Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
#474903 16/01/2006 08:10
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
Co, do punktu 15go - wystarczy że wyślesz emaila, to wystarczy jako zgloszenie. Wyślij proszę z tego samego emaila, który wprowadziłeś w ustawieniach na koncie w Sportingbet.
Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

To w końcu kiedy trzeba wysłać to zgłoszenie ??? Rozumiem że wystarczy po prostu wysłać tego maila PO obstawieniu określonej liczby zakładów upoważniającej nas do danego bonusa? Bo z tej odpowiedzi można wysnuć wniosek że do tej promocji trzeba zgłosić swój udział jeszcze przed zawarciem zakładów ???

Bonus: Unibet
#474904 16/01/2006 08:39
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Mam pytanie odnośnie bonusu od pierwszego depozytu. Czy przysługuje on osobom, które kiedyś doładowały sobie konto smsem przed meczem Anglia-Polska, ale nie składały jeszcze pierwszego depozytu?

#474905 16/01/2006 10:07
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Chyba jakaś pomyłka w 2 pkt regulaminu AKOparty:
"Podmiotem promocji są mecze tenisowe Turnieju Australian Open 2006 rozgrywanego w okresie 20.06.2005 – 03.07.2005. ".

#474906 16/01/2006 15:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 18
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 18
Promocja Hokejowa uczta, placimy za gole jest juz nie aktualna?

#474907 16/01/2006 15:50
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
J
member
member
J Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
Quote
Pytanie kieruje do Pana Maćka ze SPortingbetu:

Może by Sportingbet zrobil jakąś promocje: Bonus pieniężny bez depozytu. Wiem że teraz jest takie coś jak 5$ dla nowych użytkowników którzy wybiorą jako walute $. Może niech Sportingbet zrobi teraz takie coś żeby dostać np. 15 PLN po wysłaniu maila.
Proszę o odpowiedź i wstawienie się za nas(forumowiczów) u włądz Sportingbetu.

Panie Maćku w wolnej chwili niech pan odpisze

#474908 16/01/2006 16:19
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Witam – Farciarz, zgloszenie wystarczy wyslac po wniesieniu okreslonej liczby zakladow.

Andrzej5 – tak, przysluguje Ci bonus za pierwszy depozyt. Pomylka zostanie wkrotce poprawiona (to pozostalosc po Wimbledonie z zeszlego roku)

Waldekw – Promocja hokejowa jest juz niekatualna vide regulamin promocji), dzisiaj zostanie zdjeta ze strony.

JohnyJo – nie przewidujemy podobnej promocji w najblizszej przyslosci.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

#474909 16/01/2006 16:38
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
Panie Macieju
Wyslalem w piatek rano mail na promocja@sportingbet.com z prosba o przydzielenie bonusu 5 USD, nie dostalem do dzisiaj odpowiedzi ani bonusa. Co z tym jest ?, Oraz kiedy bedzie dostepny panel statystyk dla partnerow ?

#474910 16/01/2006 16:50
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Wyslij mi prosze ID na priva, przyspiesze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Przyznam ze emaile z 5 USD nas troche zasypaly, ale powoli wszystko wraca do normy. Co do panelu partnerskiego wyslij mi na priva nazwe Twojego konta.

Przy okazji - przepraszam wszystkich za aktualizacje systemu, ktora trwac bedzie od 00:00 18.01.2006 do ok. 11:30 18.01.2006. Niestety czasami to jest nieuniknione.


Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

#474911 16/01/2006 21:11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie AKOparty, a mianowicie powtarzania zakładów. Rozumiem, że nie można powtarzać kuponów, ale oznacza to także, że żadne pojedyńcze zdarzenie nie może się powtórzyć na innym kuponie?

#474912 16/01/2006 22:09
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1
ciekawe ile Was kosztowala ta promocja...

#474913 16/01/2006 22:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
zwykle w sportingbecie ksieguja kase po paru dniach ale gdzies slyszlame, ze jesli sie do nich zadzwoni na infolinie wczesniej a kasa bedzie juz u nich na koncie to zapisuja wtedy kase od razu czy to prawda ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#474914 17/01/2006 09:37
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Witam,

AKO party -nie mozna powatrzac tych samych kuponow z takimi samymi zdarzeniami. Jednak dozwolone jest tworzenie kuponow np z puli typow ABC - AB, AC, BC - to bedzie liczone jako trzy zaklady AKO pod warunkiem ze sa to akumulatory a nie zaklady systemowe duble.

Ciekawski - te informacje pozostawimy dla siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

luk4sz_ - ksiegujemy srodki jak tylko pojawia sie na koncie. Srodki sa ksiegowane kolejno wedlug czasu ich otrzymania.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

#474915 17/01/2006 12:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Ja mam, rowniez pytanie do Pana Macka.
Otoz moj kumpel chcial sie wczoraj zarejestrowac u Panstwa w firmie, ale po prawidlowo wprowadzonych danych i kliknieciu rejestruj, na stronie rejestracyjnej nic sie nie dzieje, laduje sie strona, ale zamiast info o prawidlowej rejestracjji, pokazuja sie znowu strona rejesttracycjna. Formuilarz na pewno jest dobrze wypelniony, dzis probowalismy z mojego komputera tej rejestracji, ale problem wciaz sie to powtarza.
Z gory dziekuje za odpowiedz.

#474916 17/01/2006 14:14
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Witam kanciasty, wyslij mi dane jakie probujesz zarejestrowac na priva, pozdrawiam.

Maciej Sportingbet Polska

#474917 17/01/2006 14:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
Mam pytanie do Pana (sportingbet). Prosze zwolnic miejsce w skrzynce na priv'ie.

#474918 17/01/2006 14:49
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1
Witam. Mam prośbe do Pana Macieja: Czy mógłby przyspieszyć Pan procesprzyznawania mi bonusu 5 $? Będe bardzo wdzięczny.
Mój ID : 2550090

#474919 17/01/2006 17:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
czy wam przy próbie wyplaty pieniedzy tez sie wyswietla taki komunikat? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

We're sorry, your transaction could not be processed at this time.
We'll do all we can to fix this problem quicky and make sure you can withdraw your funds from SportingBet account!

infolinia juz nie odbiera wiec moze Pan Maciej jakos pomoze ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#474920 17/01/2006 19:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
panie Macku czy w promocji" nowy uzytkownik"przysługuje bonus jesli kase wyslemy przez moneybookers.?

#474921 17/01/2006 19:19
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Quote
czy wam przy próbie wyplaty pieniedzy tez sie wyswietla taki komunikat? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

We're sorry, your transaction could not be processed at this time.
We'll do all we can to fix this problem quicky and make sure you can withdraw your funds from SportingBet account!

infolinia juz nie odbiera wiec moze Pan Maciej jakos pomoze ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja wypłacałem na konto bankowe w niedzielę- bez żadnych problemóch, liczę że jutro kasa w mBanku się pojawi...

Co do kolejnego wpisu, to w regulaminie promocji napisane jest że wpłaty przez MB nie są brane przy dopisywaniu bonusa!

#474922 17/01/2006 21:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
no ja próbowalem wypalacac wczoraj i dzisiaj i caly czas ten sam błąd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> moze ktos probowal w tym czasie dokonac wyplaty ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, burbon, rafal08, betowiec, aker, Sensei, rymoholik, $-man, forty, Lukasz111, Akhu), 2,698 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1