Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 56 1 2 3 4 55 56
Dołączył: Feb 2009
Posty: 597
addict
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 597
Kubot jutro wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
a co myślicie o głównym jutrzejszym becie?
nie widziałem pierwszego seta,
ale w drugim Del Potro wyglądał naprawdę dobrze,
wróci pełnia zdrowia, będzie prawdziwy następca Rogera,
bo wiecie te Nadale i Djoki się nadają... wink

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
jutro Man U zwycięstwo to jest Pefka !!!!!!!!!!!

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Danielsan
Ferrera przyłożyłem 20/10 po 1.32,
za zdecydowaną większość zysku z Rolanda,
ostatnio za tyle grałem Oskary laugh
liczę, że mnie nie zawiedzie boks boks

no to faktycznie, u mnie 12/10.

15/10 grałem tylko długoterminowe peffki z NBA smile

Po tym co widziałem i dziś w wykonaniu Monfilsa i tym co gra Ferrer, trudno wyobrazić sobie odpadnięcie Hiszpana. Tylko ta dzika i wieśniacka publika może trochę pociągnąć Murzyna do seta. Ale to raczej maks

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
ciekawi mnie nastawienie psychiczne obu zawodników jutro - z jednej stron Novak, bo czuł się już tak mega pewny siebie (słynna wypowiedź po tryumfie w Rzymie), a tu nagle taki Juan Martin mu takie bezkopleksowe warunki stawia,

a z drugiej właśnie Juan pewnie wyszedł trochę z nastawieniem, pogram sobie fajny tenis, nikt tu na mnie za bardzo nie liczy,
zobaczymy co ten Djok potrafi.. a tu proszę można z nim porywalizować... smile

oczywiście dalej Novak jest super faworytem - adekwantym do kursów i może sie jutro skończyć 6:2 6:2,
ale z drugiej strony... wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Danielsan
ciekawi mnie nastawienie psychiczne obu zawodników jutro - z jednej stron Novak, bo czuł się już tak mega pewny siebie (słynna wypowiedź po tryumfie w Rzymie), a tu nagle taki Juan Martin mu takie bezkopleksowe warunki stawia,

a z drugiej właśnie Juan pewnie wyszedł trochę z nastawieniem, pogram sobie fajny tenis, nikt tu na mnie za bardzo nie liczy,
zobaczymy co ten Djok potrafi.. a tu proszę można z nim porywalizować... smile

oczywiście dalej Novak jest super faworytem - adekwantym do kursów i może sie jutro skończyć 6:2 6:2,
ale z drugiej strony... wink
Nie napalaj się zbytnio. Ja w tym meczu widziałem 3-1 i zdania nie zmieniam.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Wilander mówił, że jakby grali dalej to w jego oczach faworytem Del Potro

Ja to sądziłem, że będzie nawet 3-0, więc wątpię by Portasa było stać na wygraną.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Jimmy
[/quote]Nie napalaj się zbytnio. Ja w tym meczu widziałem 3-1 i zdania nie zmieniam.
a gdzie się napalam?

super byłoby gdyby Argentyńczyk wywalił Serba z turnieju, ale małe szanse na to widzę,ale jakieś jednak są.
poza tym Novak kończy mi taśmę,
pograny też mam 3:1 dla niego,
liczę też, że to +6,5 już jest tuż tuż,
także każde rozwiązanie będzie dobre

Dołączył: Feb 2009
Posty: 597
addict
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 597
LM barca bierze wink

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by młody gniewny
Wilander mówił, że jakby grali dalej to w jego oczach faworytem Del Potro

Ja to sądziłem, że będzie nawet 3-0, więc wątpię by Portasa było stać na wygraną.
Wilander też mówił, że Karo bierze RG wink
a tak poważnie to trochę tak to wyglądało- były 2 bp na 5:4 i Del Potro z niesłychaną pewnością siebie to wyciągnął serwisem, liczę, że ta pewność mu zostanie i dalej bęziemy oglądać genialny pojedynek (lepszego pewnie w tym RG już nie będzie)

A co do Wilandera -jego dobrze się słucha po ma wręcz kapitalny akcent, także słuchać go mógłbym godzinami grin
a że czasem pitoli, to już inna bajka wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Portek mial szanse na wygrana dzisiaj i tylko dzisiaj, bo te warunki deprecojonowaly troche aktualnego Novaka. Przynajmniej w moich oczach tak sie dzialo. Jutro, w normalnych warunkach Novak moze go nie zmiecie, ale wygra dosyc pewnie.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Panus
LM barca bierze wink

ja to oczywiście będę przeciw zespołowi "pierdolonych komediantów" tongue

Mayer @9.60
Mayer+2,5 @2.30
Kubot @1.85
Nadal -10,5 @2.00

na razie tyle i oby powtórzyć udało się piątek boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Danielsan
A co do Wilandera -jego dobrze się słucha po ma wręcz kapitalny akcent, także słuchać go mógłbym godzinami grin
a że czasem pitoli, to już inna bajka wink

no ja wiem, że to nie jest wyrocznia. Facet potrafi zachwycać się Wozniacki i Sodą, więc tak średnio go cenię. Jakby był Polakiem to poziomem by nie odstawał od większości wink

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by młody gniewny
Nadal -10,5 @2.00
jak stawkowo oceniasz ten bet?
też nad tym myślę, kurcze, Nadal musiał sobie siedzieć w hotelu i myśleć "cholera, nieźli są Ci panowie, oni tu tak napieprzają, a ja za bardzo Jaśka Isnera nie mogłem połamać... Jutro trzeba będzie zrobić pokaz siły" grin

e24 #4695312 28/05/2011 04:30
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by e24
Originally Posted by NiUNiU
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by Black243
a jutro jutro slub biore laugh laugh laugh piwo
nie obejrzysz Djoka do końca frown


heh przyczyna rozwadu sa sluby ..heheh .. co Black243 syn czy cora w drodze smile

ps. panowie poratujcie adresem ze statystykami . adres bodajze www.statsmatch.com [statsmatch.com]
dzieki z gory nie jestem u siebie laugh



www.matchstat.com [matchstat.com]

podziekowal.
Jutro Barce trza za 2.06 przylozyc nie bedzie pieszczot.. smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
solidne 5/10

mówimy o Veicu na clayu cool

takim graczom to on nawet w obecnej formie powinien oddać po średnio 2 gemy na seta.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
w sumie cool

lecę, do jutra piwo

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Kurde, jakoś mi ta oferta jutrzejsza śmierdzi.

nic tam nie widze na jutro hmm

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by młody gniewny
Nadal -10,5 @2.00
jak stawkowo oceniasz ten bet?
też nad tym myślę, kurcze, Nadal musiał sobie siedzieć w hotelu i myśleć "cholera, nieźli są Ci panowie, oni tu tak napieprzają, a ja za bardzo Jaśka Isnera nie mogłem połamać... Jutro trzeba będzie zrobić pokaz siły" grin


troszke kurs nieadekwatny do handi.. juz bardziej +10 na makaroniarza

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Kurde, jakoś mi ta oferta jutrzejsza śmierdzi.

nic tam nie widze na jutro hmm

to odpuść nie graj na siłę.

Strona 2 z 56 1 2 3 4 55 56

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], forty), 2,809 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,836
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1