Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 21 1 2 11 12 13 14 15 20 21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
osobiscie "w ciemno" nie brałbym nawet za 1000euro ;-)

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
jakbyscie mieli do wyboru focusa 1.6 2006rocznik a panda 1.1 2009 za ta sama cene co byscie wzieli (lepsze auto wyzszej klasy a starsze czy nizszej klasy a mlodsze)??

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by grekugreku
jakbyscie mieli do wyboru focusa 1.6 2006rocznik a panda 1.1 2009 za ta sama cene co byscie wzieli (lepsze auto wyzszej klasy a starsze czy nizszej klasy a mlodsze)??
proste że fokusik wink za komfort lepszy silnik i na nim nie stracisz aż tak dużo jak na pandzie... nawet bym się nie zastanawiał jeden plus za panda nieco niże spalanie o ile owe samochody zostały dokładnie sprawdzone...

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
focus bez dwoch zdan

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by Ojro
a to zmienia postac rzeczy...

pukeOjro ty slepotooo...

btw... SAAB&Subaru ROCKSSS piwo ewentualnie Porsche


tylko Saab, np. 9-5 Aero do 2004 roku

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by grekugreku
jakbyscie mieli do wyboru focusa 1.6 2006rocznik a panda 1.1 2009 za ta sama cene co byscie wzieli (lepsze auto wyzszej klasy a starsze czy nizszej klasy a mlodsze)??

Jak dla mnie nie ma co myśleć, z takiego zestawu zdecydowanie FOCUS.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
mistrz...cytat z oferty sprzedaży!


"SAMOCHÓD PO DROBNEJ STŁUCZCE(przed kolizją auto było bezwypadkowe!!!)"smile

lepsza wersja by byla...

SAMOCHÓD PO DROBNYM POŻARZE (przed porzarem w aucie nie było palone!!!)laugh

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
oglądając oferty rowerów na allegro:
"rower w dobrym stanie, mogę go ewentualnie umyć wtedy będzie w bardzo dobrym" laugh

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Brat ma do sprzedania Audi A4 2,0 TDI 2005r.

http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-0-tdi-i1622205843.html

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Jutro znajomy ojca jedzie do holandii na giełdę samochodową i powiedział że może nam coś ściągnąć.... Szukamy czegoś do 7tysięcy zł , hatchback, diesel. Samochód ma być ekonomiczny i mało awaryjny...może jakaś rada bo mimo że uwielbiam jeździć samochodem to paradoksalnie absolutnie się na samochodach nie znam nic a nic,,,,?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by BZYCZEK
Brat ma do sprzedania Audi A4 2,0 TDI 2005r.

http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-0-tdi-i1622205843.html

niektualne

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Samochód ładnie się prezentował a co mnie cieszy w tego typu ogłoszeniach, posiadał dokładny opis co było robione i kiedy a do tego jest potwierdzenie w postaci faktur bądź paragonów, nabywca będzie na pewno zadowolony z fajnego zakupu toast

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by Piecia
Samochód ładnie się prezentował a co mnie cieszy w tego typu ogłoszeniach, posiadał dokładny opis co było robione i kiedy a do tego jest potwierdzenie w postaci faktur bądź paragonów, nabywca będzie na pewno zadowolony z fajnego zakupu toast



bo taki był w 100% jak w opisie .... szybko i bez problemów został sprzedany.

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
To Audi A4 naprawdę ładnie się prezentowało smile A taki mały off topic. Wiedzieliście że dla towarzystw ubezpieczeniowych auta sprowadzane z zagranicy mają mniejszą wartość niż te jeżdzone od nowości po polskich drogach ? Ja się lekko zgarbiłem jak się o tym dowiedziałem. Przecież polskie drogi to tragedia i auto dużo bardziej dostaje w dupe na przestrzeni tych kilku lat eksploatacji...


Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Kurde za szybko wysłałem. Chciałem jeszcze zapytać, jeździ ktoś z forumowiczów anglikiem ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by barciu
Kurde za szybko wysłałem. Chciałem jeszcze zapytać, jeździ ktoś z forumowiczów anglikiem ?
ja jezdze, po przekladce wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
A jakie auto? Ja mam w rodzinie 2 freelandery po przekładce (przed liftem). Generalnie przekładka daje rade z małymi zastrzeżeniami. Ale bardziej skomplikowanych aut bym już nie przekładał. Obecnie jeżdzę toyotą avensis anglikiem i tak się powoli przymierzam do zmiany auta. Porównując ceny w PL oraz na angielskim ebayu to przepaść. Auta w UK są tańsze o ok 40-50%. Także niedługo chyba się wybiorę do UK po samochód.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Skoda Superb wink

Freelandery ponoc latwe do przerobki,
a im wiecej elektryki w samochodzie tym trudniej i trudniej rowniez znalezc firme ktora sie za to wezmie tongue

u siebie zastrzezen mialem sporo na poczatku jednak byly to rzeczy ktore mogli szybko poprawic, panowie jednak lecieli w kulki z czasem oddania samochodu (3 miesiace chyba? to juz dluzsza historia) ale ze umowa byla bardzo dobrze napisana to wyszlo na to za robocizne nie dostali prawie nic smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Polecam http://angliki.info/ Dowiecie sie jakie auto, za ile i ogolnie pewnie czegos wiecej o anglikach. Napwno warto wybrac anglika gdzie nie trzeba spawac sciany grodziowej.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
LEWY forum znam. Poza tym nie przekładam kierownicy tylko jeżdzę z kier. po prawej stronie smile Szkody kasy na przekładki i nie ma pobawy, że coś się źle przełoży...

Strona 13 z 21 1 2 11 12 13 14 15 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,715 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1