Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 17 1 2 3 16 17
#4749655 24/06/2011 13:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
stop polityce w Kibicach
stop różnej maści Pisiorom i Pełowcom
stop wulgaryzmom

Proponuje politykę miłości i zgody na forum grin
Jesteśmy forum sportowym/bukmacherskim i skupmy się na tym wink

Dziękuje za uwagę ooo

Bonus: Unibet
Piostar #4749676 24/06/2011 14:12
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Na wniosek Górnika Zabrze, PZPN przychylił się,
do wniosku klubu, o nie przyjmowanie kibiców gości,
w sezonie 2011/2012.

Tam jest przebudowa stadionu,
więc ( ewentualnie ) mogę to zrozumieć.

A czy gdziekolwiek, będziemy mogli jeździć,

to się jeszcze zobaczy grin

akagi #4749733 24/06/2011 15:39
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
sektor gości na nowym obiekcie we Wrocku bedzie najwiekszy w Polsce , pojemność sektora 3,5 tys luda i szlag człowieka trafia , że przez zakaz matoła , widowiska w moim mieście stracą bardzo wiele ze swej atrakcyjności

Piostar #4749744 24/06/2011 15:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Piostar
stop polityce w Kibicach
stop różnej maści Pisiorom i Pełowcom
stop wulgaryzmom

Proponuje politykę miłości i zgody na forum grin
Jesteśmy forum sportowym/bukmacherskim i skupmy się na tym wink

Dziękuje za uwagę ooo
wystarczy, ze skierujesz te prośby do "szefa"...yyy tzn do jednego z uczestników tego tematu i bedzie wszystko ok wink

Piostar #4749760 24/06/2011 16:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Ostatnie derby "okolicy" Ryki z Dęblinem.

Kilka dni przed meczem przeczytałem, że na mecz zostanie wpuszczonych jedynie 200 osób i tu uwaga "za poświadczeniem że jest się mieszkańcem Ryk" laugh laugh laugh

Na stadion należało zabrać albo dowód albo legitymacje szkolną celem potwierdzenia w/w faktu.

Dodam tylko że licząc wszystko ładnie to jest klasa okręgowa i 6 liga.

Piostar #4749937 24/06/2011 17:53
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488

Piostar #4750432 24/06/2011 20:09
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438

Piostar #4750532 24/06/2011 20:32
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dzisiaj o 16:15 Polsat wyemituje,
w programie " Interwencja",

materiał o " Groszku",
kibicu Motoru Lublin.

To kolejny "bohater" nagonki GW.

Piostar #4751352 25/06/2011 00:43
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by Piostar
Ostatnie derby "okolicy" Ryki z Dęblinem.

Kilka dni przed meczem przeczytałem, że na mecz zostanie wpuszczonych jedynie 200 osób i tu uwaga "za poświadczeniem że jest się mieszkańcem Ryk" laugh laugh laugh

Na stadion należało zabrać albo dowód albo legitymacje szkolną celem potwierdzenia w/w faktu.

Dodam tylko że licząc wszystko ładnie to jest klasa okręgowa i 6 liga.


Derby Powiatu Dęblinianinie grin

I jest i awans do IV ligi, heeeeeejjjj MKS, la la la lal laaalaaaa Hej MKS !!

[Linked Image]


A już jutro na 17:00 wszyscy na biało zielono i feta na stadionie, a wieczorem w lokalach hura piwo

Piostar #4751541 25/06/2011 02:18
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Lech Poznań w meczu 4. kolejki Ekstraklasy 2011/12 może zagrać w roli gospodarza na stadionie Ruchu Chorzów - poinformował dziennik "Sport".

Czyli w przypadku zakazu wyjazdowego kibice Ruchu nie będą wpuszczeni na swój stadion , a kibice Lecha usiąda w młynie Ruchu. laugh

Piostar #4751920 25/06/2011 15:30
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Planowany na 23 lipca z okazji 100-lecia Polonii Warszawa,
mecz z Boca Juniors,

który miał się odbyć na stadionie...

Legii

został odwołany.


Powodem było to,
że kibice Legii,

już zgłaszali na ten dzień w Urzędzie Miasta,
zgromadzenie publiczne pod stadionem,

z okazji 95-lecia klubu - Legia. grin

Całe szczęście,
że się Poloniści zreflektowali.

Piostar #4752112 25/06/2011 17:43
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438

Piostar #4752151 25/06/2011 18:05
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Ale trzeba wstydu nie miec zeby sie tam nie spalic smile

Piostar #4755871 27/06/2011 16:04
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
W czwartek PZPN przegłosuje uchwałę,

że jesienne mecze Ekstraklasy,
nadal będą rozgrywane,

bez zorganizowanych fanów gości.

Z taką " delikatną " sugestią w stosunku do PZPN-u,
wyszedł minister Miller,

a "leśne dziadki", wypełnią zalecenie.

To raczej tylko formalność,
mając na względzie,perturbacje przy budowie stadionów na Euro 2012 i zależność w tym względzie od Rządu.

Paranoja,
w środku Europy w roku pańskim 2011.

Piostar #4755887 27/06/2011 16:25
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
niestety ale takie sa fakty, nie ma praktycznie szans na NORMALNOSC w przyszlym sezonie - ISTNA PARANOJA

Piostar #4755900 27/06/2011 16:55
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
addict
addict
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580

Piostar #4755910 27/06/2011 17:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
apropo filmu wyzej, wiadomo cos juz dokladnie o filmie Niebieskie Chachary?

akagi #4755961 27/06/2011 17:42
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by akagi
W czwartek PZPN przegłosuje uchwałę,

że jesienne mecze Ekstraklasy,
nadal będą rozgrywane,

bez zorganizowanych fanów gości.

Z taką " delikatną " sugestią w stosunku do PZPN-u,
wyszedł minister Miller,

a "leśne dziadki", wypełnią zalecenie.

To raczej tylko formalność,
mając na względzie,perturbacje przy budowie stadionów na Euro 2012 i zależność w tym względzie od Rządu.

Paranoja,
w środku Europy w roku pańskim 2011.


Kolejna decyzja w stosunku do Lecha i Legii ???????


Eldorado już wspominał że Sląsk będzie miał największą klatkę w lidze , myślę, że kilka ekip byłoby w stanie ją wypełnić, o innych stadionach nie wspomnę.

Najważniejsze, że Donald wyliczył ile kosztuje wyjazd kibiców na mecz i kasa nie będzie marnotrawiona na głupich kiboli.


LITWA: FK Banga - ®algiris Wilno

[Linked Image]

Piostar #4757715 28/06/2011 01:22
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
genialny odcinek Kapitana Bomby laugh temat kibiców, przyśpiewek laugh MIAZGA laugh


Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2

Strona 1 z 17 1 2 3 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1