Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 21 1 2 14 15 16 17 18 20 21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
Originally Posted by Dajmos
Originally Posted by OuLuBack
Póki portfele internetowe działają poty jestesmy w "miare" bezpieczni smile

Ci w portfelach internetowych bać się wyroków absolutnie nie muszą. Nie trzeba kombinowac z IP. Nie ma kasy nie ma problemu. Nikt nie aresztuje i nawet nie 'zaprosi na rozmowę'gracza który oficjalnie nic nie wygrał.
Tylko coraz poważniej zastanawiam się nad tym banem ze strony buków, wtedy wiadomo, będzie poważniejszy problem nie jak ukryć kasę tylko gdzie ją wygrać.

jedyne zagrożenie, imho.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Dajmos
Originally Posted by OuLuBack
Póki portfele internetowe działają poty jestesmy w "miare" bezpieczni smile

Ci w portfelach internetowych bać się wyroków absolutnie nie muszą. Nie trzeba kombinowac z IP. Nie ma kasy nie ma problemu. Nikt nie aresztuje i nawet nie 'zaprosi na rozmowę'gracza który oficjalnie nic nie wygrał.
Tylko coraz poważniej zastanawiam się nad tym banem ze strony buków, wtedy wiadomo, będzie poważniejszy problem nie jak ukryć kasę tylko gdzie ją wygrać.

a w Fortunie wygrac jej nie bedziesz mogl ?

-----------------------------------
ktos podmienil mi avatar

Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
W fortunie??? a mają tam dobry live-betting?

Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
Kilka pytan dla znawcow tematu smile

Pytanie nr. 1

Czy istnieje inna ,,bezpieczna metoda " wyplaty z bukmachera niz wyplata przy pomocy moneybookers? Czy moze opcja ,,czeku" w systemie moneybookers jest bezpieczniejsza ? A moze warto bylby powrocic to starej opcji wymian gotowki miedzy uzytkownikami tak jak to bywalo kiedys wtedy uniknelibysmy nawet wyplat z bankomatu.

Pytanie nr. 2

Jaka poczte warto zalozyc a dokladnie z jakiego kraju czy lepiej z kraju ktory nalezy do UE czy moze inny kontynent. Na jakich portalach warto zalozyc meila ?

Pytanie nr. 3

Czy opcja gry przez komorke bedzie bezpieczniejsza? Byc moze lepiej kupowac co tydzien nie zarejestrowana karte i puszczac zaklady przez telefon komorkowy ? A moze ta opcja nie wchodzi w gre bo wtedy widoczne jest polskie IP ?


Z gory dziekuje za odp smile

Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
ja cos nie kumam tej poczty
czy to jest tak wazne by zmienic pocztne na jakas inna spoza polski ?
ja mam zalozone na onet i mam sie czegos obawiac , jak tak to czego ?

Dołączył: May 2011
Posty: 12
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 12
^up Kapica bedzie z nudow przy kawce przegladal meile wszystkich uzytkownikow onetu,interii,o2 itp (dostanie uprawnienia) i jak zobaczy od buka/mb to wszczyna sledztwo - wysyla do MB pismo, ten daje wyciag z 5 lat, potem wlacza kalkulator mnozy *0,75 i przysyla Ci polecony priorytet.
smirk

Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
powaznie mowisz ??
wiec gdzie pzrelozyc maile najlepiej??

Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
Originally Posted by pacjent11
powaznie mowisz ??
wiec gdzie pzrelozyc maile najlepiej??

stary , nie wierzę że nie wyczułeś ironii. Powiem krótko nie martw o pocztę,MB nikt tego nie będzie kontrolował pod względem hazardu internetowego bo to nie możliwe.

ps. Ktoś tam pisał że MB będzie donosiło laugh to ciekawe kto zapłaci ich pracownikom za takie nadgodziny,,,

Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
ale poczte na onet , interii czy wp moze beda lustrowac?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by pacjent11
ale poczte na onet , interii czy wp moze beda lustrowac?
Chłopie, twój dostawca neta zobaczy że korzystasz z samych zagranicznych skrzynek, banków itp to od razu złoży donos że jest coś nie tak, zobaczą że robisz wszystko by ominąć inwigilacje, więc robią ci wjazd na chatę i koniec zabawy papa wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Bronek juz podpisał, lub ustawa już poszła w dzienniku ustaw?

Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
Originally Posted by pacjent11
ale poczte na onet , interii czy wp moze beda lustrowac?

a czy w mailu od MB masz w tytule wiadomości napisane 'Twój nielegalny przelew do bukmachera zakończył się powodzeniem.Wydrukuj i spal wiadomość' ?

Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
Originally Posted by gryzonko
Bronek juz podpisał, lub ustawa już poszła w dzienniku ustaw?

podobno podpisał, dlatego Ja czysto asekuracyjnie za tydzień nie puszczam już nic przez polskie banki...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by Dajmos
Originally Posted by pacjent11
ale poczte na onet , interii czy wp moze beda lustrowac?

a czy w mailu od MB masz w tytule wiadomości napisane 'Twój nielegalny przelew do bukmachera zakończył się powodzeniem.Wydrukuj i spal wiadomość' ?

Jak będą chcieli to złożą wniosek do onetu i będą lustrować pocztę onetową, a jak będą chcieli to złożą wniosek do Twojego dostawcy netu i przechwycą maila na drodze z egipskiego serwera do Twojego komputera.
Naprawdę to żadna różnica gdzie masz skrzynkę, poza faktem, że możesz oprócz brygadzie antybukmacherskiej podpaść również tej antyterrorystycznej laugh

Tylko czy im się będzie chciało bawić w łapanie rybek, to szczerze wątpię wink

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Ghost
Originally Posted by Dajmos
Originally Posted by pacjent11
ale poczte na onet , interii czy wp moze beda lustrowac?

a czy w mailu od MB masz w tytule wiadomości napisane 'Twój nielegalny przelew do bukmachera zakończył się powodzeniem.Wydrukuj i spal wiadomość' ?

Jak będą chcieli to złożą wniosek do onetu i będą lustrować pocztę onetową, a jak będą chcieli to złożą wniosek do Twojego dostawcy netu i przechwycą maila na drodze z egipskiego serwera do Twojego komputera.
Naprawdę to żadna różnica gdzie masz skrzynkę, poza faktem, że możesz oprócz brygadzie antybukmacherskiej podpaść również tej antyterrorystycznej laugh

Tylko czy im się będzie chciało bawić w łapanie rybek, to szczerze wątpię wink
oj tam oj tam wink zakładasz konto w miejscu publicznym, w bibliotece, kawiarence, na uczelni,
wybierasz serwer w raju podatkowym- najlepiej takim który zachowuje pełną tajemnicę danych i nie współpracuje z międzynarodowymi organizacjami jak np. Belize, Wyspy Dziewicze, Mauritius, Seszele i już grin

a tak bardziej poważnie, to komu się będzie chciało łowić płotki...

Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Dzisiejsza odpowiedź Bońka na głupoty wypisywane przez Kaplicę:

http://sport.interia.pl/felietony/boniek/news/list-otwarty-do-ministra-kapicy-dolujecie-polski-sport,1656796


szacunek...zwłaszcza, że Boniek wprost napisał, że jest związany z branżą ( Expekt'em)

Dołączył: May 2011
Posty: 12
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 12
Originally Posted by gryzonko
Bronek juz podpisał, lub ustawa już poszła w dzienniku ustaw?


http://pl.pokernews.com/newsy/2011/...rdowa-podpisana-pierwsze-skutki-4362.htm

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Wielki szacunek dla Bońka - IMO świetna riposta , szkoda tylko że baran w czapce i tak ma to w d..pie

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by AGASSI
to jednak był strzał w Kaplicowe kolano wink
jak już zabrał sie za polemikę mogł rzucic faktami typu załozenie Jego ustawy to 52 mln zysków z buków internetowych w 2011 roku i porównać to ze 100 mln euro podanymi przez Bońka wink
podejrzewam,że Zibi w kolejnej odsłonie sypnie liczbami jeszcze raz grin

Art......to było proste do przewidzenia wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by royalflush
Originally Posted by pacjent11
ale poczte na onet , interii czy wp moze beda lustrowac?
Chłopie, twój dostawca neta zobaczy że korzystasz z samych zagranicznych skrzynek, banków itp to od razu złoży donos że jest coś nie tak, zobaczą że robisz wszystko by ominąć inwigilacje, więc robią ci wjazd na chatę i koniec zabawy papa wink


nie zobaczy, cztaj temat

najlepszy teraz bedzie starter AirGadu 365mb 60dni koszt 20pln
100% anoimowy

Strona 16 z 21 1 2 14 15 16 17 18 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, $-man, rafal08, forty, rymoholik, burbon, Akhu, Sensei, betowiec), 2,491 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,287
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1