Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
Dziabor #4758003 28/06/2011 03:08
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Dziabor
apropo filmu wyzej, wiadomo cos juz dokladnie o filmie Niebieskie Chachary?
W grudniu chyba będzie grin

Bonus: Unibet
Piostar #4758203 28/06/2011 12:56
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Dobrze słyszałem w RFM FM ....?! 3 najwyższe klasy rozgrywkowe bez kibiców gości?

john #4758287 28/06/2011 15:42
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by john
Dobrze słyszałem w RFM FM ....?! 3 najwyższe klasy rozgrywkowe bez kibiców gości?
Takie pismo ma wystosować policja do pzpn-u więc wielce prawdopodobne

Piostar #4758288 28/06/2011 15:44
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
,pismo z taką propozycją,

Piostar #4758300 28/06/2011 15:56
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
http://sport.onet.pl/koszykowka/me-koszykarek-2011/eurobasket-skandal-z-flaga-w-bydgoszczy,1,4772819,wiadomosc.html


SKURWYSYNSTWO



zero szans zeby to pismo nie przeszlo, odgorny przykaz jak nic - CHORY KRAJ Z CHORYM RZADEM

craax #4758337 28/06/2011 16:30
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by craax
http://sport.onet.pl/koszykowka/me-koszykarek-2011/eurobasket-skandal-z-flaga-w-bydgoszczy,1,4772819,wiadomosc.html


SKURWYSYNSTWO

craax - tu jest przekłamanie w tym artykule.

"Ochroniarze na hali w Bydgoszczy kazali dopingującym Białorusinom złożyć flagę, tłumacząc, że jest ona za duża. "

Quote
To normalna procedura. Mieliśmy mecz z Chinami parę lat temu, ktoś tam miał na sobie te napisy - "krzaczki" i jakieś tam "Uwolnić Tybet". Nie znam chińskiego, nie byłem w stanie określić, co tam jest napisane, ale organizator odpowiada za wszystko. Na każdym turnieju kibice są proszeni, żeby nie wnosić flag innych niż te reprezentacji. Gdyby ktoś przyniósł flagę jakiegoś innego klubu, byłby poproszony o to, żeby złożyć ją w depozycie, albo żeby opuścił halę.

wiadomo, że firma ochroniarska ponosi konsekwencje i musi zadziałać,
gdyż takie są przepisy a ona jest od ich egzekwowania. ewentualnie dobrze
by było zmienić zasady aby takich sytuacji nie dochodziło, ale znowu
nie demonizowałbym tego co zrobili ochroniarze, to przeciez ich praca.


Piostar #4758356 28/06/2011 16:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488


Przymrużeniem oka, mam nadzieje, że żaden kibic Widzewa jak i Ruchu się nie obrazi. piwo

Piostar #4758359 28/06/2011 16:59
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ochrona " zadziałała " na polecenie pani komisarz FIBA.

Tak, że nie była to, suwerenna decyzja ochrony.

akagi #4758474 28/06/2011 18:20
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690

Piostar #4759417 29/06/2011 00:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Tak czy siak skurwysyństwo. Takie rzeczy w Polsce... nie do pomyślenia. No, ale jesteśmy już tacy "europejscy" puke Zapomniał wół jak cielęciem był.

Abstrahując od powyższego... kupować KURWA Gazetę Polską jutro!!! grin

Piostar #4759479 29/06/2011 00:58
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Dobry kawałek, ELDORADO piwo

Adekwatny do sytuacji. Nasza repra jest dobrem najwyższym. A te sqrwysyny mają to w dupie.

APOLLYON #4759821 29/06/2011 04:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
[video:youtube]
[/video]

Piostar #4760042 29/06/2011 16:44
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ok. 700 kibiców Pogoni Szczecin pojechało,
na sparing z Union Berlin.

Odpalili kilkanaście rac, stroboskopy...


Tak patrząc na mapę Europy,
to Szczecin, niby blisko Berlina,

ale jak Polska " daleko " od Niemiec...


Na wyjazdy, tylko do Europy - Panowie.

W Polsce,
Polak takiej " wolności " nie zazna.

Piostar #4760090 29/06/2011 17:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zobaczysz co sie będzie działo przy okazji polskich ekip w pucharach (niezaleznie od tego ile one tam spotan zagraja).
Na wyjazdy będzie wieksza liczba chetnych niz pula biletow.
I znowu sie zacznie, ze bilet dostal tamten, a nie ten.

Piostar #4760235 29/06/2011 18:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
międzynarodowy turniej kibiców we Lwowie
http://tsn.ua/video/video-novini/?page=1&media_id=383447960&items=32539&type=0

najciekawsze od 0:55

i opis samego wyjazdu http://www.fanslask.pl/?p=6495

Marcel #4760666 29/06/2011 21:28
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
GP kupiona :>
film warto zobaczyć, nic odkrywczego bo i o to w tej materii trudno, ale całość szczegółowo zebrana i dobrze zmontowana.

I jeszcze prośba do moderatorów.
Jeżeli pojawi się rip, to usuwajcie linki przynajmniej do poniedziałku. 7 złotych to nie majątek.

mat2000 #4761622 30/06/2011 03:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Piostar #4761650 30/06/2011 03:34
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Dla uzupełnienia warto dodać, że ta pirotechnika to ponoć tylko część szykowanej oprawy - reszty nie pozwoliła wnieść niemiecka policja.

No i w świat poszedł bilans wyjazdu:
- 18 zatrzymanych przez policję
- 19 rannych policjantów

Do tego jeden z kibiców Pogoni zmarł w drodze na mecz, z przyczyn nie związanych z żadną bójką itp.

Nie chcę nic osądzać bo tam nie byłem, fakty jednak są jakie są. Kur*a... to jest wystawianie gołego tyłka i proszenie żeby rząd tłukł batem jeszcze mocniej.

Lada dzień mają ogłosić oficjalnie zakaz wyjazdowy, stowarzyszenia kibiców ponoć walczą o jego zniesienie i co? Po takich newsach to mogą od razu dać sobie spokój.

PZPN z Tuskiem do spółki dostaje kolejny piękny argument żeby dalej gnębić kibiców.

Piostar #4761858 30/06/2011 14:12
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Nie będę tego komentował,

bo po pierwsze,
nie komentuje zachowań przyjaciół,

a po drugie,
GW na kolejnego " newsa" o kibicach,
a z tym, trudno polemizować.

Jak by na to nie patrzeć,
to w Berlinie, chyba przeważył,

bardziej radykalny odłam, kibicowskiej braci.

akagi #4761867 30/06/2011 14:25
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
KIBOL

Quote
Takiego filmu jak „Kibol” jeszcze w Polsce nie było. Żartobliwie zaliczyć należałoby go do gatunku filmów wojennych. Powstawał bowiem na froncie wojny kibiców z premierem Donaldem Tuskiem. I toczy się w rytmie wojennego hip-hopu, czyli piosenek „Niespełnione obietnice” Legionu Szczęśliwa i „To my kibice” Berona.
Jego autorzy byli pod stadionami, gdy trwały protesty kibiców Legii Warszawa, Lecha Poznań, Jagiellonii Białystok i Śląska Wrocław. Wielokrotnie kibice, widząc osobników z kamerą, odnosili się do nich podejrzliwie. Dopiero po wytłumaczeniu, że producentem filmu jest „Gazeta Polska”, zmieniało się to podejście.
Wtedy do kamery godziły się wypowiedzieć osoby, które nigdy nie wypowiedziałyby się dla TVN czy innych wielkich telewizji z obawy przed zmanipulowaniem ich wypowiedzi. Dodajmy, że filmem interesowała się także policja, która metodami operacyjnymi starała się ustalić, kogo to kibole zgodzili się wpuścić z kamerą do swojego „młyna”. [salon24]


Kod:
http://www.wupload.com/file/38151566/psig-kibol.dvdrip.xvid.avi
Kod:
http://www.filesonic.com/file/1332166831/psig-kibol.dvdrip.xvid.avi
Kod:
http://www.fileserve.com/file/EcE6hZ6/psig-kibol.dvdrip.xvid.avi
Kod:
http://www.uploadstation.com/file/SWaKzmW/psig-kibol.dvdrip.xvid.avi
Kod:
http://ul.to/audszcfd/psig-kibol.dvdrip.xvid.avi
Kod:
http://x7.to/i24n56/psig-kibol.dvdrip.xvid.avi

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, rafal08, $-man, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,406
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1