Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
w hbo jest tylko jeden dzień poślizgu. Amerykanie oglądają w niedzielę, a my w poniedziałek. Bardzo dobra decyzja HBO o tak szybkom nadawaniu tego serialu. W takiej sytuacji też wolę obejrzeć w tv.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by gool11
Witam panowie, ogląda ktoś może serial "Breakout Kings" ?
Jak wrażenia? Warto ?
Ja zacząłem ale nie przyciągnął mnie na dłużej.

Originally Posted by ratayski
Panowie poleci mi ktos jakis serial w stylu Dexter, The Wire, The Shield ?

Może nie dokładnie w tym samym stylu ale The Closer. Ma kilka lat, ale ja np. dopiero teraz odkryłem.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Panowie a może polecicie jakiś klimatyczny triller coś jak 'Przylądek Strachu' , 'Wyspa Tajemnic' - jak nie trudno zauważyć ten sam reżyser, więc może znacie jakiś równie klimatyczny film SCorsese z tego gatunku?
ps. Infiltrację widziałem.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Francuski łącznik, Straw Dogs, Blow Out, Touch of Evil, Don't look now, The game, Drabina Jakubowa, Anamorph, Deep Red, Manhunter, Dead Zone, Maratończyk, Transsiberian, Lady Vanishes, Lavender Mob Hill, Conversation, Vertigo, Tajemnice L.A., No Country for old men, Long Good Friday

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by eroll
Panowie a może polecicie jakiś klimatyczny triller coś jak 'Przylądek Strachu' , 'Wyspa Tajemnic' - jak nie trudno zauważyć ten sam reżyser, więc może znacie jakiś równie klimatyczny film SCorsese z tego gatunku?
ps. Infiltrację widziałem.

To może Goodellas? Pewnie też widziałeś... :>


Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
*Goodfellas

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
możesz też sobie zobaczyć pierwowzór Przylądka Strachu z Peckiem i Mitchumem w rolach głównych. Film Scorese był remakiem, choć wspomniana dwójka wystąpiła w nim w epizodach.

może też jeszcze

Sea of love, filmy Hitchcocka, Siedem ;-)Adwokat diabła, Hanibal, Deja vu, Sekretne okno, Czerwony smok, Wściekłe psy, Memento, Kolekcjoner kości, Zodiak, Misery, Rok Smoka, Inside Man, American Psycho, Awake, Falling Down, Fracutre, Old Boy, Panic Room


z resztą poszukaj sobie na filmwebie reszty smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Śmierć w Wenecji wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by [T
-error]Śmierć w Wenecji wink
spokojnie zaraz się rozkręci laugh

A tak poważnie to dzięki Panowie coś wybiorę piwo . Vindom dałeś tyle do pieca że będzie co przeglądać ale może podaj ze dwa z tych wymienionych które, naprawdę nie dadzą oderwać się od fotela i mają klimat smile tak na pierwszy rzut

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Kameleon
*Goodfellas
widziałem ale dawno chętnie sobie przypomnę.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Osobiście oglądałem tylko angielską wersję tego programu i bardzo mi się spodobała, tak więc jak będę w Polsce to na pewno też sprawdzę krajową edycję: Dragon's Den [wyborcza.biz]

Polecam.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by eroll
Originally Posted by [T
-error]Śmierć w Wenecji wink
spokojnie zaraz się rozkręci laugh

A tak poważnie to dzięki Panowie coś wybiorę piwo . Vindom dałeś tyle do pieca że będzie co przeglądać ale może podaj ze dwa z tych wymienionych które, naprawdę nie dadzą oderwać się od fotela i mają klimat smile tak na pierwszy rzut

wg mnie Straw Dog i Maratończyk - po prostu klasyki

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
i Przylądek strachu z 1962 roku smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
ja na fajny serial się natknolem jakiś czas temu o bardzo dzikim zachodzie jak ktoś lubi takie klimaty to polecam Deadwood
można zobaczyć jak polityka wygląda od środka laugh

http://www.filmweb.pl/serial/Deadwood-2004-97620

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by vindom
Originally Posted by eroll
Originally Posted by [T
-error]Śmierć w Wenecji wink
spokojnie zaraz się rozkręci laugh

A tak poważnie to dzięki Panowie coś wybiorę piwo . Vindom dałeś tyle do pieca że będzie co przeglądać ale może podaj ze dwa z tych wymienionych które, naprawdę nie dadzą oderwać się od fotela i mają klimat smile tak na pierwszy rzut

wg mnie Straw Dog i Maratończyk - po prostu klasyki

Peckinpah i jego koncepcja kobiety aplauz

Vindom gdybyś sobie jeszcze coś przypomniał to się nie krępuj smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
szukam do sciagniecia filmu Czwarty protokół http://www.filmweb.pl/film/Czwarty+protok%C3%B3%C5%82-1987-4819

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Dziabor
szukam do sciagniecia filmu Czwarty protokół http://www.filmweb.pl/film/Czwarty+protok%C3%B3%C5%82-1987-4819


http://rapidshare.com/files/410622118/00222_Up_by_breku.part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/410621289/00222_Up_by_breku.part1.rar.html

albo

http://www.netload.in/dateiEkef2paMpD/00222 Up by breku.part2.rar.html
http://www.netload.in/dateizgYYg4K6mi/00222 Up by breku.part1.rar.html

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by mat2000
Vindom gdybyś sobie jeszcze coś przypomniał to się nie krępuj smile

twórczość Peckinpaha najlepiej poznać w całość, zwłaszcza że nie miał zbyt wielu filmów na koncie.

Przynieście mi głowę Alfredo Garcii, Ucieczkę gangstera czy Elitę zabójców zawsze warto obejrzeć.

Interesujący kierunek to Francja, a jak Francja to Jean-Pierre Melville i jego filmów, te najciekawsze to:

Glina, W kręgu zła, Samuraj, Drugi Oddech i Szipcel


Z sensacyjnych czy thrillerów to udane filmy miał zazwyczaj Don Siegel, oprócz Brudnego Harry'ego, można obejrzeć:

Bluff Coogana, Madigan, Zabójcy, Ucieczka z Alcatraz, Charley Varrick i Telefon - można i pozostałe

z włoskiego kierunku to Dario Argento, który filmów ma sporo na koncie (jako reżyser i scenarzysta)i jak to w życiu jedne lepsze, drugie gorsze. Warto zwrócić uwagę na jego debiut "Ptak o kryształowym upierzeniu" z późniejszych Głęboka czerwień, Suspiria,

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Czwarty Protokół bardzo fajny film. Nawet w kolekcji na dvd go mam. toast

Który z następujących polskich seriali lepiej oceniacie: 'Odwróceni' czy 'Oficer'?

Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, Sensei, alfa, $-man), 2,783 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1