Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#473741 30/12/2005 18:49
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
10 Euro dają. Nie jestem pewien bo jeszcze nie sprawdzałem. Strona web page [wetten.de]

Bonus: Unibet
#473742 30/12/2005 18:51
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Na pierwszy rzut oka przypomina pierwotny bet-at-home, a 10 euro to już nieco smakowitrzy kąsek niż 5 zł od bah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#473743 30/12/2005 19:19
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Co wpisać w polach :
PLZ
Ort
Länderkennzeichen
Benutzername
Persönliches Kennwort
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#473744 30/12/2005 19:28
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Co wpisać w polach :
PLZ
Ort
Länderkennzeichen
Benutzername
Persönliches Kennwort
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#473745 30/12/2005 19:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Hm a gdzie pisze na stronce że dają to 10 euro za zarejstrowanie się bo ja tego nie widze?

#473746 30/12/2005 19:40
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Quote
Co wpisać w polach :
PLZ
Ort
Länderkennzeichen
Benutzername
Persönliches Kennwort
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
POWIE KTOŚ W KOŃCU CO TRZEBA WPISAĆ W TYCH POLACH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#473747 30/12/2005 19:47
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
PLZ:Kod pocztowy ale bez kreski
Ort miejscowość
Länderkennzeichen: kod polski skrórem ja wpisałem PLN ale nie wiem czy to dobrze
Benutzername: login twój
Persönliches Kennwort: hasło

#473748 30/12/2005 19:48
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
Benutzername login
Persönliches Kennwort haslo
PLZ wydaje mi sie ,ze kod pocztowy ale np swojego 89-100 nie moge wpisac
Länderkennzeichen tego nie wiem
a Ort miasto chyba

ale nie jestem na 100% pewien

#473749 30/12/2005 19:49
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
Ja kasy nie dostałem nie wiem dlaczego. Teraz napisałem do nich że nie dostałem może odpisza ale wątpie.

#473750 30/12/2005 19:50
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
PiotrekX napisz do mnie na gg 7995932 mam do ciebie sprawe

#473751 30/12/2005 19:52
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
A propos dostałał juz ktoś. Widoczne jest te 10 euro bo może dają coś w stylu niewypłacalnego actionbeta że kasa nie widoczna jest na koncie a stawiać można.

#473752 30/12/2005 20:03
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
Masz moje GG P!T3r bo ja nie moge ciebie znaleźć. 9464589

#473753 30/12/2005 20:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
ja mysle, ze to bonus tylko dla niemcow, widzialem dzisiaj reklame tego bonusa na DSFie w trakcie MŚ w rzutki

#473754 30/12/2005 20:37
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
Tu masz racje yaaho doczytałem teraz. Tylko dla szwabów.

#473755 30/12/2005 20:52
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
Zacytuj bo niemoge znalesc tego zdania nigdzie(chodzi mi o to ze ta promocja jest tylko dla niemcow). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#473756 30/12/2005 20:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
Hej, to moze zmiencie obywatelstwo na szwabów, zawsze to 10 euro zarobicie, jest po co! powiem wam ze polak naprawde potrafi zawalczyc o takie 10euro widac to na zachodnich forach, zal sie robi... Polska!<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#473757 30/12/2005 21:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
Nie tylko dla Niemcow dla wszystkich ale trzeba wplacic 10euro minimum.To buk starszy od b-a-h.Mieli fajny program partnerski niezle mozna bylo zgrosic,ale juz skonczyli.Teraz mozna potypowac wyniki z Mario Baslerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />i sylwestrowa bombka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

#473758 30/12/2005 21:14
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Hej, to moze zmiencie obywatelstwo na szwabów, zawsze to 10 euro zarobicie, jest po co! powiem wam ze polak naprawde potrafi zawalczyc o takie 10euro widac to na zachodnich forach, zal sie robi... Polska!<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobre


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, kamel, wHiTe_StAr, forty), 2,749 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,470
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1