Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
#474983 23/01/2006 16:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Strona tylko mi nie działa czy wszystkim?

Bonus: Unibet
#474984 23/01/2006 17:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ja tez mam problemy.Nie dziala mi w operze, firefoksie. Jedynie w badziewnym explorerze o dziwo smiga

#474985 23/01/2006 17:07
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
E tam. Teraz w ogóle nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#474986 23/01/2006 17:12
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Aktualizacja danych

Szanowny użytkowniku z powodu aktualizacji systemu usługi Sportingbet będą niedostępne przez krótki okres czasu.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane aktualizacją systemu.
lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#474987 23/01/2006 18:01
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Ale dziadostwo ...

#474988 23/01/2006 20:18
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
rzeczywiście, sportingbet to coraz większe DZIADOSTWO. Ale co sie dziwić, skoro pieniądze się dla nich najważniejsze.


Wyslałem do nich e-maila, z informacją dot. konkursu AO. Moje pytanie (przypominam iż cały e-mail był na temat tenisa!).

(kawałek mojego e-maila)
"czy pojawia sie w ofercie deble?"

Odpowiedz:

Szanowny Kliencie,


1/Duble czyli 2z3 czy kolejne zaklady systemowe typu 3z4 - Treble, 4z5
FourFolds
dostepne sa w momencie wniesienia zakladow skladowych na kupon.
I tak w momencie wniesienia min. 3 zakladow skladowych na kupon przed
ostatecznym
potwierdzeniem kuponu pojawi sie strona gdzie nalezy wprowadzic stawke.

Jesli wybrano 3 zaklady skladowe pojawia sie nastepujace opcje
singiel, akumulator, duble. Lista ta wydluzy sie o kolejne zaklady systemowe
w przypadku
wybrania wiekszej ilosci zakladow skladowych na kuponie.


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Kto tam pracuje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#474989 23/01/2006 21:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
fuck normalnie smiechu warte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> takich ludzi zatrudniac ja bym wywali na zbity pysk i jeszcze kazal zaplacic kare za podstawowe braki w znajomosci regulaminu buka itp itd

#474990 23/01/2006 21:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
No nie bądźmy tacy ostrzy. Wydaje mi się że oprócz p.Macieja pracują tam też kobiety. A wiadomo, że większość z nich woli bardziej manicure, pedicure, kosmetyczki itp. niż orientowani się co w sporcie piszczy. Co to są zakłady bukmacherskie itd.
Ale zgodzę siię z jednym - jak już osoba [facet/kobieta] zatrudniona jest w firmie bukmacherskiej to powinien wiedzieć coś więcej niż podstawy !!!
Ale faktycznie jak ktoś mógł odpowiedzieć takie bzdury na takie pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mi się to kojarzy z AMATORSZCZYZNĄ, a raczej Sportingbet do takich nie należy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam,
Ojro

#474991 24/01/2006 10:07
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
I nadal działa tylko w IE. Kiedy będzie to działać normalnie??

#474992 24/01/2006 10:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Witam,

Na wstępie, przepraszam za przerwę w funkcjonowaniu serwisu w dniu wczorajszym, z tego co widzę wszystko działa poprawnie w firefoxie również.

Co do powyższego emaila, cóż ktoś z działu obsługi klienta po prostu się pomylił. Nie ma co ukrywać że komicznie to wygląda, ba powiedziałbym na maksa podwórkowo, ale jest to efekt błędu luzkiego, co wcale nas nie usprawiedliwia, a wręcz tylko motywuje (mnie osobiście) do większej kontroli tego co od nas wychodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Przepraszam również za te pomyłkę. Konsekwencje jak zwykle wyciągniemy.

Do działu obsługi klienta zostały przyjęte nowe osoby, potrzebują chwili, wybaczcie pierwsze pomyłki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

#474993 24/01/2006 11:06
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4
Czesc

Wplacal ktos ostatnio do nich kase?
Wplacilem 18-stego, do dzis jeszcze nie doszla. Napisalem wczoraj wieczorem do supportu i do teraz nie dostalem odpowiedzi. Rozumiem, ze maja jakos modernizacje systemu, ale zaczynam sie troche niepokoic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#474994 24/01/2006 11:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Quote
Czesc

Wplacal ktos ostatnio do nich kase?
Wplacilem 18-stego, do dzis jeszcze nie doszla. Napisalem wczoraj wieczorem do supportu i do teraz nie dostalem odpowiedzi. Rozumiem, ze maja jakos modernizacje systemu, ale zaczynam sie troche niepokoic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Tak, ja wpłacałem bodajże tydzień temu. I jak zawsze zero problemów z czekaniem na środki w Sportingbet.
Czy po wysłaniu pieniędzy na konto wysłałeś maila z wiadomością że wysłałeś przed chwilą środki [zawsze po tej wiadomości dostaję odpowiedź]. Czy podałeś w tutule przelewu imię i nazwisko oraz numer ID ?

#474995 24/01/2006 12:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4
Quote
Czy po wysłaniu pieniędzy na konto wysłałeś maila z wiadomością że wysłałeś przed chwilą środki [zawsze po tej wiadomości dostaję odpowiedź]. Czy podałeś w tutule przelewu imię i nazwisko oraz numer ID ?

Tak, wraz z prosba o bonusa, a i przelew poszedl dokladnie taki jak chcieli. Owszem odpowiedz byla na temat bonusa, ale pozniej nic.

#474996 24/01/2006 12:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ja wczoraj wyslalem wplate. Niestety z powodu pewnych okolicznosci musialem ja realizowac na poczcie. Wczoraj takze wyslalem maila informujacego o dokonaniu wplaty.Kiedy moge oczekiwac srodkow na koncie?

#474997 24/01/2006 12:39
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Nie wiem jak jest ze sportingbetem ale wpłacają kiedyś na poczcie do Unibetu kasa szła 5 dni.

#474998 24/01/2006 14:28
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Cesar wyslij mi wszystkie dane na jakie wpłaciłeś kasę na priva (umieść też to co podałeś w tytule przelewu). To zdecydowanie za długo, coś musi być nie tak.
logan347 wpłaty na poczcie mogą iść trochę dłużej.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

#474999 24/01/2006 16:40
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
Ja wpłacałem 19.01 i nadal nic nie doszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#475000 24/01/2006 17:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
Dlaczego brakuje oferty na NHL?

#475001 24/01/2006 22:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Jak nie ma jak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#475002 25/01/2006 10:15
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4
Quote
Czesc

Wplacal ktos ostatnio do nich kase?
Wplacilem 18-stego, do dzis jeszcze nie doszla. Napisalem wczoraj wieczorem do supportu i do teraz nie dostalem odpowiedzi. Rozumiem, ze maja jakos modernizacje systemu, ale zaczynam sie troche niepokoic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Kasa doszla wczoraj wieczorem, nota bene okolo 20:30.
W sumie trwalo to 6 dób w tym 4 robocze.

Cesar

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1