Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17
Piostar #4762464 30/06/2011 21:45
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
PZPN przeciwny zakazowi wyjazdowemu dla kibiców gości.
http://www.90minut.pl/news/161/news...azowi-wyjazdowemu-dla-kibicow-gosci.html

Bonus: Unibet
Piostar #4762465 30/06/2011 21:46
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
Polski Związek Piłki Nożnej nie zgodził się na zamykanie stadionów dla kibiców przyjezdnych. Mecze drugiej ligi odbywać się będą z udziałem sympatyków gości, decyzję w sprawie wyjazdów kibiców ekstraklasy podejmie Ekstraklasa SA, a I ligi - PLP.

- Po raz kolejny rękami PZPN próbuje się załatwić sprawę. PZPN nie wyraża zgody na zamknięcie stadionów, ponieważ nie jest to metoda na rozwiązanie problemu chuligaństwa. Ekstraklasa i PLP, czyli spółki zarządzające najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce i I ligą, zostały upoważnione do podjęcia takiej decyzji. Jeżeli w II lidze dojdzie do naruszenia porządku na stadionie Komisja ds. Nagłych PZPN będzie natychmiast występowała z wnioskiem o zakaz przyjmowania zorganizowanych grup kibiców przez ten klub - powiedział prezes PZPN Grzegorz Lato.


źródło: PZPN

Piostar #4762469 30/06/2011 21:48
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
ehh widzę, że ivo napisał o tym ciut wcześniej...

Piostar #4762546 30/06/2011 22:14
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
No nie wierzę,

jak nie dotknę,

to nie uwierzę. grin

Piostar #4762580 30/06/2011 22:26
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
No tak, ciekawe za co by nakładał kary, gdyby nie kibice gości wink

Piostar #4762585 30/06/2011 22:27
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by royalflush
No tak, ciekawe za co by nakładał kary, gdyby nie kibice gości wink


Pewnie o to chodzi.

PZPN-owi nie na rękę jest wlepiać takie zakazy wszystkim bo jak nie będzie wyjazdów, to nie będzie za co kar na kluby nakładać. A jak nie będzie kar, to nie będzie premii dla leśnych dziadków.

PZPN również choć jest instytucją teoretycznie zupełnie niezależną od rządu (wiadomo, pamiętamy te wojenki Dębskiego czy Lipca) nie śmie się temu rządowi sprzeciwić (pewnie jakieś układziki) i woli umyć ręce od tej sprawy.
Wizerunek i tak mają fatalny, więc skorzystali z okazji by sobie go jeszcze bardziej nie psuć jakąś decyzją (zawsze ryzyko, że złą).

Piostar #4762813 01/07/2011 00:18
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Ekstraklasa SA skonsultowała z klubami Ekstraklasy swoje stanowisko w sprawie wniosku o zakaz wyjazdowy dla wszystkich kibiców w rundzie jesiennej. 12 z pośród 16 klubów poparło wniosek złożony przez ministra Millera, 3 sprzeciwiły się(Lechia Gdańsk,Śląsk Wrocław wink i Widzew Łódz), a 1 klub(Cracovia) nie przesłał swojej opinii.


ivo #4762869 01/07/2011 00:39
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Originally Posted by ivo
... a 1 klub(Cracovia) nie przesłał swojej opinii.
SORRY.Nie Cracovia a Podbeskidzie BB.

ivo #4762874 01/07/2011 00:41
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by ivo
Originally Posted by ivo
... a 1 klub(Cracovia) nie przesłał swojej opinii.
SORRY.Nie Cracovia a Podbeskidzie BB.


To nic dziwnego. U nich ponoć taki burdel, że nawet faxu nie mają, a sekretarki szukają już trzeci tydzień bo się obraziła, że pensji nie dostaje.

ivo #4762921 01/07/2011 01:14
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Originally Posted by ivo
Ekstraklasa SA skonsultowała z klubami Ekstraklasy swoje stanowisko w sprawie wniosku o zakaz wyjazdowy dla wszystkich kibiców w rundzie jesiennej. 12 z pośród 16 klubów poparło wniosek złożony przez ministra Millera, 3 sprzeciwiły się(Lechia Gdańsk,Śląsk Wrocław wink i Widzew Łódz), a 1 klub(Cracovia) nie przesłał swojej opinii.

Coś nie tak, bo ŁKS również był przeciw.

Bzyku #4762958 01/07/2011 01:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by ivo
Originally Posted by ivo
... a 1 klub(Cracovia) nie przesłał swojej opinii.
SORRY.Nie Cracovia a Podbeskidzie BB.


To nic dziwnego. U nich ponoć taki burdel, że nawet faxu nie mają, a sekretarki szukają już trzeci tydzień bo się obraziła, że pensji nie dostaje.
Czyli niby u kogo??

Piostar #4763034 01/07/2011 02:15
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
czyli Podbeskidzie mecze ligowe zagra w Wodzisławiu a Odra bez licencji praktycznie przestaje istnieć.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Skorpion BB
Czyli niby u kogo??


Hehe, żartuję sobie oczywiście z tym faxem i sekretarką. Ale... czy to nie u was organizacyjnie tam zdycha i nie za wesoło z kasą?

Piostar #4763112 01/07/2011 02:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Obawiam sie, ze z ligi moga huknac szybciej niz Krywult postawi stadion.

Bzyku #4763152 01/07/2011 02:59
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Skorpion BB
Czyli niby u kogo??


Hehe, żartuję sobie oczywiście z tym faxem i sekretarką. Ale... czy to nie u was organizacyjnie tam zdycha i nie za wesoło z kasą?

Chyba Ci się kluby pomyliły smile

WujGreg #4763192 01/07/2011 03:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Bzyku #4763414 01/07/2011 14:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Skorpion BB
Czyli niby u kogo??


Hehe, żartuję sobie oczywiście z tym faxem i sekretarką. Ale... czy to nie u was organizacyjnie tam zdycha i nie za wesoło z kasą?
To raczej nie chodzi o Nas. Sekretarka jest raczej na miejscu wink
P.S.myślę, że i tak zagramy na stadionie w Bielsku a nie w Wodzisławiu

Piostar #4763417 01/07/2011 14:54
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Ty Skorpion jestes kibic Podbeskidzia a nie BKS-u ?

craax #4763421 01/07/2011 14:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by craax
Ty Skorpion jestes kibic Podbeskidzia a nie BKS-u ?
tak

Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1