|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Witam wszystkich
Stabaek x2 @1.70
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Heracles 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
sedzia pizda;/ ja pier tyle czasu na bramke i nic fuuck
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
dzisiaj pewniaki overy wszystkie zawiodły widzę: Peterborough, Lech :D, jakieś Hollo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
A właśnie mam takie pytanko bo ostatnio przejechałem się na 2tureckiej licząć że jednej z drużyn będzie zależało na pierwszym miejscu w tabeli podczas gdy ewidentnie zadawala ją poprostu awans (pewny z drugiego lub pierwszego miejsca). Czy to jest precedens w każej lidze? Czy jednak pierwsze miejsce w drugiej lidze czasami popłaca a co za tym idzie motywuje? Bo pierwsze ligi wiadomo - mistrzostwo kraju,puchary itp,,, awans to awans ,najczesciej bez zadnych dodatkowych gratisow...wiec czy z 1 czy z 2 co za roznica... ogolnie nie gra sie druzyn ktore maja juz awans,lub pewny spadek,bo nigdy nie wiadomo czy bedzie im sie chcialo... To pogrubione to ja wiem  na tym głównie bazuję komu się chce grac a komu nie , tylko chciałem się upewnić czy to pierwsze miejsce jakoś motywuje . Dzięki za utwierdzenie mnie w tym w czym utwierdzili mnie ostatnio turcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
A właśnie mam takie pytanko bo ostatnio przejechałem się na 2tureckiej licząć że jednej z drużyn będzie zależało na pierwszym miejscu w tabeli podczas gdy ewidentnie zadawala ją poprostu awans (pewny z drugiego lub pierwszego miejsca). Czy to jest precedens w każej lidze? Czy jednak pierwsze miejsce w drugiej lidze czasami popłaca a co za tym idzie motywuje? Bo pierwsze ligi wiadomo - mistrzostwo kraju,puchary itp,,, awans to awans ,najczesciej bez zadnych dodatkowych gratisow...wiec czy z 1 czy z 2 co za roznica... ogolnie nie gra sie druzyn ktore maja juz awans,lub pewny spadek,bo nigdy nie wiadomo czy bedzie im sie chcialo... To pogrubione to ja wiem  na tym głównie bazuję komu się chce grac a komu nie , tylko chciałem się upewnić czy to pierwsze miejsce jakoś motywuje . Dzięki za utwierdzenie mnie w tym w czym utwierdzili mnie ostatnio turcy  prestiz i co najwyzej czasami wieksza kasa od sponsorow choc z tym roznie bywa ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
jutro trzeba z rana obczaic 2 francuska... jest troche dobrych meczy no jest jest, tylko szczerze mówiąc wolę grać 4-6 kolejek do końca bo te ostatnie ,sporo drużyn ma już pewną pozycję (zarówno spadkową jak i awansową) i weź tu przewidz komu się będzie chciało grać,,,, no nie gadaj cala pierwsza 3-5 ma o co grac i dwa na koncu tez... a kursy calkiem calkiem kto spadnie wiadomo,nie liczyłbym tutaj na cuda. Kurs na Ajaccio słabiutki. Właściwie tylko Evian przyzwoicie stosunek kurs do ryzyka wygląda dla mnie osobiście,,, dobrze mowisz ale jeszcze pozostaje dijon np i metz chociażby
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Dijon- zagrałbym ,gdyby nie seria wygranych która w każdej chwili może zostać przerwana chociażby remisem.Argument z dupy ale nie lubię grać drużyn ze zbyt dużym ciągiem wygranych.
Metz - nie wiem jak oni kombinuję ale ja bym na ich miejscu raczej się nie spinał.Vannes jutro z Le Mans będzie miało bardzo ciężko, a jak nie wygrają Le Mans ma spokój. Więc remis też możliwy.
ps. Bardzo możliwe że i Metz i Dijon wygrają ale po tych kursach nie biorę tego,,,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
jakie macie przewidywania co do finalu lm ? Kto wg was wygra ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
jakie macie przewidywania co do finalu lm ? Kto wg was wygra ? dla mnie rzut monetą 50/50 - chociaż gdybym już musiał wybierać kto wygra to raczej barca. Mnie jako niedzielnego kibica (przyznaję bez bicia) cieszy taki komercyjno-prestiżowy finał. Chętnie jakiś czteropak przy tym rozpracuję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
nikt inny sie nie wypowie ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|