się nie wybieram, bo nie chcę być na otwarciu dla garstki ludzi."

jaki premier taki kibic

mura #4674722 19/05/2011 04:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
A co nie stac nas? zielona wyspa,tygrys gospodarczy,kasy jak lodu wink


Rudy boi sie czulych slowek od kibicow i udaje greka.uups to chyba nie wlasciwe porownanie.Chociaz trzeba przyznac ze wtedy na tej mapie oprocz Polski byla jeszcze jedna zielona wyspa szczesliwosci.. wink

Tombal #4674732 19/05/2011 04:23
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Originally Posted by Tombal
Originally Posted by vert
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/brutalny-atak-na-15-latka-pocieli-mu-twarz,1,4335560,region-wiadomosc.html

dalej kurwa ajtiajom tvnom wierzcie jebanym pismakom !
myślisz że taką patologię wytępisz zakazami i mandatami za bluzganie na Tuska? takich ścierw nie powstrzyma nic prócz kulki w łeb. A to co robi rząd jest ewidentnie wymierzone w normalnych, lub trochę bardziej krewkich ludzi, którzy nie chcą iść zgodnie z prądem puszczanym przez media

Piostar #4674740 19/05/2011 04:30
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
http://walski.nowyekran.pl/post/14772,czy-sa-uczciwi-dziennikarze

sama prawda o tusku

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Rysio Ochudzki
kopia akcji z dragami,wtedy tez codziennie umierali w szpitalach,jak na zamowienie laugh
Może telefon był z D.C.: To jak to jest my 5 ton opium znowu przechwycili w Hindukuszu, a wy w Polsce nasz sojusznik dopalacze żrecie? ;p

ultra1978 #4674750 19/05/2011 04:35
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
On też był kiedyś "kibolem" smile


[Linked Image]

Strona 20 z 44 1 2 18 19 20 21 22 43 44

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol), 795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1