Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#47217 26/10/2003 19:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Panowie ile idzie przelew do Gamebookers wyslalem przelewem z banku PKO i juz 11 dni minelo a ja nadal nie mam kasy.
Czy ktos tak juz wysylal i ile to trwa? Bo cos dlugo chyba idzie a moze to tak dlugo trwa.
Pomocy

Bonus: Unibet
#47218 26/10/2003 19:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Przelew zrobilem na konto
Acc. Holder: Gamebookers Ltd.
Bank: NatWest
Account No: 63696975
SWIFT code: NWBKGB2L
Address: 2 Eastcheap, London EC3M 1AH, UK

#47219 26/10/2003 19:36
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Zapytaj w dziale Gamebookers. Faktycznie idzie podejrzanie dlugo, ale sam nigdy przelewem do nich nie wplacalem i nie wiem ile zazwyczaj to trwa.

#47220 26/10/2003 19:41
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
A dlaczego nie wpłaciłeś do MB na konto w Polsce??

#47221 26/10/2003 19:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Bo myslalem ze tak bedzie szybciej (bezposrednio)

#47222 26/10/2003 19:44
Dołączył: Oct 2003
Posty: 268
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 268
A gamebookers ma konto w banku polskim??? Czyli przelewe bezprowizyjny jak do expektu? Powiedz cos wiecej.
pzdr

#47223 26/10/2003 19:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Przelew zrobilem z banku PKO S.A. z banku naziemniego do Gamebookers (Bank Transfer) moj bank przeliczyl mi na euro i poszlo ale w Game bookers nie mam pieniedzy

#47224 26/10/2003 22:34
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał specter-exp:
[qb]A gamebookers ma konto w banku polskim??? Czyli przelewe bezprowizyjny jak do expektu? Powiedz cos wiecej.
pzdr[/qb]
Nie Gamebookers, tylko Moneybookers, a stamtąd wpłacisz do GB, oczywiście bezprowizyjnie i natychmiastowo.

#47225 26/10/2003 23:08
Dołączył: May 2003
Posty: 194
J
J&P Offline
member
member
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 194
Najlepiej spytaj besposrednio,w Gamebookers odpiszą tobie natychmiast ja tak robilem jak mialem problem z wplatą.Odpowiedzieli natychmiast a chodzilo o karte i jakis zaklad wczesniej.A le ja mysle ze im chodzilo o wyplacanie kasy,za czesto dlatego mialem problem z wplacaniem karto.Po wyjasnieniach wszystko wrucilo do normy.Tak ze najlepiej bezposrednio
e-mail do Gamebookers.A napewno wszystko sie wyjasni.

#47226 03/12/2003 18:47
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Miałem na dysku fajną stronke zwynikami live PN,PR, HOK,KOSZ ale musialem sformatowac dysk istronke gdzies wcielo iniezznam jej adresu .Znak szcególny tej stronki jasnozielone tlo.Kto zna jej adres temu duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#47227 03/12/2003 18:51
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Kolorek ten byl jak ten tutaj gdzie widzimy nasze posty-seledynek. :zobacz:

#47228 04/12/2003 20:12
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
No ico koledzy nikt nic nie wie o tej stronie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#47229 04/12/2003 20:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312

#47230 04/12/2003 20:39
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
THX ale to nieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#47231 04/12/2003 20:45
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546

#47232 04/12/2003 20:54
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
I to też nie ta tamta byla koloru seledynowego .Klikając na strzałke przy danym meczu wchoidzilo się w statystykę meczy pomiedzy tymi drużynami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#47233 04/12/2003 20:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> http://www.soccerstand.com/

#47234 04/12/2003 21:41
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Arcy thx ale ta choć seledynowa to nieta co mi zginela .Tam była PN ,PR.KOSZ HOKEJ.Szukam dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#47235 04/12/2003 21:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709

#47236 04/12/2003 22:13
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Z kolorem trafiłem:
http://www.betonet.com/
Ale to jakaś płatna strona :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], 11kera11, burbon, rafal08, aker, kamel, Sensei), 2,686 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,913
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1