|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Strona tylko mi nie działa czy wszystkim?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ja tez mam problemy.Nie dziala mi w operze, firefoksie. Jedynie w badziewnym explorerze o dziwo smiga
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
E tam. Teraz w ogóle nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Aktualizacja danych
Szanowny użytkowniku z powodu aktualizacji systemu usługi Sportingbet będą niedostępne przez krótki okres czasu.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane aktualizacją systemu. lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
rzeczywiście, sportingbet to coraz większe DZIADOSTWO. Ale co sie dziwić, skoro pieniądze się dla nich najważniejsze.
Wyslałem do nich e-maila, z informacją dot. konkursu AO. Moje pytanie (przypominam iż cały e-mail był na temat tenisa!).
(kawałek mojego e-maila) "czy pojawia sie w ofercie deble?"
Odpowiedz:
Szanowny Kliencie,
1/Duble czyli 2z3 czy kolejne zaklady systemowe typu 3z4 - Treble, 4z5 FourFolds dostepne sa w momencie wniesienia zakladow skladowych na kupon. I tak w momencie wniesienia min. 3 zakladow skladowych na kupon przed ostatecznym potwierdzeniem kuponu pojawi sie strona gdzie nalezy wprowadzic stawke.
Jesli wybrano 3 zaklady skladowe pojawia sie nastepujace opcje singiel, akumulator, duble. Lista ta wydluzy sie o kolejne zaklady systemowe w przypadku wybrania wiekszej ilosci zakladow skladowych na kuponie.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kto tam pracuje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
fuck normalnie smiechu warte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> takich ludzi zatrudniac ja bym wywali na zbity pysk i jeszcze kazal zaplacic kare za podstawowe braki w znajomosci regulaminu buka itp itd
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
No nie bądźmy tacy ostrzy. Wydaje mi się że oprócz p.Macieja pracują tam też kobiety. A wiadomo, że większość z nich woli bardziej manicure, pedicure, kosmetyczki itp. niż orientowani się co w sporcie piszczy. Co to są zakłady bukmacherskie itd. Ale zgodzę siię z jednym - jak już osoba [facet/kobieta] zatrudniona jest w firmie bukmacherskiej to powinien wiedzieć coś więcej niż podstawy !!! Ale faktycznie jak ktoś mógł odpowiedzieć takie bzdury na takie pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mi się to kojarzy z AMATORSZCZYZNĄ, a raczej Sportingbet do takich nie należy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam, Ojro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762 |
I nadal działa tylko w IE. Kiedy będzie to działać normalnie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102 |
Witam,
Na wstępie, przepraszam za przerwę w funkcjonowaniu serwisu w dniu wczorajszym, z tego co widzę wszystko działa poprawnie w firefoxie również.
Co do powyższego emaila, cóż ktoś z działu obsługi klienta po prostu się pomylił. Nie ma co ukrywać że komicznie to wygląda, ba powiedziałbym na maksa podwórkowo, ale jest to efekt błędu luzkiego, co wcale nas nie usprawiedliwia, a wręcz tylko motywuje (mnie osobiście) do większej kontroli tego co od nas wychodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Przepraszam również za te pomyłkę. Konsekwencje jak zwykle wyciągniemy.
Do działu obsługi klienta zostały przyjęte nowe osoby, potrzebują chwili, wybaczcie pierwsze pomyłki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4 |
Czesc
Wplacal ktos ostatnio do nich kase? Wplacilem 18-stego, do dzis jeszcze nie doszla. Napisalem wczoraj wieczorem do supportu i do teraz nie dostalem odpowiedzi. Rozumiem, ze maja jakos modernizacje systemu, ale zaczynam sie troche niepokoic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Czesc
Wplacal ktos ostatnio do nich kase? Wplacilem 18-stego, do dzis jeszcze nie doszla. Napisalem wczoraj wieczorem do supportu i do teraz nie dostalem odpowiedzi. Rozumiem, ze maja jakos modernizacje systemu, ale zaczynam sie troche niepokoic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Tak, ja wpłacałem bodajże tydzień temu. I jak zawsze zero problemów z czekaniem na środki w Sportingbet. Czy po wysłaniu pieniędzy na konto wysłałeś maila z wiadomością że wysłałeś przed chwilą środki [zawsze po tej wiadomości dostaję odpowiedź]. Czy podałeś w tutule przelewu imię i nazwisko oraz numer ID ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4 |
Czy po wysłaniu pieniędzy na konto wysłałeś maila z wiadomością że wysłałeś przed chwilą środki [zawsze po tej wiadomości dostaję odpowiedź]. Czy podałeś w tutule przelewu imię i nazwisko oraz numer ID ? Tak, wraz z prosba o bonusa, a i przelew poszedl dokladnie taki jak chcieli. Owszem odpowiedz byla na temat bonusa, ale pozniej nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ja wczoraj wyslalem wplate. Niestety z powodu pewnych okolicznosci musialem ja realizowac na poczcie. Wczoraj takze wyslalem maila informujacego o dokonaniu wplaty.Kiedy moge oczekiwac srodkow na koncie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Nie wiem jak jest ze sportingbetem ale wpłacają kiedyś na poczcie do Unibetu kasa szła 5 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102 |
Cesar wyslij mi wszystkie dane na jakie wpłaciłeś kasę na priva (umieść też to co podałeś w tytule przelewu). To zdecydowanie za długo, coś musi być nie tak. logan347 wpłaty na poczcie mogą iść trochę dłużej.
Pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45 |
Ja wpłacałem 19.01 i nadal nic nie doszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478 |
Dlaczego brakuje oferty na NHL?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Jak nie ma jak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4 |
Czesc
Wplacal ktos ostatnio do nich kase? Wplacilem 18-stego, do dzis jeszcze nie doszla. Napisalem wczoraj wieczorem do supportu i do teraz nie dostalem odpowiedzi. Rozumiem, ze maja jakos modernizacje systemu, ale zaczynam sie troche niepokoic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Kasa doszla wczoraj wieczorem, nota bene okolo 20:30. W sumie trwalo to 6 dób w tym 4 robocze. Cesar
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|