Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 47 z 85 1 2 45 46 47 48 49 84 85
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by DJ_wAgLiK
witam piwo

over 45.5 w 1 secie u Wlochów siadł, futsla w Hiszpani siadł, Fenrbache w baskecie tureckim też, zostal over 184.5 USA - Polska. Jak to widzicie?

Jak na moje oko to powinno siąść, ale jak większa sumka to skontruj wink

USA 3-2, tak to widzę i naprawdę liczę, że nasi się postawią.



btw brawo @Darwin za Francuzów, piękny pick! Mam nadzieję, że grubo wziąłeś piwo

Ja dzisiaj tylko Czeszki + Serbki w kombi ML i handi.

Pięknie siadło toast

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by DJ_wAgLiK
witam piwo

over 45.5 w 1 secie u Wlochów siadł, futsla w Hiszpani siadł, Fenrbache w baskecie tureckim też, zostal over 184.5 USA - Polska. Jak to widzicie?

Jak na moje oko to powinno siąść, ale jak większa sumka to skontruj wink

USA 3-2, tak to widzę i naprawdę liczę, że nasi się postawią.



btw brawo @Darwin za Francuzów, piękny pick! Mam nadzieję, że grubo wziąłeś piwo

Ja dzisiaj tylko Czeszki + Serbki w kombi ML i handi.

Pięknie siadło toast

Pisałem do Ciebie na gadu , nie odezwałeś się smile

Francja tylko 3,5/10 ale i tak jestem zadowolony.

Czeszki poszły mocniej z handi i czyste win z Bułgarkami w dublu.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Patrząc z perspektywy czasu to postawienie na DOminikanę z Portoryko to był strzał w stopę. Przecież oni ledwo z Bahama dali radę ...

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Czeszki piwo Czeszki -1,5 piwo
Serbia piwo
Hiszpanki 3-0 piwo
Francja +2,5 piwo Francja +1,5 piwo
KUBA boks

po komplet tongue

Korver i Darwin jest szansa ? tongue

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
ja czekam za overkiem u Naszych na noc, póki co spadam piwo

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by grajus87
Czeszki piwo Czeszki -1,5 piwo
Serbia piwo
Hiszpanki 3-0 piwo
Francja +2,5 piwo Francja +1,5 piwo
KUBA boks

po komplet tongue

Korver i Darwin jest szansa ? tongue

Jak dla mnie to powinni dać radę, 3-2 smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
widziałem 1 mecz tych drużyn

ale tamta Kuba , a ta Kuba z ostatnich meczy to inna Kuba tongue

No nic , trzeba spadać i wstać na Polaków sobie i dopingować

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Ja również będę na Polakach ale chyba zaliczą jeszcze Panam Cup po drodze.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by Darwin
Ja również będę na Polakach ale chyba zaliczą jeszcze Panam Cup po drodze.

Zaliczę miało być smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Polska +1.5 @ 2
i
over 185
chyba trzeba bedzie boksowac <mysli>

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by Darwin
Ja również będę na Polakach ale chyba zaliczą jeszcze Panam Cup po drodze.

Zaliczę miało być smile

A co tam z PanAm planujesz? Mnie Kanada zastanawia, ale mam lekki uraz do tego turnieju...

Dzisiaj jak na złość Bahama izi 3-1, a jak grałem ostatnio też z Panamą to kompromitacja laugh laugh laugh

USA 3-2 @6,15 ooo

Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
Moglby sie ktos wypowiedziec na temat meczu usa z portoryko? Nie widzialem zadnego meczu, a po suchych wynikach chyba mozna smialo zagrac, ze porto ugra seta za 2.70?

Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
Jeszcze jedno pytanie, chcialem pograc portoryko ze ugra seta z usa i handi setowe na polakow z usa i unibet mi pokazuje komunikat, ze te zdarzenia sa sprzeczne. Ktos wie o co chodzi?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by janko muzyk
Jeszcze jedno pytanie, chcialem pograc portoryko ze ugra seta z usa i handi setowe na polakow z usa i unibet mi pokazuje komunikat, ze te zdarzenia sa sprzeczne. Ktos wie o co chodzi?

Często mają taki błąd, tak jakby to była jedna i ta sama drużyna USA.

Odnośnie meczu nie pomogę, brak zdania.

Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
Rozumiem, co do meczy z LS to moim skromnym zdaniem korea powiezie u siebie kube wink no i polska powalczy i ugra 2 sety z usa. Dobranoc i powodzenia

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
jak turczynki z rumunkami w siatke ? kobiety ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Uve87
jak turczynki z rumunkami w siatke ? kobiety ?

Rumunki 3-1 wygrały

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Turczynki dziś przechodziły same siebie smile

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by Darwin
Ja również będę na Polakach ale chyba zaliczą jeszcze Panam Cup po drodze.

Zaliczę miało być smile

A co tam z PanAm planujesz? Mnie Kanada zastanawia, ale mam lekki uraz do tego turnieju...

Dzisiaj jak na złość Bahama izi 3-1, a jak grałem ostatnio też z Panamą to kompromitacja laugh laugh laugh

USA 3-2 @6,15 ooo

W sumie to planowałem pooglądać i coś pokombinować na live. Ja jakoś w miarę ten turniej ale też dużo nie stawiałem zakładów . Złapałem po 3.60 , że Panama wygra 3-1 z Bahama przy stanie 0-1 i po 22 w drugim bodajże. To mój najwyższy kurs z tego turnieju.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
wpadaj na fonbeta/bwin/b365

łatwa kasa na Dominikankach smile

Strona 47 z 85 1 2 45 46 47 48 49 84 85

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,070 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1