|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398 |
Polski Związek Piłki Nożnej nie zgodził się na zamykanie stadionów dla kibiców przyjezdnych. Mecze drugiej ligi odbywać się będą z udziałem sympatyków gości, decyzję w sprawie wyjazdów kibiców ekstraklasy podejmie Ekstraklasa SA, a I ligi - PLP.
- Po raz kolejny rękami PZPN próbuje się załatwić sprawę. PZPN nie wyraża zgody na zamknięcie stadionów, ponieważ nie jest to metoda na rozwiązanie problemu chuligaństwa. Ekstraklasa i PLP, czyli spółki zarządzające najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce i I ligą, zostały upoważnione do podjęcia takiej decyzji. Jeżeli w II lidze dojdzie do naruszenia porządku na stadionie Komisja ds. Nagłych PZPN będzie natychmiast występowała z wnioskiem o zakaz przyjmowania zorganizowanych grup kibiców przez ten klub - powiedział prezes PZPN Grzegorz Lato.
źródło: PZPN
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398 |
ehh widzę, że ivo napisał o tym ciut wcześniej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
No nie wierzę, jak nie dotknę, to nie uwierzę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
No tak, ciekawe za co by nakładał kary, gdyby nie kibice gości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
No tak, ciekawe za co by nakładał kary, gdyby nie kibice gości  Pewnie o to chodzi. PZPN-owi nie na rękę jest wlepiać takie zakazy wszystkim bo jak nie będzie wyjazdów, to nie będzie za co kar na kluby nakładać. A jak nie będzie kar, to nie będzie premii dla leśnych dziadków. PZPN również choć jest instytucją teoretycznie zupełnie niezależną od rządu (wiadomo, pamiętamy te wojenki Dębskiego czy Lipca) nie śmie się temu rządowi sprzeciwić (pewnie jakieś układziki) i woli umyć ręce od tej sprawy. Wizerunek i tak mają fatalny, więc skorzystali z okazji by sobie go jeszcze bardziej nie psuć jakąś decyzją (zawsze ryzyko, że złą).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Ekstraklasa SA skonsultowała z klubami Ekstraklasy swoje stanowisko w sprawie wniosku o zakaz wyjazdowy dla wszystkich kibiców w rundzie jesiennej. 12 z pośród 16 klubów poparło wniosek złożony przez ministra Millera, 3 sprzeciwiły się(Lechia Gdańsk,Śląsk Wrocław  i Widzew Łódz), a 1 klub(Cracovia) nie przesłał swojej opinii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
... a 1 klub(Cracovia) nie przesłał swojej opinii. SORRY.Nie Cracovia a Podbeskidzie BB.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
... a 1 klub(Cracovia) nie przesłał swojej opinii. SORRY.Nie Cracovia a Podbeskidzie BB. To nic dziwnego. U nich ponoć taki burdel, że nawet faxu nie mają, a sekretarki szukają już trzeci tydzień bo się obraziła, że pensji nie dostaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Ekstraklasa SA skonsultowała z klubami Ekstraklasy swoje stanowisko w sprawie wniosku o zakaz wyjazdowy dla wszystkich kibiców w rundzie jesiennej. 12 z pośród 16 klubów poparło wniosek złożony przez ministra Millera, 3 sprzeciwiły się(Lechia Gdańsk,Śląsk Wrocław  i Widzew Łódz), a 1 klub(Cracovia) nie przesłał swojej opinii. Coś nie tak, bo ŁKS również był przeciw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
... a 1 klub(Cracovia) nie przesłał swojej opinii. SORRY.Nie Cracovia a Podbeskidzie BB. To nic dziwnego. U nich ponoć taki burdel, że nawet faxu nie mają, a sekretarki szukają już trzeci tydzień bo się obraziła, że pensji nie dostaje. Czyli niby u kogo??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
czyli Podbeskidzie mecze ligowe zagra w Wodzisławiu a Odra bez licencji praktycznie przestaje istnieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Hehe, żartuję sobie oczywiście z tym faxem i sekretarką. Ale... czy to nie u was organizacyjnie tam zdycha i nie za wesoło z kasą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Obawiam sie, ze z ligi moga huknac szybciej niz Krywult postawi stadion.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31 |
Hehe, żartuję sobie oczywiście z tym faxem i sekretarką. Ale... czy to nie u was organizacyjnie tam zdycha i nie za wesoło z kasą? Chyba Ci się kluby pomyliły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Hehe, żartuję sobie oczywiście z tym faxem i sekretarką. Ale... czy to nie u was organizacyjnie tam zdycha i nie za wesoło z kasą? To raczej nie chodzi o Nas. Sekretarka jest raczej na miejscu  P.S.myślę, że i tak zagramy na stadionie w Bielsku a nie w Wodzisławiu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ty Skorpion jestes kibic Podbeskidzia a nie BKS-u ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Ty Skorpion jestes kibic Podbeskidzia a nie BKS-u ? tak
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|