|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
jak tam gra ktos Ubota? Stepanka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
pamiętam ten jej ubiegłoroczny turniej i mecz z Verą. Chyba jeden z lepszych meczów tenisa w kobiecym wydaniu jakie widziałem. ale teraz Pironkova to cień siebie, nie wiem kto ta Giorgi, ale będzie dobrze przebijać, t Bułgarka jest w stanie lecieć z każdym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 799
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 799 |
A ja dziś lekko spróbuję Stepanka. Co sądzicie? z taka gra nie ma szans tutaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
i w ten sposob nic na pewno nie przegrasz wiec wyjdzie Ci ten turniej najlepiej w karierze  Dobry tok  Może i tak trzeba zrobić  Ale z drugiej strony, wakacje idą. A wyspa Bora Bora, czeka... na Platinich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
ja tam mam Kohliego po 1.30  starczy o nim, coś z kobiet trzeba pograć: Sadra Z +1,5 seta @ 1.84 + Martić @ 1.85 + Zvona 2:0 @ 1.22 1,5/10 ta Riske jest nieprzeciętnie przeciętna  Paszek 2/10 Berdych 2:0 + Stan 2:0 2/10 Matosevic + Kavcic+2,5 1,5/10 Sela 2/10 no i jest jeszcze główny  Danielsan jak mozesz to napisz co masz na glownym kuponie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
na dzisiaj Istomin+2,5 seta Wawrinka 3-0 Bolelli Verdasco Schiavone Kavcic Bachinger +2,5 seta Mam też kilka singlów na dogi, dzisiaj debiut na bf, zobaczymy jak to będzie  Fischer łyknie Bolka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
pamiętam ten jej ubiegłoroczny turniej i mecz z Verą. Chyba jeden z lepszych meczów tenisa w kobiecym wydaniu jakie widziałem. ale teraz Pironkova to cień siebie, nie wiem kto ta Giorgi, ale będzie dobrze przebijać, t Bułgarka jest w stanie lecieć z każdym. a skad Ty wiesz, ze cien siebie ? trawa w jej wykonaniu dopiero sie zaczyna, rok temu przed Wimb tez nie naszalala sie na trawce, momentami z Venus wygladala dosc dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,692 |
ja tam mam Kohliego po 1.30  starczy o nim, coś z kobiet trzeba pograć: Sadra Z +1,5 seta @ 1.84 + Martić @ 1.85 + Zvona 2:0 @ 1.22 1,5/10 ta Riske jest nieprzeciętnie przeciętna  Paszek 2/10 Berdych 2:0 + Stan 2:0 2/10 Matosevic + Kavcic+2,5 1,5/10 Sela 2/10 no i jest jeszcze główny  2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Berdych 2:0 + Stan 2:0 2/10 chyba po 3-0, ale dobry dubel Berdych po @80 bierze Wimbledon 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Gil +7,5 Gil +2,5 seta Gil win  Giorgi  ladne kursy a i mecze prawdopodobne  z Pironkova ma wygrac ? owszem ze statystyk wynikalo ze w kwalach grala niezle .. Pironkova ma siano zamiast mozgu co pokazala z Serena jak na moje kursy zecydowanie zawyzone na Wloszke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Ten turniej nigdy mi nie wychodził na dobre.. Pasuje to odmienić  Tylko jak? Jak na razie nic fajnego do gry nie widzę  Siemasz   Podrzuć jakieś peffy  Dla mnie: Sela -1,5 Martic ..resztę live się wyklaruje ps. na Istomina set, dla mnie rydzykowne patrząc na jego formę..aczkolwiek Kolshi lubi przestoje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a skad Ty wiesz, ze cien siebie ? trawa w jej wykonaniu dopiero sie zaczyna, rok temu przed Wimb tez nie naszalala sie na trawce, momentami z Venus wygladala dosc dobrze no faktycznie, może casus Istomina. Meczu z Sereną oczywiście nie widziałem, więc tak tylko rzucam luźne uwagi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Wimbledon tylko na Polsatach Sport ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Fischer łyknie Bolka  jakoś nie mam przekonania do Austriaka. Mam go za mocno przeciętnego tenisistę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Berdych 2:0 + Stan 2:0 2/10 chyba po 3-0, ale dobry dubel Berdych po @80 bierze Wimbledon  w takim wypadku wypadalo by uwierzyc w Boga, bo cudow na wlasne oczy(lub stream) jeszcze nie widzialem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
A ja dziś lekko spróbuję Stepanka. Co sądzicie? z taka gra nie ma szans tutaj to zależy o jakiej grze mówisz, tej z Congą gdzie w defensywie cuda wyprawiał, czy tej z Japończykiem gdzie ewidentnie tankował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
nikt nie widzi jakie value na Tipsę z mistrzem 1 rundy wielkiego szlema? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
tak, tak po 3:0, nie wiem skąd wzięło mi się 2  też nie widzę sensu za bardzo gry na 3:0, ale jakoś nie widzę, żeby któryś z Makaroniarzy ugrał seta Staśkowi czy Tomkowi, ba, nie widzę, żeby któryś tam ugrał więcej jak 4 gemy na set. główny: Verdasco @ 1.80 Gasquet @ 1.25 Kohlschreiber @ 1.30 Wawrinka @ 1.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
jest i mój ulubieniec, Drizzd 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
jest i mój ulubieniec, Drizzd  witam Mlody 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|