Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#470411 25/12/2005 20:12
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
gooniek pisal, ze mecz obejzy ok.700 mln, a wiec pytanie: da rade to obejzec w jakiej ogolnodostepnej stacji, czy te 700 to w wiekszosci azjaci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />?

ps. canal+ moglby sie wykazac i chociaz raz w roku pokazac 2 mecze jednego dnia, szczegolnie ze sa wyjatkowo ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#470412 25/12/2005 20:19
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
no to kobi znow idzie na +50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#470413 25/12/2005 20:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
zupelnie sie z Toba nie zgodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kobe ma podpisany kontrakt i nigdzie nie odejdzie. Zwiazal swoja przyszlosc z Lakers. A pewnie nie slyszales o wielkim planie LA na rok 2007. Ten sezon mial byc przeznaczony na straty. O dziwo Lakers graja nadzwyczaj dobrze wiec byc moze plan 2007 zostanie troche upgradowany...ale co Buss wymysli tego pewnie nawet on sam nie wie.

Ten sezon na straty ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Daj spokój,Lakers to nadal najbardziej "medialny" team NBA.
Nieuczestniczenie w PO 2 raz z rzędu to ogromne straty finansowe i nikt przy zdrowych zmysłach nie mógł tych strat zakładać.

Plan na 2007 ??

Oby tak sie udał jak "ualaktycznienie" Heat,czyli.....okazał sie niewypałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Nie musze dodawać,że nie cierpie Lakersuff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Na razie wesoło sobie grają,byli galacticos z ....obecnymi,hehe.

PS.JW - LOL - trafia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by amkwish; 25/12/2005 20:21.
#470414 25/12/2005 20:20
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
na razie Wade cos skromnie.

#470415 25/12/2005 20:22
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
Drugi faul Shaqa..moj skromny plan DD wchodzi w zycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#470416 25/12/2005 20:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Techniczny,posiedzi na drzewie to sie uspokoi,a na razie Alonzo pogra.

#470417 25/12/2005 20:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Mozna obejrzyc ten meczyk w internecie?

#470418 25/12/2005 20:31
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Drugi faul Shaqa..moj skromny plan DD wchodzi w zycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Z Quasi Ci sie pomylil ten temat. Swoje wypowiedzi kieruj tam...

#470419 25/12/2005 20:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Shaq wraca na parkiet z 2 faulami, troche ryzykuja bo jak zlapie 3 to juz w 2 kwarcie dlugo na lawie posiedzi. Lakersi powinni teraz grac pod kosz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#470420 25/12/2005 20:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
Drugi faul Shaqa..moj skromny plan DD wchodzi w zycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Z Quasi Ci sie pomylil ten temat. Swoje wypowiedzi kieruj tam...

Kylo,loooozik,wyjatkowo dziś czatujemy tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

A póki co,to idą na over.

#470421 25/12/2005 20:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27
Tak mi nie dawalo spokoju to co pisalo sie na temat Williamsa, ze az posprawdzalem sobie statystyki:P I za bardzo nie widze powodu, by sie go czepiac. Skutecznosc rzutow z gry 45%, za trzy 38%, asyaty 4.8 a straty 2, wiec stosunek asyst do strat dobry, a to dla rozgrywajacego wazne. Dodam tylko ze skutecznosc z gry niewiele gorsza od skutecznosci Kobiego i AI'a a za trzy nawet lepsza:) Zdaje sobie sprawe ze to inny format graczy, ale krytyka Jasona przesadzona. A dzisiaj trafia:D Cos na za wysokiej skutecznosci obie druzyny graja, a to szkodzi mojemu underowi:/

#470422 25/12/2005 20:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Quote
Kylo,loooozik,wyjatkowo dziś czatujemy tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

A póki co,to idą na over.

No niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czarno widze moj under, dobrze ze chociaz mecz w miare wyrownany, wiec moze handi siadzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#470423 25/12/2005 20:48
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Pamietacie? W tamtym sezonie tematy dzienne... Najpierw opinie i typy, potem quasi a na koncu podsumowania... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Oczywiscie nasz quasi tutaj byl o niebo ciekawszy od innych tego typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Szymel Azjatow na pewno sporo... ja niestety nie mam mozliwosci obejrzenia meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale Miami na razie nie zawodzi...

Nie wiedzialem ze mamy tu jwilla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#470424 25/12/2005 20:50
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
PS.JW - LOL - trafia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

w 49 sekundzie pierwszej kwarty .... 1 miss Jasona za 3.

To juz taka tradycja. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale jak narazie to gra mecz sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#470425 25/12/2005 20:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Zabielany... pewniak po kursie.... ciekawe jaki kurs wystawilyby buki na takie zdarzenie jak Jason miss za 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#470426 25/12/2005 20:54
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szukalem w bukach naziemnych... ale nigdzie nie było ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#470427 25/12/2005 20:55
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27
Quote
Nie wiedzialem ze mamy tu jwilla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
No jestem, jestem, ale rzadko sie wypowiadam, ale na takie wypowiedzi musialem zareagowac:P Defense, defense!!! Lakers juz wyhamowalo ze skutecznoscia, Miami tez mogloby se troche odpuscic:)

#470428 25/12/2005 20:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Na razie zapowiada sie ,że -handi HT wejdzie.

Ja mogę żałować,że nie obstawiłem overa Bryanta.
W Pinie było tylko 30,5pts.

Go Heat !!!

#470429 25/12/2005 21:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
panowie panowie, nie ten temat. Apelujem o spokoj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#470430 25/12/2005 21:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
panowie panowie, nie ten temat. Apelujem o spokoj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Salvador nie zrzędź,ale czatuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, burbon, $-man, rafal08, Sensei, aker, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, rymoholik, Lukasz111), 2,624 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1