|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
"W związku z tym mecz zbojkotują kibice Lechii oraz... premier Donald Tusk. - Przy takich cenach biletów na mecz się nie wybieram, bo nie chcę być na otwarciu dla garstki ludzi." a moze powod nieobecnosci jest zupelnie inny  nikt nie lubi jak mu sie publicznie pluje w twarz a zwlaszcza egocentrycy ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
"W związku z tym mecz zbojkotują kibice Lechii oraz... premier Donald Tusk. - Przy takich cenach biletów na mecz się nie wybieram, bo nie chcę być na otwarciu dla garstki ludzi." hehe wzruszające dba o kieszenie kibiców i sie z nimi solidaryzuje , ten nasz kochany premier  szkoda tylko ze nie dba o ich kieszenie przed i po meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343 |
Szkoda że nie donalda ładnie by mu spiewali podczas meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
szkoda tylko ze nie dba o ich kieszenie przed i po meczu  jak nie dba ?? przeciez zamyka stadiony zeby oszczedzac i nie placic za bilety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
"W związku z tym mecz zbojkotują kibice Lechii oraz... premier Donald Tusk. - Przy takich cenach biletów na mecz się nie wybieram, bo nie chcę być na otwarciu dla garstki ludzi." a moze powod nieobecnosci jest zupelnie inny  nikt nie lubi jak mu sie publicznie pluje w twarz a zwlaszcza egocentrycy ...  przecież podał powód cytuję " ".... bo nie chcę być na otwarciu dla garstki ludzi." 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
ahahaha Donku szanujmy swoją inteligencję  W takie wytłumaczenie to chyba tylko Conrad jest gotów uwierzyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
oj chyba zaczal stosowac niedozwolone srodki bo inaczej tej wypowiedzi nie da sie wytlumaczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Donald - zamknij ten stadion. Będziesz miał lepsze wytłumaczenie. Jednak Tuskaszenka spękał. Przestraszył się tej garstki, która da się złupić PZPN, to co dopiero by było gdyby stadion był wypełniony kibolami po brzegi. Donio chyba w Warszawie by usłyszał jak kibole go pozdrawiają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Na jakiś stadion będzie się musiał wybrać i wtedy zrezygnowałbym całkowicie z dopingu na rzecz bluzgów na Tuska, pięknie by to wyglądało w tv 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311 |
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/brutalny-atak-na-15-latka-pocieli-mu-twarz,1,4335560,region-wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/brutalny-atak-na-15-latka-pocieli-mu-twarz,1,4335560,region-wiadomosc.html dalej kurwa ajtiajom tvnom wierzcie jebanym pismakom !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
kopia akcji z dragami,wtedy tez codziennie umierali w szpitalach,jak na zamowienie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
kopia akcji z dragami,wtedy tez codziennie umierali w szpitalach,jak na zamowienie  cieszysz jape a efekty są "Polska jest liderem w Europie pod względem liczby zakazanych substancji psychotropowych i odurzających - podkreśla Ewa Kopacz. Minister zdrowia zaznaczyła też, że od kilku miesięcy nikt nie zmarł z powodu zażycia dopalaczy." To sie nazywa dobry PR Niedługo napiszą,ze na stadionach nie ma burd bo nie ma kibiców i problem rozwiązany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
kopia akcji z dragami,wtedy tez codziennie umierali w szpitalach,jak na zamowienie  nawet okradali banki by miec na doplacze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
"W związku z tym mecz zbojkotują kibice Lechii oraz... premier Donald Tusk. - Przy takich cenach biletów na mecz się nie wybieram, bo nie chcę być na otwarciu dla garstki ludzi." jaki premier taki kibic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
A co nie stac nas? zielona wyspa,tygrys gospodarczy,kasy jak lodu Rudy boi sie czulych slowek od kibicow i udaje greka.uups to chyba nie wlasciwe porownanie.Chociaz trzeba przyznac ze wtedy na tej mapie oprocz Polski byla jeszcze jedna zielona wyspa szczesliwosci.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/brutalny-atak-na-15-latka-pocieli-mu-twarz,1,4335560,region-wiadomosc.html dalej kurwa ajtiajom tvnom wierzcie jebanym pismakom ! myślisz że taką patologię wytępisz zakazami i mandatami za bluzganie na Tuska? takich ścierw nie powstrzyma nic prócz kulki w łeb. A to co robi rząd jest ewidentnie wymierzone w normalnych, lub trochę bardziej krewkich ludzi, którzy nie chcą iść zgodnie z prądem puszczanym przez media
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
http://walski.nowyekran.pl/post/14772,czy-sa-uczciwi-dziennikarze
sama prawda o tusku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
kopia akcji z dragami,wtedy tez codziennie umierali w szpitalach,jak na zamowienie  Może telefon był z D.C.: To jak to jest my 5 ton opium znowu przechwycili w Hindukuszu, a wy w Polsce nasz sojusznik dopalacze żrecie? ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
On też był kiedyś "kibolem"  [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|