|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 100 |
Zeszmaciła się Tylko Piłka i tyle. Przecież wiadomo, że nie będą grali na szkodę swego nowego partnera, a na korzyść graczy i czytelników. Zresztą nawet gdyby chcieli też by nie potrafili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Z tej ustawy interesuje mnie tylko to czy Kapica tak jak obiecal pozwie do sadu wlascicieli bukow i jak oni na to zareaguja(a moze byc ciekawie). Poza tym jak Kapica chcial zrobic pokazowke to zgarnia tez kogos znanego ze srodowiska, DJ SOSNA bylby tu idealny bo z typerow jest on najpopularniejszy, ewentualnie Conrad gdyby na wakacje przylecial. Pokazowka w mediach przedstawiona(tvny i inne wiadomosci jako top dnia), na dolek ich wezma, 2zlotowkowicze od razu by sie przestraszyli 
Last edited by Experto; 09/06/2011 05:16.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
to jest też niezłe: "TK: A czemu nie chcemy się oprzeć na doświadczeniach krajów mających w tym względzie wieloletnią tradycję? U nas bukmacherka istnieje krócej niż wydawana przeze mnie gazeta. Takie kraje jak Anglia, Francja czy Włochy działają na tym polu już dużo dłużej i „przepracowały” już takie kwestie jak uzależnienia czy podatki, plusy i minusy. Czemu nie chcemy przyjąć wzorca obowiązującego w innych krajach? Jacek Kapica: Bo jesteśmy Polakami i działamy zgodnie z naszą specyfiką. Nie ma wspólnego modelu. Każdy kraj kieruje się przesłankami zgodnie ze swoją kulturą, charakterystyką swojego społeczeństwa. W niektórych krajach zalegalizowana jest np. marihuana. My tego nie chcemy. Takich przykładów można podać wiele. Jeśli chodzi o hazard, mamy swoją politykę – politykę ograniczenia dostępu do hazardu. ...a przecież całkiem niedawno http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-nieznaczne-ilosci-narkotykow-nie-beda-scigane-prezydent,nId,342184 Co do intencji tej nowej ustawy, to najpier "udupiła" salonu z automatami video (te które były w rękach prywatnych inwestorów) a kilka miesięcy później http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje/wydarzenia/totalizator-sportowy-przejmuje-casinos-poland,15130,1 W jakim my kraju żyjemy!?!?!?  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Poza tym jak Kapica chcial zrobic pokazowke to zgarnia tez kogos znanego ze srodowiska, DJ SOSNA bylby tu idealny bo z typerow jest on najpopularniejszy, ewentualnie Conrad gdyby na wakacje przylecial. Pokazowka w mediach przedstawiona(tvny i inne wiadomosci jako top dnia), na dolek ich wezma, 2zlotowkowicze od razu by sie przestraszyli  Myślałem też o tym. Jestem pierwszy do "odstrzału"  Jakby co, to biorę @AGASSI'ego na adwokata i luz-blues. On przecież zawsze ma odpowiedź na każdy niekorzystny zapis w nowej ustawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
...no chyba, że powiązaliby DJ+Conrad = współpraca z mafią Sinapurską przy ustawianiu wyników! Kapicy by wtedy od razu ogłosił: "a nie mówiłem, że bukmacherka to złooooooo" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Poza tym jak Kapica chcial zrobic pokazowke to zgarnia tez kogos znanego ze srodowiska, DJ SOSNA bylby tu idealny bo z typerow jest on najpopularniejszy, ewentualnie Conrad gdyby na wakacje przylecial. Pokazowka w mediach przedstawiona(tvny i inne wiadomosci jako top dnia), na dolek ich wezma, 2zlotowkowicze od razu by sie przestraszyli  Myślałem też o tym. Jestem pierwszy do "odstrzału"  Jakby co, to biorę @AGASSI'ego na adwokata i luz-blues. On przecież zawsze ma odpowiedź na każdy niekorzystny zapis w nowej ustawie  E nie ma się co bać ;p "Do zakładu przynależy organizacyjnie także dość wiekowy już Oddział Zewnętrzny w Goleszach koło Tomaszowa Mazowieckiego. To zakład karny typu półotwartego dla skazanych mężczyzn odbywających po raz pierwszy karę pozbawienia wolności. Pojemność (znowuż - teoretyczna) oddziału wynosi 71 miejsc, a przebywa tam 90 skazanych. Tak więc i tu przeludnienie. Chłopaki sieją tam marchewkę, hodują świnie i oddychają leśnym powietrzem. Prawie wczasy." Podobno nawet Pęczak i Pudzianowski tam siedzieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ja tam z "dealem" z STSem nie mam nic wspólnego. To decyzja nowych władz gazety. Ma to podnieść prestiż tygodnika i jego sprzedaż (do tej pory kolportaż trochę "kulał"). No i ekspert bukmacherski "Tylko Piłki" będzie jeszcze bardziej znany i "uznany"   całe forum odetchnęło z ulgą (ps. cobra tez jest wporzo bo jest przeciwny ustawie :D) ale to samo grono wstrzymało oddech bo co dalej z Twoim wizerunkiem,reputacją,zasadami ?czy dalej jesteś z Nami czy juz tylko z "ziemniakami" i Kapicą ? jaki dasz sygnał graczom co robić ? czy w ramach protestu zrezygnujesz z wspierania naziemnych złodzieji czy bedziesz Im wiernie służył ? ps. całkiem niedawno pisałeś,że Mi będzie wstyd zalogować się na forum przeczytaj 10x Swoją odpowiedź na powyższe dylematy polskiego świata typerskiego zanim się zalogujesz na mecz.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
http://www.grajtakdalej.pl/news/pokerowe-aktualnoci/146 pełny wywiad m.in: - A co z firmami, które legalnie do nas nie wejdą, a jednocześnie są w Internecie? Nie ma możliwości technicznych i prawnych, aby je zablokować, gdyż jest to wolność przepływu gospodarczego w ramach Unii.
- Może zostać wszczęte postępowanie karne skarbowe wobec złamania przepisów o świadczeniu usług gier hazardowych drogą elektroniczną dla odbiorców polskich w języku polskim. Przepisy przyjęte przez nas wskazują jednoznacznie właściwość polską - to my rozstrzygamy o tym, bez względu kto, gdzie i na jakim serwerze oferuje gry hazardowe. To duże firmy, często notowane na giełdach - z rozmów z ich przedstawicielami wiemy, że nie będzie im zależało na łamaniu polskiego prawa, bo w tej sytuacji będzie od razu wszczęte postępowanie karne skarbowe i w ramach unijnych regulacji dotyczących postępowań karnych one będą oskarżone o łamanie polskiego prawa - a im, jako spółkom giełdowym, nie zależy na łamaniu polskich przepisów, w związku z czym dostosują się do warunków polskich. – A co w sytuacji, gdy np. firma działająca w Anglii zrobi wersję dla Polaków mieszkających w Anglii?– Jeżeli strona będzie w języku polskim, to będzie oznaczało, że złamano polskie prawo. - Reasumując, to znaczy, że mimo wszystkich mankamentów, jakie ustawa zawiera, będzie w takiej formie obowiązywać?
– Tak. Będziemy monitorować sytuację, analizować i oceniać, na ile się sprawdza, a potem wyciągać ewentualne wnioski. itd. itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Tak jak mowilem juz, dlatego moim zdaniem dla niego to jedyne wyjscie aby firmy sie wystraszyly, tzw. pozew w do sadu takiej firmy i moz byc naprawde ciekawie, a widze ze on tak nawiedzony ze mozliwe ze to zrobi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
czy jeśli bukmacherzy zrezygnują z polskiego języka na stronie to nie będą ich ścigać? jeśli tak to niech rezygnują, na ch*j komu potrzebna strona buka po polsku
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Bo wiekszosc nie zna angielskiego i jak idzie np na czat albo pisze maila to z translatorem google i wychodzi jak ponizej?
I want bonus, you give bonus, im poland - very cheap country - we need bonus
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Odnosnie Moneybookers to ponizsze znalezione na konkurencyjnym forum  Cos takiego zamieszczam od supportu Moneybookers - pytanie brzmialo co w zwiazku z osobami korzystajacymi z transakcji od firm bukmacherskich w swietle nadchodzacej ustawy
W odpowiedzi na Pana pytanie informujemy iż firma Moneybookers umozliwia klientom dokonywanie wybranych platnosci online, jednak kazdy uzytkownik powinien we wlasnym zakresie dbac o to, by jego dzialania byly zgodne z obowiazujacym prawem kraju, w ktorym sie znajduje.
Jak dotad nie wplynely do nas zapytania, dotyczace Pana konta. Jezeli jednak oficjalne wladze poprosza o tego typu informacje, firma Moneybookers ma obowiazek jej udzielenia. Wiecej szczegolow odnajdzie Pan w punkcie 11.2 naszych Warunkow Umowy.
Mamy nadzieję, że informacja okaże się dla Pana pomocna. W razie wątpliwości zapraszamy do ponownego kontaktu.
Serdecznie pozdrawiam,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Pytanie na jakiej podstawie będą wnosić o udzielenie informacji? No chyba nie na tej ze wypłacę sobie z bankomatu kartą mb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
jedyne wyjscie aby firmy sie wystraszyly, tzw. pozew w do sadu takiej firmy i moz byc naprawde ciekawie, a widze ze on tak nawiedzony ze mozliwe ze to zrobi. W najgorszym wypadku właściciele takich firm będą mieli o jedno miejsce więcej do omijania. Nie żeby to była jakakolwiek strata z ich punktu widzenia. czy jeśli bukmacherzy zrezygnują z polskiego języka na stronie to nie będą ich ścigać? jeśli tak to niech rezygnują, na ch*j komu potrzebna strona buka po polsku A co to jakiś monopol na język polski jest?  Każdy ma prawo przetłumaczyć swoją stronę na dowolny język. Teoretycznie państwa mogą wprowadzić tego typu ograniczenia na swoim terytorium, ale liczenie na to, że KTOKOLWIEK będzie je respektował POZA tym terytorium jest robieniem z siebie pośmiewiska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Tak jak mowilem juz, dlatego moim zdaniem dla niego to jedyne wyjscie aby firmy sie wystraszyly, tzw. pozew w do sadu takiej firmy i moz byc naprawde ciekawie, a widze ze on tak nawiedzony ze mozliwe ze to zrobi. Amerykanom zajęło to 6 lat w domku Kaplica potrzebował ponad rok na zagraniczne pewnie ze dwa lata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
a Komorowski to już podpisał czy może usiadł z wrażenia jak przeczytał ? do piątku podpisze Wygląda na to, że jednak nie podpisał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
a Komorowski to już podpisał czy może usiadł z wrażenia jak przeczytał ? do piątku podpisze Wygląda na to, że jednak nie podpisał. sam musi sobie popykać na bf to zwleka , już mu polować zabronili a teraz jeszcze obstawiać ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
"Jak dotad nie wplynely do nas zapytania, dotyczace Pana konta. Jezeli jednak oficjalne wladze poprosza o tego typu informacje, firma Moneybookers ma obowiazek jej udzielenia."
To bardzo niepokojace stwierdzenie. Nalezaloby zadac kolejne pytanie do MB: na jakiej podstawie prawnej sa oni zobowiazani do udzielenia takiej informacji oraz jaki zakres tych informacji wchodzi w gre (pelny wyciag transferow ?).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|