|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315 |
Póki portfele internetowe działają poty jestesmy w "miare" bezpieczni  Ci w portfelach internetowych bać się wyroków absolutnie nie muszą. Nie trzeba kombinowac z IP. Nie ma kasy nie ma problemu. Nikt nie aresztuje i nawet nie 'zaprosi na rozmowę'gracza który oficjalnie nic nie wygrał. Tylko coraz poważniej zastanawiam się nad tym banem ze strony buków, wtedy wiadomo, będzie poważniejszy problem nie jak ukryć kasę tylko gdzie ją wygrać. jedyne zagrożenie, imho.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Póki portfele internetowe działają poty jestesmy w "miare" bezpieczni  Ci w portfelach internetowych bać się wyroków absolutnie nie muszą. Nie trzeba kombinowac z IP. Nie ma kasy nie ma problemu. Nikt nie aresztuje i nawet nie 'zaprosi na rozmowę'gracza który oficjalnie nic nie wygrał. Tylko coraz poważniej zastanawiam się nad tym banem ze strony buków, wtedy wiadomo, będzie poważniejszy problem nie jak ukryć kasę tylko gdzie ją wygrać. a w Fortunie wygrac jej nie bedziesz mogl ? ----------------------------------- ktos podmienil mi avatar
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298 |
W fortunie??? a mają tam dobry live-betting?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
Kilka pytan dla znawcow tematu  Pytanie nr. 1 Czy istnieje inna ,,bezpieczna metoda " wyplaty z bukmachera niz wyplata przy pomocy moneybookers? Czy moze opcja ,,czeku" w systemie moneybookers jest bezpieczniejsza ? A moze warto bylby powrocic to starej opcji wymian gotowki miedzy uzytkownikami tak jak to bywalo kiedys wtedy uniknelibysmy nawet wyplat z bankomatu. Pytanie nr. 2 Jaka poczte warto zalozyc a dokladnie z jakiego kraju czy lepiej z kraju ktory nalezy do UE czy moze inny kontynent. Na jakich portalach warto zalozyc meila ? Pytanie nr. 3 Czy opcja gry przez komorke bedzie bezpieczniejsza? Byc moze lepiej kupowac co tydzien nie zarejestrowana karte i puszczac zaklady przez telefon komorkowy ? A moze ta opcja nie wchodzi w gre bo wtedy widoczne jest polskie IP ? Z gory dziekuje za odp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
ja cos nie kumam tej poczty czy to jest tak wazne by zmienic pocztne na jakas inna spoza polski ? ja mam zalozone na onet i mam sie czegos obawiac , jak tak to czego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2011
Posty: 12 |
^up Kapica bedzie z nudow przy kawce przegladal meile wszystkich uzytkownikow onetu,interii,o2 itp (dostanie uprawnienia) i jak zobaczy od buka/mb to wszczyna sledztwo - wysyla do MB pismo, ten daje wyciag z 5 lat, potem wlacza kalkulator mnozy *0,75 i przysyla Ci polecony priorytet. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
powaznie mowisz ?? wiec gdzie pzrelozyc maile najlepiej??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298 |
powaznie mowisz ?? wiec gdzie pzrelozyc maile najlepiej?? stary , nie wierzę że nie wyczułeś ironii. Powiem krótko nie martw o pocztę,MB nikt tego nie będzie kontrolował pod względem hazardu internetowego bo to nie możliwe. ps. Ktoś tam pisał że MB będzie donosiło  to ciekawe kto zapłaci ich pracownikom za takie nadgodziny,,,
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
ale poczte na onet , interii czy wp moze beda lustrowac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
ale poczte na onet , interii czy wp moze beda lustrowac? Chłopie, twój dostawca neta zobaczy że korzystasz z samych zagranicznych skrzynek, banków itp to od razu złoży donos że jest coś nie tak, zobaczą że robisz wszystko by ominąć inwigilacje, więc robią ci wjazd na chatę i koniec zabawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Bronek juz podpisał, lub ustawa już poszła w dzienniku ustaw?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298 |
ale poczte na onet , interii czy wp moze beda lustrowac? a czy w mailu od MB masz w tytule wiadomości napisane 'Twój nielegalny przelew do bukmachera zakończył się powodzeniem.Wydrukuj i spal wiadomość' ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298 |
Bronek juz podpisał, lub ustawa już poszła w dzienniku ustaw? podobno podpisał, dlatego Ja czysto asekuracyjnie za tydzień nie puszczam już nic przez polskie banki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
ale poczte na onet , interii czy wp moze beda lustrowac? a czy w mailu od MB masz w tytule wiadomości napisane 'Twój nielegalny przelew do bukmachera zakończył się powodzeniem.Wydrukuj i spal wiadomość' ? Jak będą chcieli to złożą wniosek do onetu i będą lustrować pocztę onetową, a jak będą chcieli to złożą wniosek do Twojego dostawcy netu i przechwycą maila na drodze z egipskiego serwera do Twojego komputera. Naprawdę to żadna różnica gdzie masz skrzynkę, poza faktem, że możesz oprócz brygadzie antybukmacherskiej podpaść również tej antyterrorystycznej  Tylko czy im się będzie chciało bawić w łapanie rybek, to szczerze wątpię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
ale poczte na onet , interii czy wp moze beda lustrowac? a czy w mailu od MB masz w tytule wiadomości napisane 'Twój nielegalny przelew do bukmachera zakończył się powodzeniem.Wydrukuj i spal wiadomość' ? Jak będą chcieli to złożą wniosek do onetu i będą lustrować pocztę onetową, a jak będą chcieli to złożą wniosek do Twojego dostawcy netu i przechwycą maila na drodze z egipskiego serwera do Twojego komputera. Naprawdę to żadna różnica gdzie masz skrzynkę, poza faktem, że możesz oprócz brygadzie antybukmacherskiej podpaść również tej antyterrorystycznej  Tylko czy im się będzie chciało bawić w łapanie rybek, to szczerze wątpię  oj tam oj tam  zakładasz konto w miejscu publicznym, w bibliotece, kawiarence, na uczelni, wybierasz serwer w raju podatkowym- najlepiej takim który zachowuje pełną tajemnicę danych i nie współpracuje z międzynarodowymi organizacjami jak np. Belize, Wyspy Dziewicze, Mauritius, Seszele i już  a tak bardziej poważnie, to komu się będzie chciało łowić płotki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273 |
Dzisiejsza odpowiedź Bońka na głupoty wypisywane przez Kaplicę:
http://sport.interia.pl/felietony/boniek/news/list-otwarty-do-ministra-kapicy-dolujecie-polski-sport,1656796
szacunek...zwłaszcza, że Boniek wprost napisał, że jest związany z branżą ( Expekt'em)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2011
Posty: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Wielki szacunek dla Bońka - IMO świetna riposta , szkoda tylko że baran w czapce i tak ma to w d..pie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
to jednak był strzał w Kaplicowe kolano jak już zabrał sie za polemikę mogł rzucic faktami typu załozenie Jego ustawy to 52 mln zysków z buków internetowych w 2011 roku i porównać to ze 100 mln euro podanymi przez Bońka podejrzewam,że Zibi w kolejnej odsłonie sypnie liczbami jeszcze raz  Art......to było proste do przewidzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
ale poczte na onet , interii czy wp moze beda lustrowac? Chłopie, twój dostawca neta zobaczy że korzystasz z samych zagranicznych skrzynek, banków itp to od razu złoży donos że jest coś nie tak, zobaczą że robisz wszystko by ominąć inwigilacje, więc robią ci wjazd na chatę i koniec zabawy  nie zobaczy, cztaj temat najlepszy teraz bedzie starter AirGadu 365mb 60dni koszt 20pln 100% anoimowy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|