Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 47 z 75 1 2 45 46 47 48 49 74 75
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by marzano
Originally Posted by młody gniewny
anonimowi nieudacznicy z internetu

Ja to bym się Was pozbył najchętniej


jakie masz podstawy żeby tak nazywać kogokolwiek?

czym się możesz pochwalić piewco talentu "Isi"?

Zazdrościsz Amirkowi fanatyzmu Rafy?

to samo pytanie mogę zadać Tobie.

Jesteś w czymkolwiek w TOP 10 ? Nie licząc plucia jadem na internecie ?

I jednak Fatoli GSM




To, że nie lubię Twojej idolki i jej podejścia do tenisa nie znaczy, że krytykuję Ciebie za to że ją lubisz... wyraziłem swoją opinię, a to nie daje Ci żadnego prawa aby nazywać mnie nieudacznikiem... masz najwidoczniej jakieś niezaleczone kompleksy jak "kolega" od Nadala...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by zostać modem_MLS
Młody gniewny jeśli o internet chodzi to raczej Ty jesteś w nim TOP10 - w 2 lata z hakiem nastukać ponad 21k postów to jest coś. Masz plakat Isi nad łóżkiem, pewnie nie możesz się doczekać jej sesji w Playboyu, tylko żeby Cię ręka później za bardzo nie bolała smile

ja mogę być dla Ciebie kim chcę, ale do Radwańskiej Ci daleko.

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
"mastaar Jakub Ciastoń
Ryan Harrison idzie na Wielkiego Szlema.. Kary za przeklinanie na korcie płacił już w Aussie Open, Rolandzie i Wimbledonie. Czas na US Open"

laugh

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Lisica dziś leci z Doi

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by dexter_AS
Quote
Ja ich nie gram od AO tam mowili ze jesli nie wygraja AO to sie zastanowia nad gra, ale widac ze maja juz wyjebane na gre jedynie robili niezle zwyciestwa pokazowe w Chennai bo ogladalem ich kazdy mecz, a pozniej juz tak niezbyt.

Dodac trzeba ze Paes aktualnie gra w Bollywod, a Bhupathi jest inwestorem i to calkiem niezly

fajne ciekawostki smile
ale skoro się już jedzie, na największy turniej w cyklu to nie po to, by się truskawkami objadać smirk

62 36 67 01*
pogratulować, nie mieli nawet GP
puke puke puke
teraz Clement/Dlouhy z 5-6gemów do zera i tak się kończy przygoda z W

Masz nauczke nawet jesli to wyciagna, nie graj ich a nawet mozna czasami sprobowac ze straca seta maja straszne ciagoty do tego

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Originally Posted by Barto(L)
Originally Posted by kkslech
Nie ma słów by określić to co zagrała dzisiaj piękna Ana.
tak slabo ? ogladales ?

Ktoś sie pytał po 1 secie czy warto Anę, odpisałem ze nie warto.
Komentatorzy angielscy krótko skomentowali Egzekucja. Nieobecna na korcie. 0,00 Ajde

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
nie drapcie sie dziewczyny ja jestem prawdziwym gangsterem laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
schwanki płyną z 2:0

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by zostać modem_MLS
Młody gniewny jeśli o internet chodzi to raczej Ty jesteś w nim TOP10 - w 2 lata z hakiem nastukać ponad 21k postów to jest coś. Masz plakat Isi nad łóżkiem, pewnie nie możesz się doczekać jej sesji w Playboyu, tylko żeby Cię ręka później za bardzo nie bolała smile

ja mogę być dla Ciebie kim chcę, ale do Radwańskiej Ci daleko.

No jasne że daleko, ale nawet nie zamierzam podążać w tym kierunku, więc jakoś ten dystans zupełnie mnie nie martwi.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Pennetta F. / Schiavone F. -Date Krumm K. / Zhang S. 2 @4,5 w BAHu
Pennetta własnie skonczyła przygode singlowa z Wimbledonem ,teraz po niej na kort wchodzi Schiavone ,i tez nie wykluczone ,że przegra ,do tego dochodzi fakt ,że ww pary beda grac po meczu Lopez M. / Parra S.A. Fleming C. / Rae J. ,ktory wlasnie trwa.
Zhang/Krumm grały juz ze sobą w Paryzu i Australii i w obu tych turnijeach przeszły 1runde.
Co sądzicie ?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Platini
Bra/Cerm mizeria totalna smirk

Ogarniać się gwizdek !
i mizernie skończyli.

'Tradycyjnie' Wimba nie dla mnie mad

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by kamasss
ludzie jacy wy jestescie głupi

jak by nie było w Polsce tenisistki co jest blisko pierwszej 10 tylko same xxx co sa na setnym miejscu to byscie błagali o Radwańską

dziewczyna gra już długo na wysokim poziomie i tylko można się z tego cieszyć, gdyby nie ona mielibyście jakąś polkę na 100 miejscu i ciekawe czy bylibyście zadowoleni

tak samo jest z kadrą piłkarską... jak awansowali do MŚ czy ME to wielkie pośmiewisko, że 3 mecze i w dupę... a docenić tego, że mogliście obejrzeć 3 mecze Polski na MŚ już nikt nie potrafi

dla was lepiej jak nie awansują, wtedy nie można narzekać, wolicie nie oglądać tych 3 meczy... zresztą po Euro za rok przez następne długie lata nie obejrzycie meczu Polski w finałach wielkiej imprezy i wtedy będziecie zadowoleni...

Radwańska też kiedyś przestanie grać i też będziecie zadowoleni, bo 10 pozycja na świecie to słabo, więc albo ma 1 albo niech spierdala, co to za myślenie, ogranijcie się


pozdrawiam myślących i doceniających czyjeś wyniki

jeżeli pijesz to mnie, to przeczytaj jeszcze raz pogrubione - co sam napisałeś.

czy jak w którymś momencie napisałem, że nie cenię jej wyników? naskakiwałem czy się napinałem, że przegrała? czychałem na jej porażkę?
nie. Fajnie jak Polka wygrywa. Jakakolwiek, co nie oznacza, że nie mogę jej nie lubić, czy też krytykować jej medialny i/lub kortowy styl bycia. Nie odpowiada mi grymaszenie, chimeryczność, napinki z ojcem. Nie cierpię jej ojca, a także polityki sportowej klanu Radwańskich.
I tak mam prawo krytykować ją za to.
Więc Kolego, zanim sam zaczniesz się napinać czytaj ze zrozumienim.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Misaki Doi boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
ale Nalbandian gra słabo

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by kamasss
ludzie jacy wy jestescie głupi

jak by nie było w Polsce tenisistki co jest blisko pierwszej 10 tylko same xxx co sa na setnym miejscu to byscie błagali o Radwańską

dziewczyna gra już długo na wysokim poziomie i tylko można się z tego cieszyć, gdyby nie ona mielibyście jakąś polkę na 100 miejscu i ciekawe czy bylibyście zadowoleni

tak samo jest z kadrą piłkarską... jak awansowali do MŚ czy ME to wielkie pośmiewisko, że 3 mecze i w dupę... a docenić tego, że mogliście obejrzeć 3 mecze Polski na MŚ już nikt nie potrafi

dla was lepiej jak nie awansują, wtedy nie można narzekać, wolicie nie oglądać tych 3 meczy... zresztą po Euro za rok przez następne długie lata nie obejrzycie meczu Polski w finałach wielkiej imprezy i wtedy będziecie zadowoleni...

Radwańska też kiedyś przestanie grać i też będziecie zadowoleni, bo 10 pozycja na świecie to słabo, więc albo ma 1 albo niech spierdala, co to za myślenie, ogranijcie się


pozdrawiam myślących i doceniających czyjeś wyniki

jeżeli pijesz to mnie, to przeczytaj jeszcze raz pogrubione - co sam napisałeś.

czy jak w którymś momencie napisałem, że nie cenię jej wyników? naskakiwałem czy się napinałem, że przegrała? czychałem na jej porażkę?
nie. Fajnie jak Polka wygrywa. Jakakolwiek, co nie oznacza, że nie mogę jej nie lubić, czy też krytykować jej medialny i/lub kortowy styl bycia. Nie odpowiada mi grymaszenie, chimeryczność, napinki z ojcem. Nie cierpię jej ojca, a także polityki sportowej klanu Radwańskich.
I tak mam prawo krytykować ją za to.
Więc Kolego, zanim sam zaczniesz się napinać czytaj ze zrozumienim.

Problem jest inny Radwanska juz od najmlodszego byla kreowana na gwiazde czy to przez media, ojca czy Fibaka czy innych staruchow ktorzy xx lat temu osiagneli jako nieliczni sukces w tej dyscyplinie z Polski. Oczekiwania kibicow i sponsorow byly ogromne. Gdy przegrywala z czolowymi zawodniczkami lub miala takie frajerskie wpadki jak z Cetkovska ojciec czy Aga zwalali to na brak doswiadczenia i inne pierdoly. Pozniej problemem staly sie zawodniczki ktore graja zbyt silowy tenis i to nie pasuje Adze (slowa ojca). Sukcesy mialy przyjsc jak siostry Williams zrobia sobie przerwe. Ostatnio problemem jest ojciec(trener) czy lenistwo Agi. Nalezy rowniez wspomniec o zachowaniu ksiezniczki Agi ktora w meczu spokojnie kilka razy musi sobie krzyknac "kurwa" czy jakies inne wulgaryzmy, nie wspominajac juz ze niektore mecze wyglada i zachowuje sie tak jakby grala za kare. Gdy Agus przegra wszystko jest zle: pilki, pogoda, sedziowie itp. Wymowki jak u malej 15-letnej dziewczynki a nie pro ktora ma kilka M$ na koncie. I to juz wkurwia bardzo duza czesc osob.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
dobra pefka na szybko Mikhail Youzhny

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Żeby się cieszyć uznaniem tutaj to trzeba po prostu nic nie osiągać, być jak wszyscy średniakiem w tłumie i tyle

Czy ktoś krytykuje tutaj Linette czy Kasię Piter za wyniki ?

Nie, a Radwańską, jedyne co mamy znaczące w tenisie chcą pogonić do Danii.

Brawo

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Rusedski
ale Nalbandian gra słabo
i dobrze, Under ferdka coraz bliżej tongue

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by kamasss
ludzie jacy wy jestescie głupi

jak by nie było w Polsce tenisistki co jest blisko pierwszej 10 tylko same xxx co sa na setnym miejscu to byscie błagali o Radwańską

dziewczyna gra już długo na wysokim poziomie i tylko można się z tego cieszyć, gdyby nie ona mielibyście jakąś polkę na 100 miejscu i ciekawe czy bylibyście zadowoleni

tak samo jest z kadrą piłkarską... jak awansowali do MŚ czy ME to wielkie pośmiewisko, że 3 mecze i w dupę... a docenić tego, że mogliście obejrzeć 3 mecze Polski na MŚ już nikt nie potrafi

dla was lepiej jak nie awansują, wtedy nie można narzekać, wolicie nie oglądać tych 3 meczy... zresztą po Euro za rok przez następne długie lata nie obejrzycie meczu Polski w finałach wielkiej imprezy i wtedy będziecie zadowoleni...

Radwańska też kiedyś przestanie grać i też będziecie zadowoleni, bo 10 pozycja na świecie to słabo, więc albo ma 1 albo niech spierdala, co to za myślenie, ogranijcie się


pozdrawiam myślących i doceniających czyjeś wyniki

jeżeli pijesz to mnie, to przeczytaj jeszcze raz pogrubione - co sam napisałeś.

czy jak w którymś momencie napisałem, że nie cenię jej wyników? naskakiwałem czy się napinałem, że przegrała? czychałem na jej porażkę?
nie. Fajnie jak Polka wygrywa. Jakakolwiek, co nie oznacza, że nie mogę jej nie lubić, czy też krytykować jej medialny i/lub kortowy styl bycia. Nie odpowiada mi grymaszenie, chimeryczność, napinki z ojcem. Nie cierpię jej ojca, a także polityki sportowej klanu Radwańskich.
I tak mam prawo krytykować ją za to.
Więc Kolego, zanim sam zaczniesz się napinać czytaj ze zrozumienim.


wyluzuj Danielsan bo zaraz Cie od nieudaczników wyzwą supporterzy Radwy i tatusia...

zostaniesz zaliczony do top 10 plujących jadem na forum i zaocznie skazany na banicję mimo braku jakichkolwiek dowodów...

A ci co każą czytać ze zrozumieniem najlepiej aby wrócili do szkoły powtórzyć lekcje na ten temat...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Beck bierz tego seta boks

Strona 47 z 75 1 2 45 46 47 48 49 74 75

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, $-man, forty, aker, burbon, ANZELMO), 1,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1