|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116 |
Witam wszystkich . Nie wiem czy to odpowiedni dzial ? Chcialbym tutaj zaproponowac dyskusje na temat pokera.Gram ,a raczej gralem w naszego tradycyjnego 5 drawa od okolo 3 lat na pokerstars.Po pierwszym depozycie wynoszacym okolo 100 $ .udalo mi sie dojsc do okolo 1300$ w niecale 4 miesiace.Gralem glownie stoliki i turnieje double or nothing ze wpisowym 10$.Wyplacilem pieniadze zostawiajac sobie 200$ na gre.Nagle jakby sie cos odmienilo.Turnieje przegrywalem regularnie,a na stolikach karta odwrocila sie przeciw mnie.regularnie przegrywalem wysokie pule z fullem,kolorem,ze streetem,a nawet z kareta.ok nie poddalem sie od tamtego czasu wplacilem jeszcze okolo 1000$ tracac wszystko.zawsze gdy wplacilem pierwszy depozyt ugralem z 80 $ ,a potem lecialem na dol.Zmienilem system gry .zaczolem grac turnieje za 2.5 $ na 100 takich turniejow raz tylko doszedlem do finalowego stolu. uwazalem sie zawsze za dobrego gracza.lecz niestety nie mam juz sil grac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Witam wszystkich . Nie wiem czy to odpowiedni dzial ? Chcialbym tutaj zaproponowac dyskusje na temat pokera.Gram ,a raczej gralem w naszego tradycyjnego 5 drawa od okolo 3 lat na pokerstars.Po pierwszym depozycie wynoszacym okolo 100 $ .udalo mi sie dojsc do okolo 1300$ w niecale 4 miesiace.Gralem glownie stoliki i turnieje double or nothing ze wpisowym 10$.Wyplacilem pieniadze zostawiajac sobie 200$ na gre.Nagle jakby sie cos odmienilo.Turnieje przegrywalem regularnie,a na stolikach karta odwrocila sie przeciw mnie.regularnie przegrywalem wysokie pule z fullem,kolorem,ze streetem,a nawet z kareta.ok nie poddalem sie od tamtego czasu wplacilem jeszcze okolo 1000$ tracac wszystko.zawsze gdy wplacilem pierwszy depozyt ugralem z 80 $ ,a potem lecialem na dol.Zmienilem system gry .zaczolem grac turnieje za 2.5 $ na 100 takich turniejow raz tylko doszedlem do finalowego stolu. uwazalem sie zawsze za dobrego gracza.lecz niestety nie mam juz sil grac. nie ten dzial , hmm a down swingi zdarzaja sie kazdemu  poczytaj najpierw o bankroll mangament
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Temat zamykam.
Mercedes mamy na forum cały dział o pokerze, tam możesz spokojnie wyczytać/dowiedzieć o wszystkim. Pozdrawiam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka