|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
 polityce w Kibicach  różnej maści Pisiorom i Pełowcom  wulgaryzmom Proponuje politykę miłości i zgody na forum Jesteśmy forum sportowym/bukmacherskim i skupmy się na tym Dziękuje za uwagę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Na wniosek Górnika Zabrze, PZPN przychylił się, do wniosku klubu, o nie przyjmowanie kibiców gości, w sezonie 2011/2012. Tam jest przebudowa stadionu, więc ( ewentualnie ) mogę to zrozumieć. A czy gdziekolwiek, będziemy mogli jeździć, to się jeszcze zobaczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
sektor gości na nowym obiekcie we Wrocku bedzie najwiekszy w Polsce , pojemność sektora 3,5 tys luda i szlag człowieka trafia , że przez zakaz matoła , widowiska w moim mieście stracą bardzo wiele ze swej atrakcyjności
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
 polityce w Kibicach  różnej maści Pisiorom i Pełowcom  wulgaryzmom Proponuje politykę miłości i zgody na forum Jesteśmy forum sportowym/bukmacherskim i skupmy się na tym Dziękuje za uwagę  wystarczy, ze skierujesz te prośby do "szefa"...yyy tzn do jednego z uczestników tego tematu i bedzie wszystko ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Ostatnie derby "okolicy" Ryki z Dęblinem. Kilka dni przed meczem przeczytałem, że na mecz zostanie wpuszczonych jedynie 200 osób i tu uwaga "za poświadczeniem że jest się mieszkańcem Ryk" Na stadion należało zabrać albo dowód albo legitymacje szkolną celem potwierdzenia w/w faktu. Dodam tylko że licząc wszystko ładnie to jest klasa okręgowa i 6 liga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dzisiaj o 16:15 Polsat wyemituje, w programie " Interwencja",
materiał o " Groszku", kibicu Motoru Lublin.
To kolejny "bohater" nagonki GW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Ostatnie derby "okolicy" Ryki z Dęblinem. Kilka dni przed meczem przeczytałem, że na mecz zostanie wpuszczonych jedynie 200 osób i tu uwaga "za poświadczeniem że jest się mieszkańcem Ryk" Na stadion należało zabrać albo dowód albo legitymacje szkolną celem potwierdzenia w/w faktu. Dodam tylko że licząc wszystko ładnie to jest klasa okręgowa i 6 liga. Derby Powiatu Dęblinianinie  I jest i awans do IV ligi, heeeeeejjjj MKS, la la la lal laaalaaaa Hej MKS !! [ Linked Image] A już jutro na 17:00 wszyscy na biało zielono i feta na stadionie, a wieczorem w lokalach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Lech Poznań w meczu 4. kolejki Ekstraklasy 2011/12 może zagrać w roli gospodarza na stadionie Ruchu Chorzów - poinformował dziennik "Sport". Czyli w przypadku zakazu wyjazdowego kibice Ruchu nie będą wpuszczeni na swój stadion , a kibice Lecha usiąda w młynie Ruchu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Planowany na 23 lipca z okazji 100-lecia Polonii Warszawa, mecz z Boca Juniors, który miał się odbyć na stadionie... Legii został odwołany. Powodem było to, że kibice Legii, już zgłaszali na ten dzień w Urzędzie Miasta, zgromadzenie publiczne pod stadionem, z okazji 95-lecia klubu - Legia.  Całe szczęście, że się Poloniści zreflektowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Ale trzeba wstydu nie miec zeby sie tam nie spalic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W czwartek PZPN przegłosuje uchwałę,
że jesienne mecze Ekstraklasy, nadal będą rozgrywane,
bez zorganizowanych fanów gości.
Z taką " delikatną " sugestią w stosunku do PZPN-u, wyszedł minister Miller,
a "leśne dziadki", wypełnią zalecenie.
To raczej tylko formalność, mając na względzie,perturbacje przy budowie stadionów na Euro 2012 i zależność w tym względzie od Rządu.
Paranoja, w środku Europy w roku pańskim 2011.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
niestety ale takie sa fakty, nie ma praktycznie szans na NORMALNOSC w przyszlym sezonie - ISTNA PARANOJA
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
apropo filmu wyzej, wiadomo cos juz dokladnie o filmie Niebieskie Chachary?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
W czwartek PZPN przegłosuje uchwałę,
że jesienne mecze Ekstraklasy, nadal będą rozgrywane,
bez zorganizowanych fanów gości.
Z taką " delikatną " sugestią w stosunku do PZPN-u, wyszedł minister Miller,
a "leśne dziadki", wypełnią zalecenie.
To raczej tylko formalność, mając na względzie,perturbacje przy budowie stadionów na Euro 2012 i zależność w tym względzie od Rządu.
Paranoja, w środku Europy w roku pańskim 2011. Kolejna decyzja w stosunku do Lecha i Legii ??????? Eldorado już wspominał że Sląsk będzie miał największą klatkę w lidze , myślę, że kilka ekip byłoby w stanie ją wypełnić, o innych stadionach nie wspomnę. Najważniejsze, że Donald wyliczył ile kosztuje wyjazd kibiców na mecz i kasa nie będzie marnotrawiona na głupich kiboli. LITWA: FK Banga - ®algiris Wilno [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|