Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 65 1 2 3 4 5 64 65
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by ANALYTICS
Originally Posted by sHybki20
Krajicek ma 22 lata to juz babcia?

oglodales ja moze jak grala?
mowisz ze postawi sie "szafie" grin

niekoniecznie smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Eye21 jestem szczery do bólu i sorki za to
powioza cie lind/tecau smirk
ale good luck

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
dlaczego easy? Raonic od kiedy jest dobrym deblistą? Haase może ma w planie jechać wcześniej potrenować w Hertogenbosch a Meffert/Zverev w końcu gospodarze [/quote]Może od dzisiaj?,Haase może nie ma żadnych planów...kto wie...kurs 1.61 + coś jeszcze... [/quote]

to spoko masz argumenty respect grin[/quote]

no proste ze germania to wygra Robin pojedzie do domu trochę potrenować a roanic jutro ciężki mecz ma [/quote] wy mnie czasami rozpierdalacie argumentami na tym forum...
-Mahut lepszy na trawie od Verdasco...
-Nalandian po operacji nic nie ugra...
-Haas wraca w wielkim stylu,pewka z Seppim
-Zdziwicie się jak Andreev sprawi problemy Troickiemu

smirk

Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276
Originally Posted by ANALYTICS
Eye21 jestem szczery do bólu i sorki za to
powioza cie lind/tecau smirk
ale good luck


I takie opinie mnie cieszą choć cień nadziei zawsze pozostaje np. że Nadalowi się nie zechce chcieć.;)))

Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
jak wygląda gra Warda ? zna ktoś jego charakterystykę ?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Portland #22
Co myślicie o Haase/Raonić - Meffert/Zverev...
jedynka po 1.55 powinno wejść easy

łatwo krytykować argumentacje innych ale...zobacz na swoje
możesz dodać swój powyżej do listy crazy

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by Eye21
Originally Posted by ANALYTICS
Eye21 jestem szczery do bólu i sorki za to
powioza cie lind/tecau smirk
ale good luck


I takie opinie mnie cieszą choć cień nadziei zawsze pozostaje np. że Nadalowi się nie zechce chcieć.;)))

OK SIE ZOBACZY nie raz co wydawalo mi sie raczej pewne robilo zonka. uwazam ze po jednym brejku w kazdym secie i 2-0. 6-4 6-4 /7-5 7-5 albo mix

Pier #4717008 09/06/2011 14:12
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Originally Posted by Pier
Originally Posted by Portland #22
Co myślicie o Haase/Raonić - Meffert/Zverev...
jedynka po 1.55 powinno wejść easy

łatwo krytykować argumentacje innych ale...zobacz na swoje
możesz dodać swój powyżej do listy crazy
ale ja się tu pytam co o tym myślicie...

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Witam piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by Portland #22
Originally Posted by Pier
Originally Posted by Portland #22
Co myślicie o Haase/Raonić - Meffert/Zverev...
jedynka po 1.55 powinno wejść easy

łatwo krytykować argumentacje innych ale...zobacz na swoje
możesz dodać swój powyżej do listy crazy
ale ja się tu pytam co o tym myślicie...

laugh no comment

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by sHybki20
Originally Posted by ANALYTICS
Originally Posted by sHybki20
Krajicek ma 22 lata to juz babcia?

oglodales ja moze jak grala?
mowisz ze postawi sie "szafie" grin

niekoniecznie smile
rzecz jasna wszyscy o tym doskonale wiecie, ale ja tylko gwoli ścisłości przypomnę, że Lucie i Misia to psiapsióły i partnerki deblowe, które zresztą zagrają razem na Wimbledonie. smile
cholera wie czy będą miały ochotę się ograć na trawce, czy oszczędzać siły...

pozdrawiam

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Lisicki
Mayer
Tsonga
Ivanovic
Cillic
w superofercie fortuny

Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Originally Posted by grajus87
Witam piwo

siema, wiesz może jak gra Ward jaka jest jego charakterystyka... i jak u niego z serwisem, bo szukam czegoś do mocnego tripla

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Bardzo fajnie wygląda Hlavackova oraz Tanasugarn z kobiet warto także zastanowić się nad Cadantu oraz Safarovą .

U panów Donskoy ,Dasco oraz HC na Tipsę. Warto też mieć na uwadzę Hrbatego, już 2x dał zarobic.


Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830


to spoko masz argumenty respect grin[/quote]

no proste ze germania to wygra Robin pojedzie do domu trochę potrenować a roanic jutro ciężki mecz ma [/quote] wy mnie czasami rozpierdalacie argumentami na tym forum...
-Mahut lepszy na trawie od Verdasco...
-Nalandian po operacji nic nie ugra...
-Haas wraca w wielkim stylu,pewka z Seppim
-Zdziwicie się jak Andreev sprawi problemy Troickiemu

smirk[/quote]

No to napisz koleżko jaki jest główny argument dlaczego maja to wygrać bo ja nie mam pojęcia oprócz kursu

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
a co spece na takie single
Nadal R. (Esp) - Stepanek R. (Cze) +5,5AH
Ward J. (Gbr) - Querrey S. (Usa) +4,5AH
Lisicki S. (Ger) - Paszek T. (Aut) over 21
Erakovic M. (Nzl) - Errani S. (Ita) over 21


Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by Belm0o
Originally Posted by grajus87
Witam piwo

siema, wiesz może jak gra Ward jaka jest jego charakterystyka... i jak u niego z serwisem, bo szukam czegoś do mocnego tripla


serwis nie specjalny, asów za duzo nie zobaczysz, dobra gra z koncowej linii, do siatki tez umie pojsc, w miare urozmaicony tenis potrafi zagrać

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Belm0o
Originally Posted by grajus87
Witam piwo

siema, wiesz może jak gra Ward jaka jest jego charakterystyka... i jak u niego z serwisem, bo szukam czegoś do mocnego tripla
surowy ale silny serwis, solidny gracz na trawie ale Sam wydaje się być w naprawdę dobrej formie także granie tu czegokolwiek będzie loterią smile

Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Originally Posted by Marczajka
Originally Posted by Belm0o
Originally Posted by grajus87
Witam piwo

siema, wiesz może jak gra Ward jaka jest jego charakterystyka... i jak u niego z serwisem, bo szukam czegoś do mocnego tripla


serwis nie specjalny, asów za duzo nie zobaczysz, dobra gra z koncowej linii, do siatki tez umie pojsc, w miare urozmaicony tenis potrafi zagrać

aha czyli Quarrey raczej powinien go łyknąć smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Originally Posted by luki3232
to spoko masz argumenty respect grin


no proste ze germania to wygra Robin pojedzie do domu trochę potrenować a roanic jutro ciężki mecz ma [/quote] wy mnie czasami rozpierdalacie argumentami na tym forum...
-Mahut lepszy na trawie od Verdasco...
-Nalandian po operacji nic nie ugra...
-Haas wraca w wielkim stylu,pewka z Seppim
-Zdziwicie się jak Andreev sprawi problemy Troickiemu

smirk[/quote]

No to napisz koleżko jaki jest główny argument dlaczego maja to wygrać bo ja nie mam pojęcia oprócz kursu [/quote]ja pierdole...zastanwiałem się nad tym,ale teraz to zagram...wam na przekór + Falla boks

Strona 3 z 65 1 2 3 4 5 64 65

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1