Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 75 1 2 4 5 6 7 8 74 75
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
jak tam gra ktos Ubota? Stepanka?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by craax
z Pironkova ma wygrac ?

pamiętam ten jej ubiegłoroczny turniej i mecz z Verą. Chyba jeden z lepszych meczów tenisa w kobiecym wydaniu jakie widziałem.

ale teraz Pironkova to cień siebie, nie wiem kto ta Giorgi, ale będzie dobrze przebijać, t Bułgarka jest w stanie lecieć z każdym.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 799
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 799
Originally Posted by Mario_Dzana
A ja dziś lekko spróbuję Stepanka. Co sądzicie?

z taka gra nie ma szans tutaj

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Platini
Originally Posted by craax
i w ten sposob nic na pewno nie przegrasz wiec wyjdzie Ci ten turniej najlepiej w karierze wink
Dobry tok wink Może i tak trzeba zrobić tongue

Ale z drugiej strony,

wakacje idą.

A wyspa Bora Bora,

czeka...

na Platinich wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by Danielsan
ja tam mam Kohliego po 1.30 grin

starczy o nim,
coś z kobiet trzeba pograć:
Sadra Z +1,5 seta @ 1.84 + Martić @ 1.85 + Zvona 2:0 @ 1.22 1,5/10
ta Riske jest nieprzeciętnie przeciętna tongue

Paszek 2/10
Berdych 2:0 + Stan 2:0 2/10
Matosevic + Kavcic+2,5 1,5/10
Sela 2/10

no i jest jeszcze główny boks

Danielsan jak mozesz to napisz co masz na glownym kuponie smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by młody gniewny
na dzisiaj

Istomin+2,5 seta
Wawrinka 3-0
Bolelli
Verdasco
Schiavone
Kavcic
Bachinger +2,5 seta


Mam też kilka singlów na dogi, dzisiaj debiut na bf, zobaczymy jak to będzie smile

Fischer łyknie Bolka tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by craax
z Pironkova ma wygrac ?

pamiętam ten jej ubiegłoroczny turniej i mecz z Verą. Chyba jeden z lepszych meczów tenisa w kobiecym wydaniu jakie widziałem.

ale teraz Pironkova to cień siebie, nie wiem kto ta Giorgi, ale będzie dobrze przebijać, t Bułgarka jest w stanie lecieć z każdym.

a skad Ty wiesz, ze cien siebie ? trawa w jej wykonaniu dopiero sie zaczyna, rok temu przed Wimb tez nie naszalala sie na trawce, momentami z Venus wygladala dosc dobrze

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,698
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,698
Originally Posted by Danielsan
ja tam mam Kohliego po 1.30 grin

starczy o nim,
coś z kobiet trzeba pograć:
Sadra Z +1,5 seta @ 1.84 + Martić @ 1.85 + Zvona 2:0 @ 1.22 1,5/10
ta Riske jest nieprzeciętnie przeciętna tongue

Paszek 2/10
Berdych 2:0 + Stan 2:0 2/10
Matosevic + Kavcic+2,5 1,5/10
Sela 2/10

no i jest jeszcze główny boks
2-0 smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Danielsan
Berdych 2:0 + Stan 2:0 2/10

chyba po 3-0, ale dobry dubel

Berdych po @80 bierze Wimbledon boks

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by craax
Originally Posted by Uve87
Gil +7,5
Gil +2,5 seta
Gil win

boks

Giorgi boks

ladne kursy a i mecze prawdopodobne tongue

z Pironkova ma wygrac ?

owszem ze statystyk wynikalo ze w kwalach grala niezle .. Pironkova ma siano zamiast mozgu co pokazala z Serena jak na moje kursy zecydowanie zawyzone na Wloszke wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Platini
Originally Posted by Pier
Originally Posted by Platini
Ten turniej nigdy mi nie wychodził na dobre..
Pasuje to odmienić wink Tylko jak? Jak na razie nic fajnego do gry nie widzę grin

Siemasz piwo
piwo

Podrzuć jakieś peffy cool

Dla mnie:

Sela -1,5
Martic

..resztę live się wyklaruje

ps. na Istomina set, dla mnie rydzykowne patrząc na jego formę..aczkolwiek Kolshi lubi przestoje hmm

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by craax
a skad Ty wiesz, ze cien siebie ? trawa w jej wykonaniu dopiero sie zaczyna, rok temu przed Wimb tez nie naszalala sie na trawce, momentami z Venus wygladala dosc dobrze

no faktycznie, może casus Istomina.

Meczu z Sereną oczywiście nie widziałem, więc tak tylko rzucam luźne uwagi smile

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Wimbledon tylko na Polsatach Sport ? mad

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by sHybki20
Fischer łyknie Bolka tongue

jakoś nie mam przekonania do Austriaka.

Mam go za mocno przeciętnego tenisistę smile

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Danielsan
Berdych 2:0 + Stan 2:0 2/10

chyba po 3-0, ale dobry dubel

Berdych po @80 bierze Wimbledon boks

w takim wypadku wypadalo by uwierzyc w Boga, bo cudow na wlasne oczy(lub stream) jeszcze nie widzialem grin

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Antiga1945
Originally Posted by Mario_Dzana
A ja dziś lekko spróbuję Stepanka. Co sądzicie?

z taka gra nie ma szans tutaj

to zależy o jakiej grze mówisz, tej z Congą gdzie w defensywie cuda wyprawiał, czy tej z Japończykiem gdzie ewidentnie tankował cool

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
nikt nie widzi jakie value na Tipsę z mistrzem 1 rundy wielkiego szlema? smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tak, tak po 3:0, nie wiem skąd wzięło mi się 2 tongue
też nie widzę sensu za bardzo gry na 3:0,
ale jakoś nie widzę, żeby któryś z Makaroniarzy ugrał seta Staśkowi czy Tomkowi, ba, nie widzę, żeby któryś tam ugrał więcej jak 4 gemy na set.

główny:
Verdasco @ 1.80
Gasquet @ 1.25
Kohlschreiber @ 1.30
Wawrinka @ 1.20

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
jest i mój ulubieniec, Drizzd piwo

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by młody gniewny
jest i mój ulubieniec, Drizzd piwo

witam Mlody piwo

Strona 6 z 75 1 2 4 5 6 7 8 74 75

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, rafal08, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 2,013 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,398
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1