Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 23 1 2 16 17 18 19 20 22 23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
mb nie jest stosowane wylacznie do gry u bukow ,wiec nie ma opcji zablokowania.

Ulomna logika Pojebkow nie ma tutaj zastosowania. grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Rysio Ochudzki
mb nie jest stosowane wylacznie do gry u bukow ,wiec nie ma opcji zablokowania.

Ulomna logika Pojebkow nie ma tutaj zastosowania. grin

Moneybookers dla ułomnuych umyslowo urzedasów kojarzy się z bookami ale Skrill na pewno nie grin

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Originally Posted by Bugs Bunny
Originally Posted by Vader
Originally Posted by dwazwierzatka
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Chlopie co to za problem wejsc na strone MB i sobie przeczytac. cool

Chłopie smile jeśli masz mi tak odpowiadać to sobie daruj.
Czytałem na moneybookers.com ale chcę wiedzieć jak to wygląda ''w praniu'' , a nie w regulaminie.

Pranie to idź lepiej zrób i nie zapomnij o proszku. Na forum masz 24 tematy o Moneybookers - https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4662579#Post4662579 ten jest ostatni. Jak jesteś na tyle leniwy, że nie chce Ci się czytać to nie zawracaj du... w temacie o innym przeznaczeniu.

3/4 postów w tym temacie to bzdury, pytania, sugestie beznadziejne czy wręcz debilne. Na szczęście jest też kilka osób piszących z sensem.

Vader luzik szkoda sie unosic pyta wiec mozna odpowiedziec, to ze nie w tym temacie i nie na temat to tez nie wiele zmienia bo ten temat i tak caly tak naprawde o dupe rozbic bo cokolwiek by nie napisac to i tak nikt z nas nie wie jak to naprawde bedzie wygladalo, czego sluzby beda szukac (o ile wogole palcem ruszą), kto i jakie informacje komu bedzie przekazywac, jak zareaguja buki na polską ustawe wiec szkoda sie denerwowac.

Sorry za rozmywanie głównego wątku. Zapytałem o karty MB tutaj bo eroll dość dużo się na ten temat rozpisał. Zainteresowałem się tym, zapominając, że jest osobny temat o MB. Jak widać niektórym strasznie to przeszkadza. Sorry raz jeszcze.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
10E/rok za karte MB i cos kolo 1,8E za wyplate z byle ktorego bankomatu, nie ma darmowych wyplat w zadnym. Limit dzienny wyplat z bankomatu to 250E, a na placenie w sklepach, restauracjach czy internecie to 1000E. Na karte sie czeka okolo 10-14 dni, na PIN 2-3 dni dluzej. Tyle chyba Ci wystarczy o karcie.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by 1raul1
10E/rok za karte MB i cos kolo 1,8E za wyplate z byle ktorego bankomatu, nie ma darmowych wyplat w zadnym. Limit dzienny wyplat z bankomatu to 250E, a na placenie w sklepach, restauracjach czy internecie to 1000E. Na karte sie czeka okolo 10-14 dni, na PIN 2-3 dni dluzej. Tyle chyba Ci wystarczy o karcie.

no to jest MB w pigułce smile jeżeli chodzi o tą część ich działalności która nas interesuje. Nie żebym był jakimś naganiaczem bo po mojemu narazie nie ma strachu i w polskich bankach ale,,,kto wie jak będzie.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Poziom debilizmu Kaplicy jest niezmierzalny laugh

ps. artykuł w weszło tongue

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Link podany przez kreczmera to link do artykulu na Weszlo.

Nie musze chyba podkreslac po raz kolejny, ze nasz ministrunio poszedl po bandzie? wink

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
1)Czy średni kurs euro przekroczy do godziny 18 3,96pln: TAK 1,7 NIE 2.
2)Czy w meczu do końca 1. połowy padnie gol: TAK 1,7 NIE 2.

Zadanie: znajdź 8 różnić świadczących, że pierwsze to nie hazard, a drugie owszem!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462

Red. A czemu nie chcemy się oprzeć na doświadczeniach krajów mających w tym względzie wieloletnią tradycję? U nas bukmacherka istnieje krócej niż wydawana przeze mnie gazeta. Takie kraje jak Anglia, Francja czy Włochy działają na tym polu już dużo dłużej i „przepracowały” już takie kwestie jak uzależnienia czy podatki, plusy i minusy. Czemu nie chcemy przyjąć wzorca obowiązującego w innych krajach?
J.K: Bo jesteśmy Polakami i działamy zgodnie z naszą specyfiką. laugh

Tam jest więcej takich kwiatków - polecam przeczytać ooo Swoją drogą im bliżej wejścia w życie ustawy, tym bardziej wygląda na to, że zostanie po staremu.
BTW. Może pracuje ktoś w SC albo ma wiadomości na temat nowych wytycznych?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Będzie Euro, przyjedzie, jak się szacuje, około miliona kibiców. Część z nich u siebie w bukmacherkę gra. Czy wówczas, będąc u nas, np. Anglik będzie mógł stawiać zakłady na swoją reprezentację, a, dajmy na to, Holender – na swoją, w tych firmach, które u nas będą uchodziły za nielegalne? Np. w kawiarence internetowej.
– Dobrze by było gdyby grali w polskich firmach.

Ale dojebał do pieca grin Przyjadą to pierwsze co zrobią to kilkną stsnajwyzszekursy.pl i się u nas zarejestruja. :-)

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
To jest najlepsze laugh

– À propos reklam. Co przy tym najwyższym w Europie podatku te firmy będą mogły?
– Będą mogły sponsorować kluby sportowe – piłkarskie.

– A czy będą mogły prezentować swoje logo? Czy to będzie na zasadzie, że w zamkniętym gronie jest sponsor na koszulce, i koniec, i nie może się wychylić nigdzie dalej?
– Ja rozumiem, że to będzie informacja o sponsoringu na koszulkach, w trakcie zawodów sportowych, informacja o sponsorowaniu, że taki a taki klub jest sponsorowany przez daną firmę. To będzie wynikało z umów o sponsoringu. Nie będzie można tego zamienić na reklamę – to nie ulega wątpliwości.

– Czyli nie będzie można wyjść na zewnątrz, z promowaniem siebie, że jest się sponsorem?
– Taką informację będzie można zamieścić np. w artykule prasowym, ale nie jako osobną reklamę w gazecie. Bo to byłaby reklama, a nie informacja o sponsoringu. Jeżeli pojawi się zdjęcie piłkarza w koszulce, albo na tle planszy, tablicy czy bandy, to nie będzie uznawane za reklamę – to jest właśnie przekaz sponsorski, a nie reklama na wykupiony kawałek.

– A czy te firmy będą mogły podawać kursy?
– Nie, to nie jest sponsoring.

– To tak jakby pozwolić rozgrywać mecz i nie zezwolić na podanie wyniku – wszak mecz i obstawienie tego meczu ściśle wiąże się z kursem. My na każdym kroku, Pan Minister pewnie też, słyszymy różnego rodzaju kursy, które są podawane nie tylko przy okazji wydarzeń sportowych, ale np. przy ślubie królewskim – czy będzie rozwód i ewentualnie kiedy itp. Czy w związku z tym będzie można napisać, że bukmacherzy płacą 1:100, ale nie będzie można podać, jaki to bukmacher?
– Ten bukmacher nie może wykupić powierzchni reklamowej, informując o swoich kursach. To będzie reklama.

wykupisz licencje a nie możesz się reklamować laugh laugh papa

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
kaftan dla tego pana laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Nie będzie tak źle

Jeśli dziecko będzie szło w koszulce z reklamą, to mogę Pana zapewnić, że żaden funkcjonariusz mu jej nie zdejmie.

laugh laugh laugh

w jakim chorym kraju przyszło nam żyć

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Bo jesteśmy Polakami i działamy zgodnie z naszą specyfiką

i to jest sedno. Specyfiką naszego kraju jest to żeby golić każdego (firmę i obywatela) na czym się da. Nie ma większej zbrodni niż zarobić i nie zapłacić haraczu,,,

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Dlatego w tym PO-pierdolonym kraju NIGDY nie bedzie dobrze czy normalnie.
Skoro do rzadzenia i ministerstw biora sie sie ludzie bez jakiejkolwiek wiedzy + calkowicie zaslepieni na jakiekolwiek argumenty czy przyklady w innych krajach.

Cale szczescie, ze na stale opuszczam ten tonacy kraj i ani grosz z moich podatkow nie pojdzie na tych darmozjadow.

Ten wywiad trzeba przetlumaczyc i pojscic w swiat, jestem w 100% przekonany, ze caly swiat bedzie sie smial z ulomnosci naszych (p)oslow.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
@ Agassi

Nie ma co się podniecać "argumentami" Kapicy po raz setny.
Wystarczy raz przeczytać uzasadnienie do ustawy.

Można mieć jakąś tam satysfakcję, że podało się argumenty przeciw, ale co to zmienia ?

Pozycje są znane. Każdy się na nich okopał i tyle. Wałkowanie zasadności wprowadzania ustawy nie ma sensu.

Natomiast przeprowadzający wywiad nie wykorzystał okazji, żeby wyciągnąć od Kapicy trochę konkretnych info. A to miałoby sens jak najbardziej. Praktyczny.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Art300
Natomiast przeprowadzający wywiad nie wykorzystał okazji, żeby wyciągnąć od Kapicy trochę konkretnych info. A to miałoby sens jak najbardziej. Praktyczny.

No racja mógł coś tam powęszyć. Osobiście jednak jestem przeciwny pytaniom skierowanym do MF odnośnie skarbonek internetowych jak sobie z nimi poradzą. Najlepiej jakby w ogóle się nimi nie interesowali... wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Wreszcie mamy wywiad,gdzie dziennikarz mówi prawde a nie glupoty na zamówienie jak np. w Bankier czy Gazetaprawna.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by AGASSI
Wreszcie mamy wywiad,gdzie dziennikarz mówi prawde a nie glupoty na zamówienie jak np. w Bankier czy Gazetaprawna.

Mówi to bezpośrednio Kapicy, bo przecież artykułów wyśmiewających ustawę jest trochę.
Tylko co to zmienia ?
Kapica umie czytać i poczytał już sobie z pewnością niejedno.
A swoje "argumenty" będzie powtarzał w kółko.

Strona 18 z 23 1 2 16 17 18 19 20 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, aker, poozon), 2,505 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,212
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1