|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
anonimowi nieudacznicy z internetu
Ja to bym się Was pozbył najchętniej jakie masz podstawy żeby tak nazywać kogokolwiek? czym się możesz pochwalić piewco talentu "Isi"? Zazdrościsz Amirkowi fanatyzmu Rafy? to samo pytanie mogę zadać Tobie. Jesteś w czymkolwiek w TOP 10 ? Nie licząc plucia jadem na internecie ? I jednak Fatoli GSM To, że nie lubię Twojej idolki i jej podejścia do tenisa nie znaczy, że krytykuję Ciebie za to że ją lubisz... wyraziłem swoją opinię, a to nie daje Ci żadnego prawa aby nazywać mnie nieudacznikiem... masz najwidoczniej jakieś niezaleczone kompleksy jak "kolega" od Nadala...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Młody gniewny jeśli o internet chodzi to raczej Ty jesteś w nim TOP10 - w 2 lata z hakiem nastukać ponad 21k postów to jest coś. Masz plakat Isi nad łóżkiem, pewnie nie możesz się doczekać jej sesji w Playboyu, tylko żeby Cię ręka później za bardzo nie bolała  ja mogę być dla Ciebie kim chcę, ale do Radwańskiej Ci daleko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
"mastaar Jakub Ciastoń Ryan Harrison idzie na Wielkiego Szlema.. Kary za przeklinanie na korcie płacił już w Aussie Open, Rolandzie i Wimbledonie. Czas na US Open" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Ja ich nie gram od AO tam mowili ze jesli nie wygraja AO to sie zastanowia nad gra, ale widac ze maja juz wyjebane na gre jedynie robili niezle zwyciestwa pokazowe w Chennai bo ogladalem ich kazdy mecz, a pozniej juz tak niezbyt.
Dodac trzeba ze Paes aktualnie gra w Bollywod, a Bhupathi jest inwestorem i to calkiem niezly fajne ciekawostki  ale skoro się już jedzie, na największy turniej w cyklu to nie po to, by się truskawkami objadać  62 36 67 01* pogratulować, nie mieli nawet GP  teraz Clement/Dlouhy z 5-6gemów do zera i tak się kończy przygoda z W Masz nauczke nawet jesli to wyciagna, nie graj ich a nawet mozna czasami sprobowac ze straca seta maja straszne ciagoty do tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Nie ma słów by określić to co zagrała dzisiaj piękna Ana. tak slabo ? ogladales ? Ktoś sie pytał po 1 secie czy warto Anę, odpisałem ze nie warto. Komentatorzy angielscy krótko skomentowali Egzekucja. Nieobecna na korcie. 0,00 Ajde
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
nie drapcie sie dziewczyny ja jestem prawdziwym gangsterem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Młody gniewny jeśli o internet chodzi to raczej Ty jesteś w nim TOP10 - w 2 lata z hakiem nastukać ponad 21k postów to jest coś. Masz plakat Isi nad łóżkiem, pewnie nie możesz się doczekać jej sesji w Playboyu, tylko żeby Cię ręka później za bardzo nie bolała  ja mogę być dla Ciebie kim chcę, ale do Radwańskiej Ci daleko. No jasne że daleko, ale nawet nie zamierzam podążać w tym kierunku, więc jakoś ten dystans zupełnie mnie nie martwi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Pennetta F. / Schiavone F. -Date Krumm K. / Zhang S. 2 @4,5 w BAHu Pennetta własnie skonczyła przygode singlowa z Wimbledonem ,teraz po niej na kort wchodzi Schiavone ,i tez nie wykluczone ,że przegra ,do tego dochodzi fakt ,że ww pary beda grac po meczu Lopez M. / Parra S.A. Fleming C. / Rae J. ,ktory wlasnie trwa. Zhang/Krumm grały juz ze sobą w Paryzu i Australii i w obu tych turnijeach przeszły 1runde. Co sądzicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Bra/Cerm mizeria totalna Ogarniać się  ! i mizernie skończyli. 'Tradycyjnie' Wimba nie dla mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
ludzie jacy wy jestescie głupi
jak by nie było w Polsce tenisistki co jest blisko pierwszej 10 tylko same xxx co sa na setnym miejscu to byscie błagali o Radwańską
dziewczyna gra już długo na wysokim poziomie i tylko można się z tego cieszyć, gdyby nie ona mielibyście jakąś polkę na 100 miejscu i ciekawe czy bylibyście zadowoleni
tak samo jest z kadrą piłkarską... jak awansowali do MŚ czy ME to wielkie pośmiewisko, że 3 mecze i w dupę... a docenić tego, że mogliście obejrzeć 3 mecze Polski na MŚ już nikt nie potrafi
dla was lepiej jak nie awansują, wtedy nie można narzekać, wolicie nie oglądać tych 3 meczy... zresztą po Euro za rok przez następne długie lata nie obejrzycie meczu Polski w finałach wielkiej imprezy i wtedy będziecie zadowoleni...
Radwańska też kiedyś przestanie grać i też będziecie zadowoleni, bo 10 pozycja na świecie to słabo, więc albo ma 1 albo niech spierdala, co to za myślenie, ogranijcie się
pozdrawiam myślących i doceniających czyjeś wyniki jeżeli pijesz to mnie, to przeczytaj jeszcze raz pogrubione - co sam napisałeś. czy jak w którymś momencie napisałem, że nie cenię jej wyników? naskakiwałem czy się napinałem, że przegrała? czychałem na jej porażkę? nie. Fajnie jak Polka wygrywa. Jakakolwiek, co nie oznacza, że nie mogę jej nie lubić, czy też krytykować jej medialny i/lub kortowy styl bycia. Nie odpowiada mi grymaszenie, chimeryczność, napinki z ojcem. Nie cierpię jej ojca, a także polityki sportowej klanu Radwańskich. I tak mam prawo krytykować ją za to. Więc Kolego, zanim sam zaczniesz się napinać czytaj ze zrozumienim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Misaki Doi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
ludzie jacy wy jestescie głupi
jak by nie było w Polsce tenisistki co jest blisko pierwszej 10 tylko same xxx co sa na setnym miejscu to byscie błagali o Radwańską
dziewczyna gra już długo na wysokim poziomie i tylko można się z tego cieszyć, gdyby nie ona mielibyście jakąś polkę na 100 miejscu i ciekawe czy bylibyście zadowoleni
tak samo jest z kadrą piłkarską... jak awansowali do MŚ czy ME to wielkie pośmiewisko, że 3 mecze i w dupę... a docenić tego, że mogliście obejrzeć 3 mecze Polski na MŚ już nikt nie potrafi
dla was lepiej jak nie awansują, wtedy nie można narzekać, wolicie nie oglądać tych 3 meczy... zresztą po Euro za rok przez następne długie lata nie obejrzycie meczu Polski w finałach wielkiej imprezy i wtedy będziecie zadowoleni...
Radwańska też kiedyś przestanie grać i też będziecie zadowoleni, bo 10 pozycja na świecie to słabo, więc albo ma 1 albo niech spierdala, co to za myślenie, ogranijcie się
pozdrawiam myślących i doceniających czyjeś wyniki jeżeli pijesz to mnie, to przeczytaj jeszcze raz pogrubione - co sam napisałeś. czy jak w którymś momencie napisałem, że nie cenię jej wyników? naskakiwałem czy się napinałem, że przegrała? czychałem na jej porażkę? nie. Fajnie jak Polka wygrywa. Jakakolwiek, co nie oznacza, że nie mogę jej nie lubić, czy też krytykować jej medialny i/lub kortowy styl bycia. Nie odpowiada mi grymaszenie, chimeryczność, napinki z ojcem. Nie cierpię jej ojca, a także polityki sportowej klanu Radwańskich. I tak mam prawo krytykować ją za to. Więc Kolego, zanim sam zaczniesz się napinać czytaj ze zrozumienim. Problem jest inny Radwanska juz od najmlodszego byla kreowana na gwiazde czy to przez media, ojca czy Fibaka czy innych staruchow ktorzy xx lat temu osiagneli jako nieliczni sukces w tej dyscyplinie z Polski. Oczekiwania kibicow i sponsorow byly ogromne. Gdy przegrywala z czolowymi zawodniczkami lub miala takie frajerskie wpadki jak z Cetkovska ojciec czy Aga zwalali to na brak doswiadczenia i inne pierdoly. Pozniej problemem staly sie zawodniczki ktore graja zbyt silowy tenis i to nie pasuje Adze (slowa ojca). Sukcesy mialy przyjsc jak siostry Williams zrobia sobie przerwe. Ostatnio problemem jest ojciec(trener) czy lenistwo Agi. Nalezy rowniez wspomniec o zachowaniu ksiezniczki Agi ktora w meczu spokojnie kilka razy musi sobie krzyknac "kurwa" czy jakies inne wulgaryzmy, nie wspominajac juz ze niektore mecze wyglada i zachowuje sie tak jakby grala za kare. Gdy Agus przegra wszystko jest zle: pilki, pogoda, sedziowie itp. Wymowki jak u malej 15-letnej dziewczynki a nie pro ktora ma kilka M$ na koncie. I to juz wkurwia bardzo duza czesc osob.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
dobra pefka na szybko Mikhail Youzhny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Żeby się cieszyć uznaniem tutaj to trzeba po prostu nic nie osiągać, być jak wszyscy średniakiem w tłumie i tyle
Czy ktoś krytykuje tutaj Linette czy Kasię Piter za wyniki ?
Nie, a Radwańską, jedyne co mamy znaczące w tenisie chcą pogonić do Danii.
Brawo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
i dobrze, Under ferdka coraz bliżej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
ludzie jacy wy jestescie głupi
jak by nie było w Polsce tenisistki co jest blisko pierwszej 10 tylko same xxx co sa na setnym miejscu to byscie błagali o Radwańską
dziewczyna gra już długo na wysokim poziomie i tylko można się z tego cieszyć, gdyby nie ona mielibyście jakąś polkę na 100 miejscu i ciekawe czy bylibyście zadowoleni
tak samo jest z kadrą piłkarską... jak awansowali do MŚ czy ME to wielkie pośmiewisko, że 3 mecze i w dupę... a docenić tego, że mogliście obejrzeć 3 mecze Polski na MŚ już nikt nie potrafi
dla was lepiej jak nie awansują, wtedy nie można narzekać, wolicie nie oglądać tych 3 meczy... zresztą po Euro za rok przez następne długie lata nie obejrzycie meczu Polski w finałach wielkiej imprezy i wtedy będziecie zadowoleni...
Radwańska też kiedyś przestanie grać i też będziecie zadowoleni, bo 10 pozycja na świecie to słabo, więc albo ma 1 albo niech spierdala, co to za myślenie, ogranijcie się
pozdrawiam myślących i doceniających czyjeś wyniki jeżeli pijesz to mnie, to przeczytaj jeszcze raz pogrubione - co sam napisałeś. czy jak w którymś momencie napisałem, że nie cenię jej wyników? naskakiwałem czy się napinałem, że przegrała? czychałem na jej porażkę? nie. Fajnie jak Polka wygrywa. Jakakolwiek, co nie oznacza, że nie mogę jej nie lubić, czy też krytykować jej medialny i/lub kortowy styl bycia. Nie odpowiada mi grymaszenie, chimeryczność, napinki z ojcem. Nie cierpię jej ojca, a także polityki sportowej klanu Radwańskich. I tak mam prawo krytykować ją za to. Więc Kolego, zanim sam zaczniesz się napinać czytaj ze zrozumienim. wyluzuj Danielsan bo zaraz Cie od nieudaczników wyzwą supporterzy Radwy i tatusia... zostaniesz zaliczony do top 10 plujących jadem na forum i zaocznie skazany na banicję mimo braku jakichkolwiek dowodów... A ci co każą czytać ze zrozumieniem najlepiej aby wrócili do szkoły powtórzyć lekcje na ten temat...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Beck bierz tego seta 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|