szkoda, że za szkody zapłaci obywatel, czyli kibic.
ale walka o siebie wymaga poświęcenia.
Za jakie szkody? To już asystent posła nie może umyć dwóch szyb rozpuszczalnikiem za te 2k PLN co zarabia miesięcznie? Przecież niejeden z nich by zlizał farbę z tej szyby jakby wielki pan poseł mu kazał.
Policja widząc że nie ma racji, wymyśliła kolejny zarzut dla wszystkich zatrzymanych pod Urzędem Wojewódzkim - art 51. KK , czyli zakłócanie porządku. Dostarczają wezwania wszystkim do domów na stawiennictwo do komendy w w celu złożenia wyjaśnień. Terminy pokrywają się z czasem meczu, chcąc nam uniemożliwić pójście pod stadion. nie ma żadnych wątpliwości że robią to specjalnie.
Bez mydła się daliście. Jakaś przygłupiasta akcja, równie dobrze można sobie "brak mózgu" na czole napisać czarnym flamastrem. Ile można piwa wypić za 500zł... 1000zł? I teraz zamiast na trybunach kibicować to trzeba będzie w kolejce na komisariacie stać jak ten matoł...
Ciekawe czy za kierownicą też ukazują taki brak myślenia. Kolo z suszarą wyskoczy jak przekroczyłeś prędkość i co robisz, wychodzisz się pluć i problemy jeszcze mu stwarzasz?
Kibicować na trybunie ? - przecież połowa stadionu zamknięta jakbyś nie wiedział, właśnie z tego powodu była ta "przygłupiasta" akcja.
Przygłupiasta bo ? pojawiły się hasła antyrządowe? pewnie lepiej nic nie robić i podziękować wielce miłościwie nam panującemu panu premierowi, że walczy ze stadionowym chuligaństwem.
Kto wie. Zależy. Jak nie będzie głupich hasełek po linii PiSdowatych to wśród właśnie takich będzie wielkie rozgoryczenie, że jedyne miejsce gdzie jeszcze udawało im się jakoś wkręcić już nie chce śpiewać i tańczyć dla ich wielkiego czy raczej małego wodza.
Nie chciało mi się pisać o tym wcześniej, ale w tym temacie aż się roi od pisowskich szczurów wywalonych (bardzo) dawno temu z działu 'polityka' i to bynajmniej nie za bycie drugimi Nirtzami (bo ten to jeszcze przynajmniej coś sobą reprezentuje), którzy dymają tu wszystkich dookoła swoim "poparciem" i udawaniem "kibiców" i jaka to jest "super akcja" choć wiadomo tak naprawdę czemu tak trzepią konia do tego wszystkiego i desperacko wspierają...
Bez mydła się daliście. Jakaś przygłupiasta akcja, równie dobrze można sobie "brak mózgu" na czole napisać czarnym flamastrem.
Protestowali przeciw decyzji władzy. Tylko i aż tyle.
No, ale dla Ciebie słowo Tuska jest święte i nie możesz ogarnąć rozumem, że ktoś może się z tym nie zgadzać. Aż dziwię się, że nie napisałeś, że wszyscy protestujący to "sfustrowane pisiaczki", które na pewno słuchają radia maryja i pałują się na widok plakatu z Jarkiem. Bo w końcu kto inny mógłby protestować?
Originally Posted by Conrad
Ciekawe czy za kierownicą też ukazują taki brak myślenia. Kolo z suszarą wyskoczy jak przekroczyłeś prędkość i co robisz, wychodzisz się pluć i problemy jeszcze mu stwarzasz?
Widzę, że dalej nie wiesz o co chodziło w tym proteście i dlaczego zatrzymali tych kibiców/kiboli (co kto woli).
Więc teraz wyobraź sobie, że jedziesz 50km/h na drodze gdzie można 70km/h i wtedy zatrzymuje cię suszara i wlepia 500zł za przekroczenie prędkości o 20km/h. To jest właśnie taka sytuacja.
POlicja się skompromitowała w Białymstoku działając znów na polityczne zamówienie.
Zaś cała ta akcja była paradoksalnie sukcesem kibiców. Do mediów w całej Polsce przedostała się informacja o tym zdarzeniu i w całą Polskę poszła informacja o tym jak działa POlicja.
Nie chciało mi się pisać o tym wcześniej, ale w tym temacie aż się roi od pisowskich szczurów wywalonych (bardzo) dawno temu z działu 'polityka' i to bynajmniej nie za bycie drugimi Nirtzami (bo ten to jeszcze przynajmniej coś sobą reprezentuje), którzy dymają tu wszystkich dookoła swoim "poparciem" i udawaniem "kibiców" i jaka to jest "super akcja" choć wiadomo tak naprawdę czemu tak trzepią konia do tego wszystkiego i desperacko wspierają...
Trudno odmówić ci racji. Niektórzy w tym temacie uaktywnili się dopiero, gdy sprawa nabrała antyrządowego charakteru, a kibiców i ich racje jako takie zapewne mają w dupie.
Policja widząc że nie ma racji, wymyśliła kolejny zarzut dla wszystkich zatrzymanych pod Urzędem Wojewódzkim - art 51. KK , czyli zakłócanie porządku. Dostarczają wezwania wszystkim do domów na stawiennictwo do komendy w w celu złożenia wyjaśnień. Terminy pokrywają się z czasem meczu, chcąc nam uniemożliwić pójście pod stadion. nie ma żadnych wątpliwości że robią to specjalnie.
Bez mydła się daliście. Jakaś przygłupiasta akcja, równie dobrze można sobie "brak mózgu" na czole napisać czarnym flamastrem. Ile można piwa wypić za 500zł... 1000zł? I teraz zamiast na trybunach kibicować to trzeba będzie w kolejce na komisariacie stać jak ten matoł...
Ciekawe czy za kierownicą też ukazują taki brak myślenia. Kolo z suszarą wyskoczy jak przekroczyłeś prędkość i co robisz, wychodzisz się pluć i problemy jeszcze mu stwarzasz?
Ty naprawdę uważasz to przygłupiastą akcję?? Duża kompromitacja policji (i chyba Tuska). masakra co się dzieje. Tylko mi nie pisz, ze jestem za Pis bo oprócz Kaczyńskiego to nie wiem kto tam jest
Kto wie. Zależy. Jak nie będzie głupich hasełek po linii PiSdowatych to wśród właśnie takich będzie wielkie rozgoryczenie, że jedyne miejsce gdzie jeszcze udawało im się jakoś wkręcić już nie chce śpiewać i tańczyć dla ich wielkiego czy raczej małego wodza.
Nie chciało mi się pisać o tym wcześniej, ale w tym temacie aż się roi od pisowskich szczurów wywalonych (bardzo) dawno temu z działu 'polityka' i to bynajmniej nie za bycie drugimi Nirtzami (bo ten to jeszcze przynajmniej coś sobą reprezentuje), którzy dymają tu wszystkich dookoła swoim "poparciem" i udawaniem "kibiców" i jaka to jest "super akcja" choć wiadomo tak naprawdę czemu tak trzepią konia do tego wszystkiego i desperacko wspierają...
no jakbym michnika czytał ...demokracja jest wtedy kiedy wszyscy się ze mną zgadzają tak to chyba odczytać trzeba
"Krytyka polityki rządu w stosunku do kibiców" - pod takim hasłem mają w sobotę przed stadionem Cracovii demonstrować piłkarscy fani Widzewa Łódź.
- Zgromadzenie ma się odbyć w godzinach 16.30-19. Zostało zgłoszone przez obywatelkę Łodzi. Ma się odbyć przy ulicy Kałuży; przewidywana liczba uczestników to tysiąc osób. Zgłoszenie odbyło się zgodnie z przepisami, nie możemy więc nie dopuścić do tego zgromadzenia. Konstytucja pozwala obywatelom protestować przeciwko polityce rządu - powiedział dyrektor wydziału ds. bezpieczeństwa Urzędu Miasta Krakowa Adam Młot.
Dodał, że 25 maja podobnie mają w Krakowie demonstrować - także przed obiektem "Pasów" - fani Jagiellonii. W tym dniu piłkarze Cracovii zmierzą się właśnie z zespołem z Białegostoku.
Przeciwko sobotniej demonstracji sprzeciwia się krakowski klub. Wystosował on list otwarty do prezydenta miasta, wojewody małopolskiego oraz komendantów policji zarówno wojewódzkiego, jak i Krakowa.
"Pragniemy wyrazić kategoryczny sprzeciw przeciwko wyrażeniu zgody na organizowanie zgromadzenia publicznego kibiców z Łodzi w tym samym miejscu i czasie, w którym odbywać się będzie mecz piłki nożnej Cracovii z Widzewem" - napisano w liście.
Władze klubu uważają, że zgromadzenie takie "może zagrażać zdrowiu ludzi i mieniu w znacznych rozmiarach". Nie chcą też dopuścić do tego, aby impreza masowa, której organizatorem jest klub, była wykorzystana do prowadzenia "działalności o charakterze propagandowym lub politycznym".
W Widzewie podkreślają, że nie mają żadnych informacji o wyjeździe swoich kibiców do Krakowa. Zdecydowanie odcinają się też od wszelkich prób łączenia klubu z manifestacją pod stadionem Cracovii.
Rzecznik prasowy Widzewa Michał Kulesza informację o planach protestu pod stadionem Widzewa otrzymał od PAP. Był zdziwiony tymi doniesieniami. Zaznaczył, że klub nie ma nic wspólnego z ewentualnym wyjazdem kibiców do Krakowa i nie zna osób, które mogłyby organizować protest.
- Nie ma zorganizowanego wyjazdu kibiców, bo zgodnie z uchwałą PZPN do końca sezonu mecze mają się odbywać bez udziału sympatyków gości. Stosujemy się do tego zarządzenia, więc nie zamawialiśmy biletów na mecz z Cracovią. Nie mamy też żadnych informacji o tym, by nasi kibice wybierali się jednak pod Wawel i mieli tam organizować jakiś protest - powiedział Kulesza.
Mecz Cracovia - Widzew ma się odbyć w sobotę o godz. 17. Na stadion nie mogą wejść fani łódzkiej drużyny. 12 maja PZPN zdecydował, że wszystkie spotkania o mistrzostwo Ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi do końca sezonu 2010/2011 odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.
Kto wie. Zależy. Jak nie będzie głupich hasełek po linii PiSdowatych to wśród właśnie takich będzie wielkie rozgoryczenie, że jedyne miejsce gdzie jeszcze udawało im się jakoś wkręcić już nie chce śpiewać i tańczyć dla ich wielkiego czy raczej małego wodza.
Nie chciało mi się pisać o tym wcześniej, ale w tym temacie aż się roi od pisowskich szczurów wywalonych (bardzo) dawno temu z działu 'polityka' i to bynajmniej nie za bycie drugimi Nirtzami (bo ten to jeszcze przynajmniej coś sobą reprezentuje), którzy dymają tu wszystkich dookoła swoim "poparciem" i udawaniem "kibiców" i jaka to jest "super akcja" choć wiadomo tak naprawdę czemu tak trzepią konia do tego wszystkiego i desperacko wspierają...
koniecznie musisz go zmienić, bo strasznie Cię oszukuje
Każdy wie, że to były "kary" dla właścicieli klubów i przywołanie ich do porządku, i co ciekawe nikt się nie bał że np. "imperium medialne" ITI może jakiś odwet za to zrobić, itd.
To tak jakby ukarać firmę za jej klientów. PO najmniejszej linii oporu.
Kto wie. Zależy. Jak nie będzie głupich hasełek po linii PiSdowatych to wśród właśnie takich będzie wielkie rozgoryczenie, że jedyne miejsce gdzie jeszcze udawało im się jakoś wkręcić już nie chce śpiewać i tańczyć dla ich wielkiego czy raczej małego wodza.
Nie chciało mi się pisać o tym wcześniej, ale w tym temacie aż się roi od pisowskich szczurów wywalonych (bardzo) dawno temu z działu 'polityka' i to bynajmniej nie za bycie drugimi Nirtzami (bo ten to jeszcze przynajmniej coś sobą reprezentuje), którzy dymają tu wszystkich dookoła swoim "poparciem" i udawaniem "kibiców" i jaka to jest "super akcja" choć wiadomo tak naprawdę czemu tak trzepią konia do tego wszystkiego i desperacko wspierają...
no jakbym michnika czytał ...demokracja jest wtedy kiedy wszyscy się ze mną zgadzają tak to chyba odczytać trzeba
Długo nie trzeba było czekać aż pierwszy przykład się pojawi. Wywalony z innego tematu akurat zjawia się tutaj heblować pałę gdy jakieś transparenty zgadzają się z jego partyjną linią. Właśnie o takich gryzoniach jak Ty była mowa.
Zaraz pewnie usłyszymy jaki to z Ciebie zadymiarz i wszystko, no i rzeczywiście jest filmik jak Ty ze swoją ekipą stajecie na przeciwko zomo:
P.S. Wykonawcy skończą stadion w Gdańsku na czas czy PZPN będzie musiał przenieść spotkanie?