|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
witam  over 45.5 w 1 secie u Wlochów siadł, futsla w Hiszpani siadł, Fenrbache w baskecie tureckim też, zostal over 184.5 USA - Polska. Jak to widzicie? Jak na moje oko to powinno siąść, ale jak większa sumka to skontruj  USA 3-2, tak to widzę i naprawdę liczę, że nasi się postawią. btw brawo @Darwin za Francuzów, piękny pick! Mam nadzieję, że grubo wziąłeś  Ja dzisiaj tylko Czeszki + Serbki w kombi ML i handi. Pięknie siadło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
witam  over 45.5 w 1 secie u Wlochów siadł, futsla w Hiszpani siadł, Fenrbache w baskecie tureckim też, zostal over 184.5 USA - Polska. Jak to widzicie? Jak na moje oko to powinno siąść, ale jak większa sumka to skontruj  USA 3-2, tak to widzę i naprawdę liczę, że nasi się postawią. btw brawo @Darwin za Francuzów, piękny pick! Mam nadzieję, że grubo wziąłeś  Ja dzisiaj tylko Czeszki + Serbki w kombi ML i handi. Pięknie siadło  Pisałem do Ciebie na gadu , nie odezwałeś się Francja tylko 3,5/10 ale i tak jestem zadowolony. Czeszki poszły mocniej z handi i czyste win z Bułgarkami w dublu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Patrząc z perspektywy czasu to postawienie na DOminikanę z Portoryko to był strzał w stopę. Przecież oni ledwo z Bahama dali radę ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Czeszki  Czeszki -1,5  Serbia  Hiszpanki 3-0  Francja +2,5  Francja +1,5  KUBA  po komplet  Korver i Darwin jest szansa ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
ja czekam za overkiem u Naszych na noc, póki co spadam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Czeszki  Czeszki -1,5  Serbia  Hiszpanki 3-0  Francja +2,5  Francja +1,5  KUBA  po komplet  Korver i Darwin jest szansa ?  Jak dla mnie to powinni dać radę, 3-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
widziałem 1 mecz tych drużyn ale tamta Kuba , a ta Kuba z ostatnich meczy to inna Kuba  No nic , trzeba spadać i wstać na Polaków sobie i dopingować
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Ja również będę na Polakach ale chyba zaliczą jeszcze Panam Cup po drodze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Ja również będę na Polakach ale chyba zaliczą jeszcze Panam Cup po drodze. Zaliczę miało być 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Polska +1.5 @ 2 i over 185 chyba trzeba bedzie boksowac <mysli>
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ja również będę na Polakach ale chyba zaliczą jeszcze Panam Cup po drodze. Zaliczę miało być  A co tam z PanAm planujesz? Mnie Kanada zastanawia, ale mam lekki uraz do tego turnieju... Dzisiaj jak na złość Bahama izi 3-1, a jak grałem ostatnio też z Panamą to kompromitacja  USA 3-2 @6,15 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Moglby sie ktos wypowiedziec na temat meczu usa z portoryko? Nie widzialem zadnego meczu, a po suchych wynikach chyba mozna smialo zagrac, ze porto ugra seta za 2.70?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Jeszcze jedno pytanie, chcialem pograc portoryko ze ugra seta z usa i handi setowe na polakow z usa i unibet mi pokazuje komunikat, ze te zdarzenia sa sprzeczne. Ktos wie o co chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jeszcze jedno pytanie, chcialem pograc portoryko ze ugra seta z usa i handi setowe na polakow z usa i unibet mi pokazuje komunikat, ze te zdarzenia sa sprzeczne. Ktos wie o co chodzi? Często mają taki błąd, tak jakby to była jedna i ta sama drużyna USA. Odnośnie meczu nie pomogę, brak zdania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Rozumiem, co do meczy z LS to moim skromnym zdaniem korea powiezie u siebie kube  no i polska powalczy i ugra 2 sety z usa. Dobranoc i powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
jak turczynki z rumunkami w siatke ? kobiety ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
jak turczynki z rumunkami w siatke ? kobiety ? Rumunki 3-1 wygrały
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Turczynki dziś przechodziły same siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Ja również będę na Polakach ale chyba zaliczą jeszcze Panam Cup po drodze. Zaliczę miało być  A co tam z PanAm planujesz? Mnie Kanada zastanawia, ale mam lekki uraz do tego turnieju... Dzisiaj jak na złość Bahama izi 3-1, a jak grałem ostatnio też z Panamą to kompromitacja  USA 3-2 @6,15  W sumie to planowałem pooglądać i coś pokombinować na live. Ja jakoś w miarę ten turniej ale też dużo nie stawiałem zakładów . Złapałem po 3.60 , że Panama wygra 3-1 z Bahama przy stanie 0-1 i po 22 w drugim bodajże. To mój najwyższy kurs z tego turnieju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
wpadaj na fonbeta/bwin/b365 łatwa kasa na Dominikankach 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|