|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156 |
10 Euro dają. Nie jestem pewien bo jeszcze nie sprawdzałem. Strona web page [ wetten.de]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Na pierwszy rzut oka przypomina pierwotny bet-at-home, a 10 euro to już nieco smakowitrzy kąsek niż 5 zł od bah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Co wpisać w polach : PLZ Ort Länderkennzeichen Benutzername Persönliches Kennwort <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Co wpisać w polach : PLZ Ort Länderkennzeichen Benutzername Persönliches Kennwort <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Hm a gdzie pisze na stronce że dają to 10 euro za zarejstrowanie się bo ja tego nie widze?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Co wpisać w polach : PLZ Ort Länderkennzeichen Benutzername Persönliches Kennwort <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> POWIE KTOŚ W KOŃCU CO TRZEBA WPISAĆ W TYCH POLACH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156 |
PLZ:Kod pocztowy ale bez kreski Ort miejscowość Länderkennzeichen: kod polski skrórem ja wpisałem PLN ale nie wiem czy to dobrze Benutzername: login twój Persönliches Kennwort: hasło
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195 |
Benutzername login Persönliches Kennwort haslo PLZ wydaje mi sie ,ze kod pocztowy ale np swojego 89-100 nie moge wpisac Länderkennzeichen tego nie wiem a Ort miasto chyba
ale nie jestem na 100% pewien
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156 |
Ja kasy nie dostałem nie wiem dlaczego. Teraz napisałem do nich że nie dostałem może odpisza ale wątpie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
PiotrekX napisz do mnie na gg 7995932 mam do ciebie sprawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156 |
A propos dostałał juz ktoś. Widoczne jest te 10 euro bo może dają coś w stylu niewypłacalnego actionbeta że kasa nie widoczna jest na koncie a stawiać można.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156 |
Masz moje GG P!T3r bo ja nie moge ciebie znaleźć. 9464589
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ja mysle, ze to bonus tylko dla niemcow, widzialem dzisiaj reklame tego bonusa na DSFie w trakcie MŚ w rzutki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156 |
Tu masz racje yaaho doczytałem teraz. Tylko dla szwabów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478 |
Zacytuj bo niemoge znalesc tego zdania nigdzie(chodzi mi o to ze ta promocja jest tylko dla niemcow). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288 |
Hej, to moze zmiencie obywatelstwo na szwabów, zawsze to 10 euro zarobicie, jest po co! powiem wam ze polak naprawde potrafi zawalczyc o takie 10euro widac to na zachodnich forach, zal sie robi... Polska!<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67 |
Nie tylko dla Niemcow dla wszystkich ale trzeba wplacic 10euro minimum.To buk starszy od b-a-h.Mieli fajny program partnerski niezle mozna bylo zgrosic,ale juz skonczyli.Teraz mozna potypowac wyniki z Mario Baslerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />i sylwestrowa bombka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Hej, to moze zmiencie obywatelstwo na szwabów, zawsze to 10 euro zarobicie, jest po co! powiem wam ze polak naprawde potrafi zawalczyc o takie 10euro widac to na zachodnich forach, zal sie robi... Polska!<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobre
|
|
|
Link skopiowany do schowka