Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 22 1 2 3 4 5 6 21 22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
jak tam pogoda w miastach ktore sa dzisiaj gospodarzami?
w Rzeszowie pochmurno, wilgotno i dosyc chlodno, nie zanosi sie na aby slonce wyszlo zza chmur.
Tor dzisiaj zapowiada sie znacznie bardziej przyczepny niz to bylo tydzien temu z Tarnowem

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Originally Posted by Animal
jak tam pogoda w miastach ktore sa dzisiaj gospodarzami?
w Rzeszowie pochmurno, wilgotno i dosyc chlodno, nie zanosi sie na aby slonce wyszlo zza chmur.
Tor dzisiaj zapowiada sie znacznie bardziej przyczepny niz to bylo tydzien temu z Tarnowem
to dobrze Falubaz winn

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Wroclaw boks

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
bajbus Wrocek nie wygra..

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by GreyTiger
bajbus Wrocek nie wygra..
sie okaze, ja mysle ze 50/50 szanse

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Originally Posted by Animal
jak tam pogoda w miastach ktore sa dzisiaj gospodarzami?
w Rzeszowie pochmurno, wilgotno i dosyc chlodno, nie zanosi sie na aby slonce wyszlo zza chmur.
Tor dzisiaj zapowiada sie znacznie bardziej przyczepny niz to bylo tydzien temu z Tarnowem

W Krośnie bardzo podobnie, choć przydałoby się jeszcze trochę deszczu grin, żeby nie powtórzyła się sytuacja z meczu z Piłą. Choć i tak większych szans to dziś raczej nie mamy.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
na Gorzów znowu 1,15 sam Gollob meczu nie wygra laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
za taki kurs tez chyba sprobuje Apator

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
na Krakow tez fajny kurs

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by bajbus
na Gorzów znowu 1,15 sam Gollob meczu nie wygra laugh
zz za iversena po 6 biegow nikusia i tomka jakos powinni dociagnac

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Originally Posted by piter013
Originally Posted by Animal
jak tam pogoda w miastach ktore sa dzisiaj gospodarzami?
w Rzeszowie pochmurno, wilgotno i dosyc chlodno, nie zanosi sie na aby slonce wyszlo zza chmur.
Tor dzisiaj zapowiada sie znacznie bardziej przyczepny niz to bylo tydzien temu z Tarnowem

W Krośnie bardzo podobnie, choć przydałoby się jeszcze trochę deszczu grin, żeby nie powtórzyła się sytuacja z meczu z Piłą. Choć i tak większych szans to dziś raczej nie mamy.
masz składy przynajmniej gospodarzy

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Nicki bedzie przegrywal biegi... nie bedzie robil samych 3..

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Składy takie jak podają na espeedway, na razie nic mi nie wiadomo o jakichkolwiek zmianach i pod 7 w Krośnie Hadek ma być.

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Originally Posted by piter013
Składy takie jak podają na espeedway, na razie nic mi nie wiadomo o jakichkolwiek zmianach i pod 7 w Krośnie Hadek ma być.
dzięki ,

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
-12,5 na leszno to trzeba wziac

bracia musielakowie zrobia przewage z miejsca
a jarek i reszta doloza do 52 pkt koncowej zdobyczy

zelonka -4,5 do wziecia dla mnie jakos nie wierze zeby az tak rzeszow sie przeciwstawil myszce miki, duzo zalezy od laparta

gorzow nie wiadoma

z jednej strony 5 na torun to przesada i to gruba z drugiej strony gorzow moze zrobic kosmos wynik
fakt faktem +10,5 na torun dobry bet wedlug mnie

no i CKM loteria mecz serce za CKM ale kazdy kurs powyzej 3,5 przesada na wroclaw bo az takiej rozncy nie ma o ile wogole jest zobaczymy co z mlodym laguta no i czy wkoncu szumina pojedzie rowno caly mecz no i przewaga na juniorze w postaci jankowskiego chociaz wierze ze czaja cos urwie w symulacji 50-40 moze wlokniarz wygrac ale nie zagralbym po tym kursie nie wspominajac juz nawet o hpc dla mnie no bet totalny chociaz wlasciwie 2 druzyny wlasnego toru a skoro wlokniarz jezdzi u siebie to powinien wygrac

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
1 ligi nikt nie jest łaskawy wystawić ?!

Dziś jak dla mnie Tarnów +16,5 do gry i win ZG.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
gdzie masz hcp +16,5 ?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Zielona z hcp jak najbardziej do gry wg mne, Rzeszow nie ma kim tego wygrac

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780

Originally Posted by GreyTiger
gdzie masz hcp +16,5 ?


w STS, singlem tylko i podatek odliczyć trzeba, ale dla mnei dobra opcja.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by Animal
Zielona z hcp jak najbardziej do gry wg mne, Rzeszow nie ma kim tego wygrac


hmm Crump, Harris, Richardson... to nie takie "leszcze" u siebie..
Herbi juz swoje lata ma wczorajsze GP moglo go troche zmeczyc, za Dobrusia Dudi 2x razy i Davidsson ktorzy na wyjazdach nie blyszcza..
no ja nie wiem

Strona 4 z 22 1 2 3 4 5 6 21 22

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, Lukasz111, burbon, rafal08, cigar, forty), 1,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,285
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1