Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 44 1 2 20 21 22 23 24 43 44
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Za PRL ludzie przeciwni władzy wypisywali antyrządowe hasła na murach. A dzisiaj...

[Linked Image]

smile

Bonus: Unibet
Piostar #4675741 19/05/2011 21:15
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
laugh laugh laugh

szacun za akcję wink

szkoda, że za szkody zapłaci obywatel, czyli kibic.

ale walka o siebie wymaga poświęcenia.

Conrad #4675899 19/05/2011 22:10
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by Conrad
Jak stadion nie będzie gotowy to prędzej by przenieśli spotkanie na inny obiekt.
Inny obiekt? A na otwarciu stadionu w Gdańsku kto zagra? Britney Spears?

mura #4675940 19/05/2011 22:35
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by mura
laugh laugh laugh

szacun za akcję wink

szkoda, że za szkody zapłaci obywatel, czyli kibic.

ale walka o siebie wymaga poświęcenia.
Za jakie szkody? To już asystent posła nie może umyć dwóch szyb rozpuszczalnikiem za te 2k PLN co zarabia miesięcznie?
Przecież niejeden z nich by zlizał farbę z tej szyby jakby wielki pan poseł mu kazał.

Kura #4675975 19/05/2011 22:49
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Kura
z forum Jagi

Policja widząc że nie ma racji, wymyśliła kolejny zarzut dla wszystkich zatrzymanych pod Urzędem Wojewódzkim - art 51. KK , czyli zakłócanie porządku. Dostarczają wezwania wszystkim do domów na stawiennictwo do komendy w w celu złożenia wyjaśnień. Terminy pokrywają się z czasem meczu, chcąc nam uniemożliwić pójście pod stadion. nie ma żadnych wątpliwości że robią to specjalnie.

Bez mydła się daliście. Jakaś przygłupiasta akcja, równie dobrze można sobie "brak mózgu" na czole napisać czarnym flamastrem. Ile można piwa wypić za 500zł... 1000zł? smile I teraz zamiast na trybunach kibicować to trzeba będzie w kolejce na komisariacie stać jak ten matoł...

Ciekawe czy za kierownicą też ukazują taki brak myślenia. Kolo z suszarą wyskoczy jak przekroczyłeś prędkość i co robisz, wychodzisz się pluć i problemy jeszcze mu stwarzasz?

Piostar #4675995 19/05/2011 23:03
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Kibicować na trybunie ? - przecież połowa stadionu zamknięta jakbyś nie wiedział, właśnie z tego powodu była ta "przygłupiasta" akcja.

Przygłupiasta bo ? pojawiły się hasła antyrządowe? pewnie lepiej nic nie robić i podziękować wielce miłościwie nam panującemu panu premierowi, że walczy ze stadionowym chuligaństwem.

akagi #4676023 19/05/2011 23:15
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by akagi
Będzie, ale co potem ?

Kto wie. Zależy. Jak nie będzie głupich hasełek po linii PiSdowatych to wśród właśnie takich będzie wielkie rozgoryczenie, że jedyne miejsce gdzie jeszcze udawało im się jakoś wkręcić już nie chce śpiewać i tańczyć dla ich wielkiego czy raczej małego wodza.

Nie chciało mi się pisać o tym wcześniej, ale w tym temacie aż się roi od pisowskich szczurów wywalonych (bardzo) dawno temu z działu 'polityka' i to bynajmniej nie za bycie drugimi Nirtzami (bo ten to jeszcze przynajmniej coś sobą reprezentuje), którzy dymają tu wszystkich dookoła swoim "poparciem" i udawaniem "kibiców" i jaka to jest "super akcja" choć wiadomo tak naprawdę czemu tak trzepią konia do tego wszystkiego i desperacko wspierają...

Conrad #4676066 19/05/2011 23:40
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Conrad
Bez mydła się daliście. Jakaś przygłupiasta akcja, równie dobrze można sobie "brak mózgu" na czole napisać czarnym flamastrem.

Protestowali przeciw decyzji władzy. Tylko i aż tyle.

No, ale dla Ciebie słowo Tuska jest święte i nie możesz ogarnąć rozumem, że ktoś może się z tym nie zgadzać. Aż dziwię się, że nie napisałeś, że wszyscy protestujący to "sfustrowane pisiaczki", które na pewno słuchają radia maryja i pałują się na widok plakatu z Jarkiem.
Bo w końcu kto inny mógłby protestować?

Originally Posted by Conrad
Ciekawe czy za kierownicą też ukazują taki brak myślenia. Kolo z suszarą wyskoczy jak przekroczyłeś prędkość i co robisz, wychodzisz się pluć i problemy jeszcze mu stwarzasz?

aplauz

Widzę, że dalej nie wiesz o co chodziło w tym proteście i dlaczego zatrzymali tych kibiców/kiboli (co kto woli).

Więc teraz wyobraź sobie, że jedziesz 50km/h na drodze gdzie można 70km/h i wtedy zatrzymuje cię suszara i wlepia 500zł za przekroczenie prędkości o 20km/h.
To jest właśnie taka sytuacja.

POlicja się skompromitowała w Białymstoku działając znów na polityczne zamówienie.

Zaś cała ta akcja była paradoksalnie sukcesem kibiców. Do mediów w całej Polsce przedostała się informacja o tym zdarzeniu i w całą Polskę poszła informacja o tym jak działa POlicja.

Conrad #4676087 19/05/2011 23:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by Conrad
Nie chciało mi się pisać o tym wcześniej, ale w tym temacie aż się roi od pisowskich szczurów wywalonych (bardzo) dawno temu z działu 'polityka' i to bynajmniej nie za bycie drugimi Nirtzami (bo ten to jeszcze przynajmniej coś sobą reprezentuje), którzy dymają tu wszystkich dookoła swoim "poparciem" i udawaniem "kibiców" i jaka to jest "super akcja" choć wiadomo tak naprawdę czemu tak trzepią konia do tego wszystkiego i desperacko wspierają...
Trudno odmówić ci racji. Niektórzy w tym temacie uaktywnili się dopiero, gdy sprawa nabrała antyrządowego charakteru, a kibiców i ich racje jako takie zapewne mają w dupie.

Conrad #4676230 20/05/2011 00:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Kura
z forum Jagi

Policja widząc że nie ma racji, wymyśliła kolejny zarzut dla wszystkich zatrzymanych pod Urzędem Wojewódzkim - art 51. KK , czyli zakłócanie porządku. Dostarczają wezwania wszystkim do domów na stawiennictwo do komendy w w celu złożenia wyjaśnień. Terminy pokrywają się z czasem meczu, chcąc nam uniemożliwić pójście pod stadion. nie ma żadnych wątpliwości że robią to specjalnie.

Bez mydła się daliście. Jakaś przygłupiasta akcja, równie dobrze można sobie "brak mózgu" na czole napisać czarnym flamastrem. Ile można piwa wypić za 500zł... 1000zł? smile I teraz zamiast na trybunach kibicować to trzeba będzie w kolejce na komisariacie stać jak ten matoł...

Ciekawe czy za kierownicą też ukazują taki brak myślenia. Kolo z suszarą wyskoczy jak przekroczyłeś prędkość i co robisz, wychodzisz się pluć i problemy jeszcze mu stwarzasz?
Ty naprawdę uważasz to przygłupiastą akcję?? Duża kompromitacja policji (i chyba Tuska). laugh masakra co się dzieje. Tylko mi nie pisz, ze jestem za Pis bo oprócz Kaczyńskiego to nie wiem kto tam jest wink

Conrad #4676385 20/05/2011 01:41
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by akagi
Będzie, ale co potem ?

Kto wie. Zależy. Jak nie będzie głupich hasełek po linii PiSdowatych to wśród właśnie takich będzie wielkie rozgoryczenie, że jedyne miejsce gdzie jeszcze udawało im się jakoś wkręcić już nie chce śpiewać i tańczyć dla ich wielkiego czy raczej małego wodza.

Nie chciało mi się pisać o tym wcześniej, ale w tym temacie aż się roi od pisowskich szczurów wywalonych (bardzo) dawno temu z działu 'polityka' i to bynajmniej nie za bycie drugimi Nirtzami (bo ten to jeszcze przynajmniej coś sobą reprezentuje), którzy dymają tu wszystkich dookoła swoim "poparciem" i udawaniem "kibiców" i jaka to jest "super akcja" choć wiadomo tak naprawdę czemu tak trzepią konia do tego wszystkiego i desperacko wspierają...

no jakbym michnika czytał laugh
...demokracja jest wtedy kiedy wszyscy się ze mną zgadzają laugh
tak to chyba odczytać trzeba

Piostar #4676418 20/05/2011 01:51
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Wczorajszy finał Ligi Europejskiej:

http://i51.tinypic.com/ht8zkw.jpg

rcsade #4676444 20/05/2011 02:03
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Quote
"Krytyka polityki rządu w stosunku do kibiców" - pod takim hasłem mają w sobotę przed stadionem Cracovii demonstrować piłkarscy fani Widzewa Łódź.

- Zgromadzenie ma się odbyć w godzinach 16.30-19. Zostało zgłoszone przez obywatelkę Łodzi. Ma się odbyć przy ulicy Kałuży; przewidywana liczba uczestników to tysiąc osób. Zgłoszenie odbyło się zgodnie z przepisami, nie możemy więc nie dopuścić do tego zgromadzenia. Konstytucja pozwala obywatelom protestować przeciwko polityce rządu - powiedział dyrektor wydziału ds. bezpieczeństwa Urzędu Miasta Krakowa Adam Młot.

Dodał, że 25 maja podobnie mają w Krakowie demonstrować - także przed obiektem "Pasów" - fani Jagiellonii. W tym dniu piłkarze Cracovii zmierzą się właśnie z zespołem z Białegostoku.

Przeciwko sobotniej demonstracji sprzeciwia się krakowski klub. Wystosował on list otwarty do prezydenta miasta, wojewody małopolskiego oraz komendantów policji zarówno wojewódzkiego, jak i Krakowa.

"Pragniemy wyrazić kategoryczny sprzeciw przeciwko wyrażeniu zgody na organizowanie zgromadzenia publicznego kibiców z Łodzi w tym samym miejscu i czasie, w którym odbywać się będzie mecz piłki nożnej Cracovii z Widzewem" - napisano w liście.

Władze klubu uważają, że zgromadzenie takie "może zagrażać zdrowiu ludzi i mieniu w znacznych rozmiarach". Nie chcą też dopuścić do tego, aby impreza masowa, której organizatorem jest klub, była wykorzystana do prowadzenia "działalności o charakterze propagandowym lub politycznym".

W Widzewie podkreślają, że nie mają żadnych informacji o wyjeździe swoich kibiców do Krakowa. Zdecydowanie odcinają się też od wszelkich prób łączenia klubu z manifestacją pod stadionem Cracovii.

Rzecznik prasowy Widzewa Michał Kulesza informację o planach protestu pod stadionem Widzewa otrzymał od PAP. Był zdziwiony tymi doniesieniami. Zaznaczył, że klub nie ma nic wspólnego z ewentualnym wyjazdem kibiców do Krakowa i nie zna osób, które mogłyby organizować protest.

- Nie ma zorganizowanego wyjazdu kibiców, bo zgodnie z uchwałą PZPN do końca sezonu mecze mają się odbywać bez udziału sympatyków gości. Stosujemy się do tego zarządzenia, więc nie zamawialiśmy biletów na mecz z Cracovią. Nie mamy też żadnych informacji o tym, by nasi kibice wybierali się jednak pod Wawel i mieli tam organizować jakiś protest - powiedział Kulesza.

Mecz Cracovia - Widzew ma się odbyć w sobotę o godz. 17. Na stadion nie mogą wejść fani łódzkiej drużyny. 12 maja PZPN zdecydował, że wszystkie spotkania o mistrzostwo Ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi do końca sezonu 2010/2011 odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.

Piostar #4676637 20/05/2011 03:45
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
no no no - zaskoczyles mnie tym co wkleiles

Conrad #4676654 20/05/2011 04:06
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by akagi
Będzie, ale co potem ?

Kto wie. Zależy. Jak nie będzie głupich hasełek po linii PiSdowatych to wśród właśnie takich będzie wielkie rozgoryczenie, że jedyne miejsce gdzie jeszcze udawało im się jakoś wkręcić już nie chce śpiewać i tańczyć dla ich wielkiego czy raczej małego wodza.

Nie chciało mi się pisać o tym wcześniej, ale w tym temacie aż się roi od pisowskich szczurów wywalonych (bardzo) dawno temu z działu 'polityka' i to bynajmniej nie za bycie drugimi Nirtzami (bo ten to jeszcze przynajmniej coś sobą reprezentuje), którzy dymają tu wszystkich dookoła swoim "poparciem" i udawaniem "kibiców" i jaka to jest "super akcja" choć wiadomo tak naprawdę czemu tak trzepią konia do tego wszystkiego i desperacko wspierają...
koniecznie musisz go zmienić, bo strasznie Cię oszukuje wink

maryanek #4676821 20/05/2011 14:33
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297

Conrad #4676829 20/05/2011 14:45
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Originally Posted by Conrad
Każdy wie, że to były "kary" dla właścicieli klubów i przywołanie ich do porządku, i co ciekawe nikt się nie bał że np. "imperium medialne" ITI może jakiś odwet za to zrobić, itd.

To tak jakby ukarać firmę za jej klientów. PO najmniejszej linii oporu.

Pier #4676856 20/05/2011 15:10
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Pier
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by akagi
Będzie, ale co potem ?

Kto wie. Zależy. Jak nie będzie głupich hasełek po linii PiSdowatych to wśród właśnie takich będzie wielkie rozgoryczenie, że jedyne miejsce gdzie jeszcze udawało im się jakoś wkręcić już nie chce śpiewać i tańczyć dla ich wielkiego czy raczej małego wodza.

Nie chciało mi się pisać o tym wcześniej, ale w tym temacie aż się roi od pisowskich szczurów wywalonych (bardzo) dawno temu z działu 'polityka' i to bynajmniej nie za bycie drugimi Nirtzami (bo ten to jeszcze przynajmniej coś sobą reprezentuje), którzy dymają tu wszystkich dookoła swoim "poparciem" i udawaniem "kibiców" i jaka to jest "super akcja" choć wiadomo tak naprawdę czemu tak trzepią konia do tego wszystkiego i desperacko wspierają...

no jakbym michnika czytał laugh
...demokracja jest wtedy kiedy wszyscy się ze mną zgadzają laugh
tak to chyba odczytać trzeba

Długo nie trzeba było czekać aż pierwszy przykład się pojawi. smile Wywalony z innego tematu akurat zjawia się tutaj heblować pałę gdy jakieś transparenty zgadzają się z jego partyjną linią. Właśnie o takich gryzoniach jak Ty była mowa.

Zaraz pewnie usłyszymy jaki to z Ciebie zadymiarz i wszystko, no i rzeczywiście jest filmik jak Ty ze swoją ekipą stajecie na przeciwko zomo:


P.S. Wykonawcy skończą stadion w Gdańsku na czas czy PZPN będzie musiał przenieść spotkanie?

Conrad #4676861 20/05/2011 15:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Heh, WNN już to wkleił. toast

Piostar #4676891 20/05/2011 15:19
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
kibice, bierzecie rodziny i walicie na meczyk z żabkami na otwarcie stadionu?
o ile się odbędzie smile

a na ukrainie najdroższe bilety w doniecku na mecz z francją 70zł.

Strona 22 z 44 1 2 20 21 22 23 24 43 44

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, aker, forty, Lukasz111), 1,067 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,217
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1