Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#4725058 13/06/2011 00:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
Witam wszystkich .
Nie wiem czy to odpowiedni dzial ? Chcialbym tutaj zaproponowac dyskusje na temat pokera.Gram ,a raczej gralem w naszego tradycyjnego 5 drawa od okolo 3 lat na pokerstars.Po pierwszym depozycie wynoszacym okolo 100 $ .udalo mi sie dojsc do okolo 1300$ w niecale 4 miesiace.Gralem glownie stoliki i turnieje double or nothing ze wpisowym 10$.Wyplacilem pieniadze zostawiajac sobie 200$ na gre.Nagle jakby sie cos odmienilo.Turnieje przegrywalem regularnie,a na stolikach karta odwrocila sie przeciw mnie.regularnie przegrywalem wysokie pule z fullem,kolorem,ze streetem,a nawet z kareta.ok nie poddalem sie od tamtego czasu wplacilem jeszcze okolo 1000$ tracac wszystko.zawsze gdy wplacilem pierwszy depozyt ugralem z 80 $ ,a potem lecialem na dol.Zmienilem system gry .zaczolem grac turnieje za 2.5 $ na 100 takich turniejow raz tylko doszedlem do finalowego stolu.
uwazalem sie zawsze za dobrego gracza.lecz niestety nie mam juz sil grac.

Bonus: Unibet
mercedes #4725957 13/06/2011 16:08
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by mercedes
Witam wszystkich .
Nie wiem czy to odpowiedni dzial ? Chcialbym tutaj zaproponowac dyskusje na temat pokera.Gram ,a raczej gralem w naszego tradycyjnego 5 drawa od okolo 3 lat na pokerstars.Po pierwszym depozycie wynoszacym okolo 100 $ .udalo mi sie dojsc do okolo 1300$ w niecale 4 miesiace.Gralem glownie stoliki i turnieje double or nothing ze wpisowym 10$.Wyplacilem pieniadze zostawiajac sobie 200$ na gre.Nagle jakby sie cos odmienilo.Turnieje przegrywalem regularnie,a na stolikach karta odwrocila sie przeciw mnie.regularnie przegrywalem wysokie pule z fullem,kolorem,ze streetem,a nawet z kareta.ok nie poddalem sie od tamtego czasu wplacilem jeszcze okolo 1000$ tracac wszystko.zawsze gdy wplacilem pierwszy depozyt ugralem z 80 $ ,a potem lecialem na dol.Zmienilem system gry .zaczolem grac turnieje za 2.5 $ na 100 takich turniejow raz tylko doszedlem do finalowego stolu.
uwazalem sie zawsze za dobrego gracza.lecz niestety nie mam juz sil grac.
nie ten dzial , hmm a down swingi zdarzaja sie kazdemu smile poczytaj najpierw o bankroll mangament

mercedes #4726004 13/06/2011 16:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Temat zamykam.

Mercedes mamy na forum cały dział o pokerze, tam możesz spokojnie wyczytać/dowiedzieć o wszystkim. Pozdrawiam.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (poozon, betowiec), 2,692 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1