Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 75 1 2 5 6 7 8 9 74 75
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by anfa_
nikt nie widzi jakie value na Tipsę z mistrzem 1 rundy wielkiego szlema? smile

jesli grac Tipse to tylko tam gdzie krecz = zwrot wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by anfa_
nikt nie widzi jakie value na Tipsę z mistrzem 1 rundy wielkiego szlema? smile


Tyle że Tipsa z kontuzją.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
a co zrobił? bo w sumie tego nie widziałem.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by akagi
Ale z drugiej strony,

wakacje idą.

A wyspa Bora Bora,

czeka...

na Platinich wink
czeka czeka wink

Ale z drugiej strony nauczony 'nic na siłę' może odpuszczę smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Młody - jak pisałem, że w długoterminowych jako peffka Berdych 4 runda to się ze mnie śmiali... mad

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by anfa_
a co zrobił? bo w sumie tego nie widziałem.


Nóżki się rozjechały na trawie. Gdzieś był filmik na forum, bankowo sobie znajdziesz na youtubie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694
Originally Posted by Platini
Originally Posted by akagi
Ale z drugiej strony,

wakacje idą.

A wyspa Bora Bora,

czeka...

na Platinich wink
czeka czeka wink

Ale z drugiej strony nauczony 'nic na siłę' może odpuszczę smile
dobrze

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Originally Posted by Pier
Originally Posted by Antiga1945
Originally Posted by Mario_Dzana
A ja dziś lekko spróbuję Stepanka. Co sądzicie?

z taka gra nie ma szans tutaj

to zależy o jakiej grze mówisz, tej z Congą gdzie w defensywie cuda wyprawiał, czy tej z Japończykiem gdzie ewidentnie tankował cool


a Jo to nie tankował w spotkaniu z nim przypadkiem? laugh

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by Pier
Originally Posted by Antiga1945
Originally Posted by Mario_Dzana
A ja dziś lekko spróbuję Stepanka. Co sądzicie?

z taka gra nie ma szans tutaj

to zależy o jakiej grze mówisz, tej z Congą gdzie w defensywie cuda wyprawiał, czy tej z Japończykiem gdzie ewidentnie tankował cool
dokładnie tak !

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Tsonga też puścił Stepanowi raczej, ciężko to brać pod uwagę - choć faktem jest kilka klasowych zagrań Radka z tego spotkania.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Danielsan
Młody - jak pisałem, że w długoterminowych jako peffka Berdych 4 runda to się ze mnie śmiali... mad

nie bój nic, Tomek w formie.

Gadałem z Nim w Niemczech i mówił, że znowu uciszy Rafę, o ile Hiszpan nie poleci z Potro czy Raonicem wink

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Vania king też nerwów potrafi napsuć , rok temu coś tu grała ... Martić na pewno taka pewa ??

Dołączył: Jun 2011
Posty: 91
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 91
Originally Posted by anfa_
a co zrobił? bo w sumie tego nie widziałem.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Piostar
Tsonga też puścił Stepanowi raczej, ciężko to brać pod uwagę - choć faktem jest kilka klasowych zagrań Radka z tego spotkania.

w pierwszym secie Conga grał na całego, w 2 już widać było, że opadły mu chęci. Takie moje odczucia z tego meczu.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tak patrzę na ubiegłoroczne wyniki pierwszej rundy- ładne cuda wianki grin
http://en.wikipedia.org/wiki/2010_Wimbledon_Championships_%E2%80%93_Men's_Singles

nie pamiętałem większości,
Gila ktoś grał- rok temu z Granollersem ugrał 7 gemów laugh

Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Typ : Marcin Gawron
@1.61 na win
@2.62 na 2-0


najlepszy typ na dzisiaj smile

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Fyrstenberg/Matkowski
No to Sijsling+1.5 seta 2.05 250zł
i wczoraj De Schepper win 2.8 100zł
Jak wejdzie jeden mecz z tego to będe zadowolony.
czemu zadowolony ? wejdzie Ci ten drugi mecz i jesteś na minusie, to powód do zadowolenie wink ?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Danielsan
tak patrzę na ubiegłoroczne wyniki pierwszej rundy- ładne cuda wianki grin
http://en.wikipedia.org/wiki/2010_Wimbledon_Championships_%E2%80%93_Men's_Singles

nie pamiętałem większości,
Gila ktoś grał- rok temu z Granollersem ugrał 7 gemów laugh

ja pamiętam bardzo dobrze smile

boski Berdych, oszukany Hanescu, Przysiężny który mógł ograć Lu, bo był lepszy, a przegrał w 3 setach i potem Lu zrobił ćwierćfinał, męczarnie Nadala, bardzo oszukany Kubot ( Polak by na pewno zniszczył Rafę frown ) no i oczywiście ten TB Jasio - Mahut smile

a no i Falla serwował już po wynik 3-0 z Federerem grin

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Originally Posted by Danielsan
tak patrzę na ubiegłoroczne wyniki pierwszej rundy- ładne cuda wianki grin
http://en.wikipedia.org/wiki/2010_Wimbledon_Championships_%E2%80%93_Men's_Singles

nie pamiętałem większości,
Gila ktoś grał- rok temu z Granollersem ugrał 7 gemów laugh

dziś będzie to samo, Wimbledon to najgorszy szlem dla typerów, oczywiście zaraz będzie oburzenie na forum , ale już dziś wieczorem przyznacie mi rację laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by młody gniewny
a no i Falla serwował już po wynik 3-0 z Federerem grin

chociaż to patrząc po wyniku źle pamiętam. Aczkolwiek jestem niemal pewien, że Falla w 3 secie miał już przewagę przełamania.

Strona 7 z 75 1 2 5 6 7 8 9 74 75

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, latajaca_holenderka, $-man, Sensei, rymoholik, forty, burbon), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,367
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1