|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
nikt nie widzi jakie value na Tipsę z mistrzem 1 rundy wielkiego szlema?  jesli grac Tipse to tylko tam gdzie krecz = zwrot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
nikt nie widzi jakie value na Tipsę z mistrzem 1 rundy wielkiego szlema?  Tyle że Tipsa z kontuzją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
a co zrobił? bo w sumie tego nie widziałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ale z drugiej strony, wakacje idą. A wyspa Bora Bora, czeka... na Platinich  czeka czeka  Ale z drugiej strony nauczony 'nic na siłę' może odpuszczę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Młody - jak pisałem, że w długoterminowych jako peffka Berdych 4 runda to się ze mnie śmiali... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
a co zrobił? bo w sumie tego nie widziałem. Nóżki się rozjechały na trawie. Gdzieś był filmik na forum, bankowo sobie znajdziesz na youtubie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,695 |
Ale z drugiej strony, wakacje idą. A wyspa Bora Bora,czeka... na Platinich  czeka czeka  Ale z drugiej strony nauczony 'nic na siłę' może odpuszczę  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
A ja dziś lekko spróbuję Stepanka. Co sądzicie? z taka gra nie ma szans tutaj to zależy o jakiej grze mówisz, tej z Congą gdzie w defensywie cuda wyprawiał, czy tej z Japończykiem gdzie ewidentnie tankował  a Jo to nie tankował w spotkaniu z nim przypadkiem? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
A ja dziś lekko spróbuję Stepanka. Co sądzicie? z taka gra nie ma szans tutaj to zależy o jakiej grze mówisz, tej z Congą gdzie w defensywie cuda wyprawiał, czy tej z Japończykiem gdzie ewidentnie tankował  dokładnie tak !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Tsonga też puścił Stepanowi raczej, ciężko to brać pod uwagę - choć faktem jest kilka klasowych zagrań Radka z tego spotkania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Młody - jak pisałem, że w długoterminowych jako peffka Berdych 4 runda to się ze mnie śmiali...  nie bój nic, Tomek w formie. Gadałem z Nim w Niemczech i mówił, że znowu uciszy Rafę, o ile Hiszpan nie poleci z Potro czy Raonicem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Vania king też nerwów potrafi napsuć , rok temu coś tu grała ... Martić na pewno taka pewa ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2011
Posty: 91 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Tsonga też puścił Stepanowi raczej, ciężko to brać pod uwagę - choć faktem jest kilka klasowych zagrań Radka z tego spotkania. w pierwszym secie Conga grał na całego, w 2 już widać było, że opadły mu chęci. Takie moje odczucia z tego meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
tak patrzę na ubiegłoroczne wyniki pierwszej rundy- ładne cuda wianki  http://en.wikipedia.org/wiki/2010_Wimbledon_Championships_%E2%80%93_Men's_Singles nie pamiętałem większości, Gila ktoś grał- rok temu z Granollersem ugrał 7 gemów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388 |
Typ : Marcin Gawron @1.61 na win @2.62 na 2-0najlepszy typ na dzisiaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
No to Sijsling+1.5 seta 2.05 250zł i wczoraj De Schepper win 2.8 100zł Jak wejdzie jeden mecz z tego to będe zadowolony. czemu zadowolony ? wejdzie Ci ten drugi mecz i jesteś na minusie, to powód do zadowolenie  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
tak patrzę na ubiegłoroczne wyniki pierwszej rundy- ładne cuda wianki  http://en.wikipedia.org/wiki/2010_Wimbledon_Championships_%E2%80%93_Men's_Singles nie pamiętałem większości, Gila ktoś grał- rok temu z Granollersem ugrał 7 gemów  ja pamiętam bardzo dobrze  boski Berdych, oszukany Hanescu, Przysiężny który mógł ograć Lu, bo był lepszy, a przegrał w 3 setach i potem Lu zrobił ćwierćfinał, męczarnie Nadala, bardzo oszukany Kubot ( Polak by na pewno zniszczył Rafę  ) no i oczywiście ten TB Jasio - Mahut  a no i Falla serwował już po wynik 3-0 z Federerem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
tak patrzę na ubiegłoroczne wyniki pierwszej rundy- ładne cuda wianki  http://en.wikipedia.org/wiki/2010_Wimbledon_Championships_%E2%80%93_Men's_Singles nie pamiętałem większości, Gila ktoś grał- rok temu z Granollersem ugrał 7 gemów  dziś będzie to samo, Wimbledon to najgorszy szlem dla typerów, oczywiście zaraz będzie oburzenie na forum , ale już dziś wieczorem przyznacie mi rację 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a no i Falla serwował już po wynik 3-0 z Federerem  chociaż to patrząc po wyniku źle pamiętam. Aczkolwiek jestem niemal pewien, że Falla w 3 secie miał już przewagę przełamania.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|