|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Panowie ile idzie przelew do Gamebookers wyslalem przelewem z banku PKO i juz 11 dni minelo a ja nadal nie mam kasy. Czy ktos tak juz wysylal i ile to trwa? Bo cos dlugo chyba idzie a moze to tak dlugo trwa. Pomocy
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Przelew zrobilem na konto Acc. Holder: Gamebookers Ltd. Bank: NatWest Account No: 63696975 SWIFT code: NWBKGB2L Address: 2 Eastcheap, London EC3M 1AH, UK
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Zapytaj w dziale Gamebookers. Faktycznie idzie podejrzanie dlugo, ale sam nigdy przelewem do nich nie wplacalem i nie wiem ile zazwyczaj to trwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
A dlaczego nie wpłaciłeś do MB na konto w Polsce??
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Bo myslalem ze tak bedzie szybciej (bezposrednio)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 268 |
A gamebookers ma konto w banku polskim??? Czyli przelewe bezprowizyjny jak do expektu? Powiedz cos wiecej. pzdr
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Przelew zrobilem z banku PKO S.A. z banku naziemniego do Gamebookers (Bank Transfer) moj bank przeliczyl mi na euro i poszlo ale w Game bookers nie mam pieniedzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał specter-exp: [qb]A gamebookers ma konto w banku polskim??? Czyli przelewe bezprowizyjny jak do expektu? Powiedz cos wiecej. pzdr[/qb] Nie Gamebookers, tylko Moneybookers, a stamtąd wpłacisz do GB, oczywiście bezprowizyjnie i natychmiastowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 194 |
Najlepiej spytaj besposrednio,w Gamebookers odpiszą tobie natychmiast ja tak robilem jak mialem problem z wplatą.Odpowiedzieli natychmiast a chodzilo o karte i jakis zaklad wczesniej.A le ja mysle ze im chodzilo o wyplacanie kasy,za czesto dlatego mialem problem z wplacaniem karto.Po wyjasnieniach wszystko wrucilo do normy.Tak ze najlepiej bezposrednio e-mail do Gamebookers.A napewno wszystko sie wyjasni.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Miałem na dysku fajną stronke zwynikami live PN,PR, HOK,KOSZ ale musialem sformatowac dysk istronke gdzies wcielo iniezznam jej adresu .Znak szcególny tej stronki jasnozielone tlo.Kto zna jej adres temu duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Kolorek ten byl jak ten tutaj gdzie widzimy nasze posty-seledynek. :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
No ico koledzy nikt nic nie wie o tej stronie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
THX ale to nieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
I to też nie ta tamta byla koloru seledynowego .Klikając na strzałke przy danym meczu wchoidzilo się w statystykę meczy pomiedzy tymi drużynami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> http://www.soccerstand.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Arcy thx ale ta choć seledynowa to nieta co mi zginela .Tam była PN ,PR.KOSZ HOKEJ.Szukam dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Z kolorem trafiłem: http://www.betonet.com/ Ale to jakaś płatna strona :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka