|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Co, do punktu 15go - wystarczy że wyślesz emaila, to wystarczy jako zgloszenie. Wyślij proszę z tego samego emaila, który wprowadziłeś w ustawieniach na koncie w Sportingbet. Pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska To w końcu kiedy trzeba wysłać to zgłoszenie ??? Rozumiem że wystarczy po prostu wysłać tego maila PO obstawieniu określonej liczby zakładów upoważniającej nas do danego bonusa? Bo z tej odpowiedzi można wysnuć wniosek że do tej promocji trzeba zgłosić swój udział jeszcze przed zawarciem zakładów ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Mam pytanie odnośnie bonusu od pierwszego depozytu. Czy przysługuje on osobom, które kiedyś doładowały sobie konto smsem przed meczem Anglia-Polska, ale nie składały jeszcze pierwszego depozytu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Chyba jakaś pomyłka w 2 pkt regulaminu AKOparty: "Podmiotem promocji są mecze tenisowe Turnieju Australian Open 2006 rozgrywanego w okresie 20.06.2005 – 03.07.2005. ".
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 18 |
Promocja Hokejowa uczta, placimy za gole jest juz nie aktualna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116 |
Pytanie kieruje do Pana Maćka ze SPortingbetu:
Może by Sportingbet zrobil jakąś promocje: Bonus pieniężny bez depozytu. Wiem że teraz jest takie coś jak 5$ dla nowych użytkowników którzy wybiorą jako walute $. Może niech Sportingbet zrobi teraz takie coś żeby dostać np. 15 PLN po wysłaniu maila. Proszę o odpowiedź i wstawienie się za nas(forumowiczów) u włądz Sportingbetu. Panie Maćku w wolnej chwili niech pan odpisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102 |
Witam – Farciarz, zgloszenie wystarczy wyslac po wniesieniu okreslonej liczby zakladow.
Andrzej5 – tak, przysluguje Ci bonus za pierwszy depozyt. Pomylka zostanie wkrotce poprawiona (to pozostalosc po Wimbledonie z zeszlego roku)
Waldekw – Promocja hokejowa jest juz niekatualna vide regulamin promocji), dzisiaj zostanie zdjeta ze strony.
JohnyJo – nie przewidujemy podobnej promocji w najblizszej przyslosci.
Pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57 |
Panie Macieju Wyslalem w piatek rano mail na promocja@sportingbet.com z prosba o przydzielenie bonusu 5 USD, nie dostalem do dzisiaj odpowiedzi ani bonusa. Co z tym jest ?, Oraz kiedy bedzie dostepny panel statystyk dla partnerow ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102 |
Wyslij mi prosze ID na priva, przyspiesze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Przyznam ze emaile z 5 USD nas troche zasypaly, ale powoli wszystko wraca do normy. Co do panelu partnerskiego wyslij mi na priva nazwe Twojego konta.
Przy okazji - przepraszam wszystkich za aktualizacje systemu, ktora trwac bedzie od 00:00 18.01.2006 do ok. 11:30 18.01.2006. Niestety czasami to jest nieuniknione.
Pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie AKOparty, a mianowicie powtarzania zakładów. Rozumiem, że nie można powtarzać kuponów, ale oznacza to także, że żadne pojedyńcze zdarzenie nie może się powtórzyć na innym kuponie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1 |
ciekawe ile Was kosztowala ta promocja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
zwykle w sportingbecie ksieguja kase po paru dniach ale gdzies slyszlame, ze jesli sie do nich zadzwoni na infolinie wczesniej a kasa bedzie juz u nich na koncie to zapisuja wtedy kase od razu czy to prawda ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102 |
Witam,
AKO party -nie mozna powatrzac tych samych kuponow z takimi samymi zdarzeniami. Jednak dozwolone jest tworzenie kuponow np z puli typow ABC - AB, AC, BC - to bedzie liczone jako trzy zaklady AKO pod warunkiem ze sa to akumulatory a nie zaklady systemowe duble.
Ciekawski - te informacje pozostawimy dla siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
luk4sz_ - ksiegujemy srodki jak tylko pojawia sie na koncie. Srodki sa ksiegowane kolejno wedlug czasu ich otrzymania.
Pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Ja mam, rowniez pytanie do Pana Macka. Otoz moj kumpel chcial sie wczoraj zarejestrowac u Panstwa w firmie, ale po prawidlowo wprowadzonych danych i kliknieciu rejestruj, na stronie rejestracyjnej nic sie nie dzieje, laduje sie strona, ale zamiast info o prawidlowej rejestracjji, pokazuja sie znowu strona rejesttracycjna. Formuilarz na pewno jest dobrze wypelniony, dzis probowalismy z mojego komputera tej rejestracji, ale problem wciaz sie to powtarza. Z gory dziekuje za odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102 |
Witam kanciasty, wyslij mi dane jakie probujesz zarejestrowac na priva, pozdrawiam.
Maciej Sportingbet Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478 |
Mam pytanie do Pana (sportingbet). Prosze zwolnic miejsce w skrzynce na priv'ie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1 |
Witam. Mam prośbe do Pana Macieja: Czy mógłby przyspieszyć Pan procesprzyznawania mi bonusu 5 $? Będe bardzo wdzięczny. Mój ID : 2550090
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
czy wam przy próbie wyplaty pieniedzy tez sie wyswietla taki komunikat? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
We're sorry, your transaction could not be processed at this time. We'll do all we can to fix this problem quicky and make sure you can withdraw your funds from SportingBet account!
infolinia juz nie odbiera wiec moze Pan Maciej jakos pomoze ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324 |
panie Macku czy w promocji" nowy uzytkownik"przysługuje bonus jesli kase wyslemy przez moneybookers.?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
czy wam przy próbie wyplaty pieniedzy tez sie wyswietla taki komunikat? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
We're sorry, your transaction could not be processed at this time. We'll do all we can to fix this problem quicky and make sure you can withdraw your funds from SportingBet account!
infolinia juz nie odbiera wiec moze Pan Maciej jakos pomoze ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja wypłacałem na konto bankowe w niedzielę- bez żadnych problemóch, liczę że jutro kasa w mBanku się pojawi... Co do kolejnego wpisu, to w regulaminie promocji napisane jest że wpłaty przez MB nie są brane przy dopisywaniu bonusa!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
no ja próbowalem wypalacac wczoraj i dzisiaj i caly czas ten sam błąd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> moze ktos probowal w tym czasie dokonac wyplaty ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka