Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 18 1 2 16 17 18
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by Aro
Witam wszystkich


Stabaek x2 @1.70


piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by Aro
Heracles boks

piwo



Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
sedzia pizda;/ ja pier tyle czasu na bramke i nic fuuck

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
dzisiaj pewniaki overy wszystkie zawiodły widzę: Peterborough, Lech :D, jakieś Hollo...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by janiszelk
Originally Posted by eroll
A właśnie mam takie pytanko bo ostatnio przejechałem się na 2tureckiej licząć że jednej z drużyn będzie zależało na pierwszym miejscu w tabeli podczas gdy ewidentnie zadawala ją poprostu awans (pewny z drugiego lub pierwszego miejsca). Czy to jest precedens w każej lidze? Czy jednak pierwsze miejsce w drugiej lidze czasami popłaca a co za tym idzie motywuje? Bo pierwsze ligi wiadomo - mistrzostwo kraju,puchary itp,,,
awans to awans ,najczesciej bez zadnych dodatkowych gratisow...wiec czy z 1 czy z 2 co za roznica...ogolnie nie gra sie druzyn ktore maja juz awans,lub pewny spadek,bo nigdy nie wiadomo czy bedzie im sie chcialo...

To pogrubione to ja wiem smile na tym głównie bazuję komu się chce grac a komu nie , tylko chciałem się upewnić czy to pierwsze miejsce jakoś motywuje . Dzięki za utwierdzenie mnie w tym w czym utwierdzili mnie ostatnio turcy smile

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by eroll
Originally Posted by janiszelk
Originally Posted by eroll
A właśnie mam takie pytanko bo ostatnio przejechałem się na 2tureckiej licząć że jednej z drużyn będzie zależało na pierwszym miejscu w tabeli podczas gdy ewidentnie zadawala ją poprostu awans (pewny z drugiego lub pierwszego miejsca). Czy to jest precedens w każej lidze? Czy jednak pierwsze miejsce w drugiej lidze czasami popłaca a co za tym idzie motywuje? Bo pierwsze ligi wiadomo - mistrzostwo kraju,puchary itp,,,
awans to awans ,najczesciej bez zadnych dodatkowych gratisow...wiec czy z 1 czy z 2 co za roznica...ogolnie nie gra sie druzyn ktore maja juz awans,lub pewny spadek,bo nigdy nie wiadomo czy bedzie im sie chcialo...

To pogrubione to ja wiem smile na tym głównie bazuję komu się chce grac a komu nie , tylko chciałem się upewnić czy to pierwsze miejsce jakoś motywuje . Dzięki za utwierdzenie mnie w tym w czym utwierdzili mnie ostatnio turcy smile

prestiz i co najwyzej czasami wieksza kasa od sponsorow choc z tym roznie bywa ...

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Originally Posted by eroll
Originally Posted by dadycool
Originally Posted by eroll
Originally Posted by dadycool
jutro trzeba z rana obczaic 2 francuska... jest troche dobrych meczy

no jest jest, tylko szczerze mówiąc wolę grać 4-6 kolejek do końca bo te ostatnie ,sporo drużyn ma już pewną pozycję (zarówno spadkową jak i awansową) i weź tu przewidz komu się będzie chciało grać,,,,


no nie gadaj cala pierwsza 3-5 ma o co grac i dwa na koncu tez... a kursy calkiem calkiem

kto spadnie wiadomo,nie liczyłbym tutaj na cuda. Kurs na Ajaccio słabiutki. Właściwie tylko Evian przyzwoicie stosunek kurs do ryzyka wygląda dla mnie osobiście,,,


dobrze mowisz ale jeszcze pozostaje dijon np i metz chociażby

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Dijon- zagrałbym ,gdyby nie seria wygranych która w każdej chwili może zostać przerwana chociażby remisem.Argument z dupy ale nie lubię grać drużyn ze zbyt dużym ciągiem wygranych.

Metz - nie wiem jak oni kombinuję ale ja bym na ich miejscu raczej się nie spinał.Vannes jutro z Le Mans będzie miało bardzo ciężko, a jak nie wygrają Le Mans ma spokój. Więc remis też możliwy.

ps. Bardzo możliwe że i Metz i Dijon wygrają ale po tych kursach nie biorę tego,,,

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
jakie macie przewidywania co do finalu lm ? Kto wg was wygra ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by mak752
jakie macie przewidywania co do finalu lm ? Kto wg was wygra ?

dla mnie rzut monetą 50/50 - chociaż gdybym już musiał wybierać kto wygra to raczej barca. Mnie jako niedzielnego kibica (przyznaję bez bicia) cieszy taki komercyjno-prestiżowy finał. Chętnie jakiś czteropak przy tym rozpracuję smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
nikt inny sie nie wypowie ?

Strona 18 z 18 1 2 16 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, betowiec, latajaca_holenderka, rymoholik, aker, Lukasz111, forty, alfa, 11kera11, Sensei, bukma), 2,636 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,023
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1