|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
gooniek pisal, ze mecz obejzy ok.700 mln, a wiec pytanie: da rade to obejzec w jakiej ogolnodostepnej stacji, czy te 700 to w wiekszosci azjaci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />?
ps. canal+ moglby sie wykazac i chociaz raz w roku pokazac 2 mecze jednego dnia, szczegolnie ze sa wyjatkowo ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
no to kobi znow idzie na +50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
zupelnie sie z Toba nie zgodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kobe ma podpisany kontrakt i nigdzie nie odejdzie. Zwiazal swoja przyszlosc z Lakers. A pewnie nie slyszales o wielkim planie LA na rok 2007. Ten sezon mial byc przeznaczony na straty. O dziwo Lakers graja nadzwyczaj dobrze wiec byc moze plan 2007 zostanie troche upgradowany...ale co Buss wymysli tego pewnie nawet on sam nie wie. Ten sezon na straty ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Daj spokój,Lakers to nadal najbardziej "medialny" team NBA. Nieuczestniczenie w PO 2 raz z rzędu to ogromne straty finansowe i nikt przy zdrowych zmysłach nie mógł tych strat zakładać. Plan na 2007 ?? Oby tak sie udał jak "ualaktycznienie" Heat,czyli.....okazał sie niewypałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie musze dodawać,że nie cierpie Lakersuff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na razie wesoło sobie grają,byli galacticos z ....obecnymi,hehe. PS.JW - LOL - trafia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Last edited by amkwish; 25/12/2005 20:21.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172 |
na razie Wade cos skromnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172 |
Drugi faul Shaqa..moj skromny plan DD wchodzi w zycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Techniczny,posiedzi na drzewie to sie uspokoi,a na razie Alonzo pogra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
Mozna obejrzyc ten meczyk w internecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Drugi faul Shaqa..moj skromny plan DD wchodzi w zycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z Quasi Ci sie pomylil ten temat. Swoje wypowiedzi kieruj tam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
Shaq wraca na parkiet z 2 faulami, troche ryzykuja bo jak zlapie 3 to juz w 2 kwarcie dlugo na lawie posiedzi. Lakersi powinni teraz grac pod kosz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Drugi faul Shaqa..moj skromny plan DD wchodzi w zycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z Quasi Ci sie pomylil ten temat. Swoje wypowiedzi kieruj tam... Kylo,loooozik,wyjatkowo dziś czatujemy tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A póki co,to idą na over.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27 |
Tak mi nie dawalo spokoju to co pisalo sie na temat Williamsa, ze az posprawdzalem sobie statystyki:P I za bardzo nie widze powodu, by sie go czepiac. Skutecznosc rzutow z gry 45%, za trzy 38%, asyaty 4.8 a straty 2, wiec stosunek asyst do strat dobry, a to dla rozgrywajacego wazne. Dodam tylko ze skutecznosc z gry niewiele gorsza od skutecznosci Kobiego i AI'a a za trzy nawet lepsza:) Zdaje sobie sprawe ze to inny format graczy, ale krytyka Jasona przesadzona. A dzisiaj trafia:D Cos na za wysokiej skutecznosci obie druzyny graja, a to szkodzi mojemu underowi:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
Kylo,loooozik,wyjatkowo dziś czatujemy tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
A póki co,to idą na over. No niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czarno widze moj under, dobrze ze chociaz mecz w miare wyrownany, wiec moze handi siadzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Pamietacie? W tamtym sezonie tematy dzienne... Najpierw opinie i typy, potem quasi a na koncu podsumowania... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oczywiscie nasz quasi tutaj byl o niebo ciekawszy od innych tego typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Szymel Azjatow na pewno sporo... ja niestety nie mam mozliwosci obejrzenia meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale Miami na razie nie zawodzi...
Nie wiedzialem ze mamy tu jwilla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
PS.JW - LOL - trafia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> w 49 sekundzie pierwszej kwarty .... 1 miss Jasona za 3. To juz taka tradycja. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale jak narazie to gra mecz sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Zabielany... pewniak po kursie.... ciekawe jaki kurs wystawilyby buki na takie zdarzenie jak Jason miss za 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szukalem w bukach naziemnych... ale nigdzie nie było ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27 |
Nie wiedzialem ze mamy tu jwilla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> No jestem, jestem, ale rzadko sie wypowiadam, ale na takie wypowiedzi musialem zareagowac:P Defense, defense!!! Lakers juz wyhamowalo ze skutecznoscia, Miami tez mogloby se troche odpuscic:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Na razie zapowiada sie ,że -handi HT wejdzie.
Ja mogę żałować,że nie obstawiłem overa Bryanta. W Pinie było tylko 30,5pts.
Go Heat !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
panowie panowie, nie ten temat. Apelujem o spokoj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
panowie panowie, nie ten temat. Apelujem o spokoj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Salvador nie zrzędź,ale czatuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|