|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
jak tam pogoda w miastach ktore sa dzisiaj gospodarzami? w Rzeszowie pochmurno, wilgotno i dosyc chlodno, nie zanosi sie na aby slonce wyszlo zza chmur. Tor dzisiaj zapowiada sie znacznie bardziej przyczepny niz to bylo tydzien temu z Tarnowem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
jak tam pogoda w miastach ktore sa dzisiaj gospodarzami? w Rzeszowie pochmurno, wilgotno i dosyc chlodno, nie zanosi sie na aby slonce wyszlo zza chmur. Tor dzisiaj zapowiada sie znacznie bardziej przyczepny niz to bylo tydzien temu z Tarnowem to dobrze Falubaz winn
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Wroclaw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
bajbus Wrocek nie wygra..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
bajbus Wrocek nie wygra.. sie okaze, ja mysle ze 50/50 szanse
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
jak tam pogoda w miastach ktore sa dzisiaj gospodarzami? w Rzeszowie pochmurno, wilgotno i dosyc chlodno, nie zanosi sie na aby slonce wyszlo zza chmur. Tor dzisiaj zapowiada sie znacznie bardziej przyczepny niz to bylo tydzien temu z Tarnowem W Krośnie bardzo podobnie, choć przydałoby się jeszcze trochę deszczu  , żeby nie powtórzyła się sytuacja z meczu z Piłą. Choć i tak większych szans to dziś raczej nie mamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
na Gorzów znowu 1,15 sam Gollob meczu nie wygra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
za taki kurs tez chyba sprobuje Apator
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
na Gorzów znowu 1,15 sam Gollob meczu nie wygra  zz za iversena po 6 biegow nikusia i tomka jakos powinni dociagnac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
jak tam pogoda w miastach ktore sa dzisiaj gospodarzami? w Rzeszowie pochmurno, wilgotno i dosyc chlodno, nie zanosi sie na aby slonce wyszlo zza chmur. Tor dzisiaj zapowiada sie znacznie bardziej przyczepny niz to bylo tydzien temu z Tarnowem W Krośnie bardzo podobnie, choć przydałoby się jeszcze trochę deszczu  , żeby nie powtórzyła się sytuacja z meczu z Piłą. Choć i tak większych szans to dziś raczej nie mamy. masz składy przynajmniej gospodarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Nicki bedzie przegrywal biegi... nie bedzie robil samych 3..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Składy takie jak podają na espeedway, na razie nic mi nie wiadomo o jakichkolwiek zmianach i pod 7 w Krośnie Hadek ma być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Składy takie jak podają na espeedway, na razie nic mi nie wiadomo o jakichkolwiek zmianach i pod 7 w Krośnie Hadek ma być. dzięki ,
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
-12,5 na leszno to trzeba wziac
bracia musielakowie zrobia przewage z miejsca a jarek i reszta doloza do 52 pkt koncowej zdobyczy
zelonka -4,5 do wziecia dla mnie jakos nie wierze zeby az tak rzeszow sie przeciwstawil myszce miki, duzo zalezy od laparta
gorzow nie wiadoma
z jednej strony 5 na torun to przesada i to gruba z drugiej strony gorzow moze zrobic kosmos wynik fakt faktem +10,5 na torun dobry bet wedlug mnie
no i CKM loteria mecz serce za CKM ale kazdy kurs powyzej 3,5 przesada na wroclaw bo az takiej rozncy nie ma o ile wogole jest zobaczymy co z mlodym laguta no i czy wkoncu szumina pojedzie rowno caly mecz no i przewaga na juniorze w postaci jankowskiego chociaz wierze ze czaja cos urwie w symulacji 50-40 moze wlokniarz wygrac ale nie zagralbym po tym kursie nie wspominajac juz nawet o hpc dla mnie no bet totalny chociaz wlasciwie 2 druzyny wlasnego toru a skoro wlokniarz jezdzi u siebie to powinien wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
1 ligi nikt nie jest łaskawy wystawić ?!
Dziś jak dla mnie Tarnów +16,5 do gry i win ZG.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Zielona z hcp jak najbardziej do gry wg mne, Rzeszow nie ma kim tego wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
w STS, singlem tylko i podatek odliczyć trzeba, ale dla mnei dobra opcja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Zielona z hcp jak najbardziej do gry wg mne, Rzeszow nie ma kim tego wygrac hmm Crump, Harris, Richardson... to nie takie "leszcze" u siebie.. Herbi juz swoje lata ma wczorajsze GP moglo go troche zmeczyc, za Dobrusia Dudi 2x razy i Davidsson ktorzy na wyjazdach nie blyszcza.. no ja nie wiem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|