|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
osobiscie "w ciemno" nie brałbym nawet za 1000euro ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620 |
jakbyscie mieli do wyboru focusa 1.6 2006rocznik a panda 1.1 2009 za ta sama cene co byscie wzieli (lepsze auto wyzszej klasy a starsze czy nizszej klasy a mlodsze)??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
jakbyscie mieli do wyboru focusa 1.6 2006rocznik a panda 1.1 2009 za ta sama cene co byscie wzieli (lepsze auto wyzszej klasy a starsze czy nizszej klasy a mlodsze)?? proste że fokusik  za komfort lepszy silnik i na nim nie stracisz aż tak dużo jak na pandzie... nawet bym się nie zastanawiał jeden plus za panda nieco niże spalanie o ile owe samochody zostały dokładnie sprawdzone...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
a to zmienia postac rzeczy...  Ojro ty slepotooo... btw... SAAB&Subaru ROCKSSS  ewentualnie Porsche tylko Saab, np. 9-5 Aero do 2004 roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
jakbyscie mieli do wyboru focusa 1.6 2006rocznik a panda 1.1 2009 za ta sama cene co byscie wzieli (lepsze auto wyzszej klasy a starsze czy nizszej klasy a mlodsze)?? Jak dla mnie nie ma co myśleć, z takiego zestawu zdecydowanie FOCUS.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
mistrz...cytat z oferty sprzedaży! "SAMOCHÓD PO DROBNEJ STŁUCZCE(przed kolizją auto było bezwypadkowe!!!)"  lepsza wersja by byla... SAMOCHÓD PO DROBNYM POŻARZE (przed porzarem w aucie nie było palone!!!) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
oglądając oferty rowerów na allegro: "rower w dobrym stanie, mogę go ewentualnie umyć wtedy będzie w bardzo dobrym" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Jutro znajomy ojca jedzie do holandii na giełdę samochodową i powiedział że może nam coś ściągnąć.... Szukamy czegoś do 7tysięcy zł , hatchback, diesel. Samochód ma być ekonomiczny i mało awaryjny...może jakaś rada bo mimo że uwielbiam jeździć samochodem to paradoksalnie absolutnie się na samochodach nie znam nic a nic,,,,?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Samochód ładnie się prezentował a co mnie cieszy w tego typu ogłoszeniach, posiadał dokładny opis co było robione i kiedy a do tego jest potwierdzenie w postaci faktur bądź paragonów, nabywca będzie na pewno zadowolony z fajnego zakupu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Samochód ładnie się prezentował a co mnie cieszy w tego typu ogłoszeniach, posiadał dokładny opis co było robione i kiedy a do tego jest potwierdzenie w postaci faktur bądź paragonów, nabywca będzie na pewno zadowolony z fajnego zakupu  bo taki był w 100% jak w opisie .... szybko i bez problemów został sprzedany. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
To Audi A4 naprawdę ładnie się prezentowało  A taki mały off topic. Wiedzieliście że dla towarzystw ubezpieczeniowych auta sprowadzane z zagranicy mają mniejszą wartość niż te jeżdzone od nowości po polskich drogach ? Ja się lekko zgarbiłem jak się o tym dowiedziałem. Przecież polskie drogi to tragedia i auto dużo bardziej dostaje w dupe na przestrzeni tych kilku lat eksploatacji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Kurde za szybko wysłałem. Chciałem jeszcze zapytać, jeździ ktoś z forumowiczów anglikiem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Kurde za szybko wysłałem. Chciałem jeszcze zapytać, jeździ ktoś z forumowiczów anglikiem ? ja jezdze, po przekladce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
A jakie auto? Ja mam w rodzinie 2 freelandery po przekładce (przed liftem). Generalnie przekładka daje rade z małymi zastrzeżeniami. Ale bardziej skomplikowanych aut bym już nie przekładał. Obecnie jeżdzę toyotą avensis anglikiem i tak się powoli przymierzam do zmiany auta. Porównując ceny w PL oraz na angielskim ebayu to przepaść. Auta w UK są tańsze o ok 40-50%. Także niedługo chyba się wybiorę do UK po samochód.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Skoda Superb  Freelandery ponoc latwe do przerobki, a im wiecej elektryki w samochodzie tym trudniej i trudniej rowniez znalezc firme ktora sie za to wezmie  u siebie zastrzezen mialem sporo na poczatku jednak byly to rzeczy ktore mogli szybko poprawic, panowie jednak lecieli w kulki z czasem oddania samochodu (3 miesiace chyba? to juz dluzsza historia) ale ze umowa byla bardzo dobrze napisana to wyszlo na to za robocizne nie dostali prawie nic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Polecam http://angliki.info/ Dowiecie sie jakie auto, za ile i ogolnie pewnie czegos wiecej o anglikach. Napwno warto wybrac anglika gdzie nie trzeba spawac sciany grodziowej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
LEWY forum znam. Poza tym nie przekładam kierownicy tylko jeżdzę z kier. po prawej stronie  Szkody kasy na przekładki i nie ma pobawy, że coś się źle przełoży...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|