|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 597
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 597 |
Kubot jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
a co myślicie o głównym jutrzejszym becie? nie widziałem pierwszego seta, ale w drugim Del Potro wyglądał naprawdę dobrze, wróci pełnia zdrowia, będzie prawdziwy następca Rogera, bo wiecie te Nadale i Djoki się nadają... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
jutro Man U zwycięstwo to jest Pefka !!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ferrera przyłożyłem 20/10 po 1.32, za zdecydowaną większość zysku z Rolanda, ostatnio za tyle grałem Oskary  liczę, że mnie nie zawiedzie  no to faktycznie, u mnie 12/10. 15/10 grałem tylko długoterminowe peffki z NBA  Po tym co widziałem i dziś w wykonaniu Monfilsa i tym co gra Ferrer, trudno wyobrazić sobie odpadnięcie Hiszpana. Tylko ta dzika i wieśniacka publika może trochę pociągnąć Murzyna do seta. Ale to raczej maks
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
ciekawi mnie nastawienie psychiczne obu zawodników jutro - z jednej stron Novak, bo czuł się już tak mega pewny siebie (słynna wypowiedź po tryumfie w Rzymie), a tu nagle taki Juan Martin mu takie bezkopleksowe warunki stawia, a z drugiej właśnie Juan pewnie wyszedł trochę z nastawieniem, pogram sobie fajny tenis, nikt tu na mnie za bardzo nie liczy, zobaczymy co ten Djok potrafi.. a tu proszę można z nim porywalizować...  oczywiście dalej Novak jest super faworytem - adekwantym do kursów i może sie jutro skończyć 6:2 6:2, ale z drugiej strony... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
ciekawi mnie nastawienie psychiczne obu zawodników jutro - z jednej stron Novak, bo czuł się już tak mega pewny siebie (słynna wypowiedź po tryumfie w Rzymie), a tu nagle taki Juan Martin mu takie bezkopleksowe warunki stawia, a z drugiej właśnie Juan pewnie wyszedł trochę z nastawieniem, pogram sobie fajny tenis, nikt tu na mnie za bardzo nie liczy, zobaczymy co ten Djok potrafi.. a tu proszę można z nim porywalizować...  oczywiście dalej Novak jest super faworytem - adekwantym do kursów i może sie jutro skończyć 6:2 6:2, ale z drugiej strony...  Nie napalaj się zbytnio. Ja w tym meczu widziałem 3-1 i zdania nie zmieniam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Wilander mówił, że jakby grali dalej to w jego oczach faworytem Del Potro
Ja to sądziłem, że będzie nawet 3-0, więc wątpię by Portasa było stać na wygraną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
[/quote]Nie napalaj się zbytnio. Ja w tym meczu widziałem 3-1 i zdania nie zmieniam. a gdzie się napalam? super byłoby gdyby Argentyńczyk wywalił Serba z turnieju, ale małe szanse na to widzę,ale jakieś jednak są. poza tym Novak kończy mi taśmę, pograny też mam 3:1 dla niego, liczę też, że to +6,5 już jest tuż tuż, także każde rozwiązanie będzie dobre
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 597
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 597 |
LM barca bierze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Wilander mówił, że jakby grali dalej to w jego oczach faworytem Del Potro
Ja to sądziłem, że będzie nawet 3-0, więc wątpię by Portasa było stać na wygraną. Wilander też mówił, że Karo bierze RG  a tak poważnie to trochę tak to wyglądało- były 2 bp na 5:4 i Del Potro z niesłychaną pewnością siebie to wyciągnął serwisem, liczę, że ta pewność mu zostanie i dalej bęziemy oglądać genialny pojedynek (lepszego pewnie w tym RG już nie będzie) A co do Wilandera -jego dobrze się słucha po ma wręcz kapitalny akcent, także słuchać go mógłbym godzinami  a że czasem pitoli, to już inna bajka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Portek mial szanse na wygrana dzisiaj i tylko dzisiaj, bo te warunki deprecojonowaly troche aktualnego Novaka. Przynajmniej w moich oczach tak sie dzialo. Jutro, w normalnych warunkach Novak moze go nie zmiecie, ale wygra dosyc pewnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
LM barca bierze  ja to oczywiście będę przeciw zespołowi "pierdolonych komediantów"  Mayer @9.60 Mayer+2,5 @2.30 Kubot @1.85 Nadal -10,5 @2.00 na razie tyle i oby powtórzyć udało się piątek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
A co do Wilandera -jego dobrze się słucha po ma wręcz kapitalny akcent, także słuchać go mógłbym godzinami  a że czasem pitoli, to już inna bajka  no ja wiem, że to nie jest wyrocznia. Facet potrafi zachwycać się Wozniacki i Sodą, więc tak średnio go cenię. Jakby był Polakiem to poziomem by nie odstawał od większości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
jak stawkowo oceniasz ten bet? też nad tym myślę, kurcze, Nadal musiał sobie siedzieć w hotelu i myśleć "cholera, nieźli są Ci panowie, oni tu tak napieprzają, a ja za bardzo Jaśka Isnera nie mogłem połamać... Jutro trzeba będzie zrobić pokaz siły" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
podziekowal. Jutro Barce trza za 2.06 przylozyc nie bedzie pieszczot.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
solidne 5/10 mówimy o Veicu na clayu takim graczom to on nawet w obecnej formie powinien oddać po średnio 2 gemy na seta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
w sumie  lecę, do jutra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Kurde, jakoś mi ta oferta jutrzejsza śmierdzi. nic tam nie widze na jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
jak stawkowo oceniasz ten bet? też nad tym myślę, kurcze, Nadal musiał sobie siedzieć w hotelu i myśleć "cholera, nieźli są Ci panowie, oni tu tak napieprzają, a ja za bardzo Jaśka Isnera nie mogłem połamać... Jutro trzeba będzie zrobić pokaz siły"  troszke kurs nieadekwatny do handi.. juz bardziej +10 na makaroniarza
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Kurde, jakoś mi ta oferta jutrzejsza śmierdzi. nic tam nie widze na jutro  to odpuść nie graj na siłę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|