Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by royalflush
Zaraz ci skorpion napiszą że jesteś kibicem sukcesu laugh

kula

Bonus: Unibet
Piostar #4763508 01/07/2011 16:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
No i zaczęło się. Miłej zabawy wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Skorpion BB
No i zaczęło się. Miłej zabawy wink
zupelnie nie o to chodzilo - nie sluchaj czerwonego - ale nie chcesz rozwijac tematu to nie rozwijamy piwo

Piostar #4763554 01/07/2011 17:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
BKS w Bielsku to tak naprawde gowniarze w wieku lat 11-17, jakies totalne dresiki tylko bez fury i skory.
Chodza tymi swoimi smiesznymi grupkami, pojedynczo ich spotkac to naprawde jest sukces.
Wlocza sie po centrum itp


Jest jeszcze stara bojówka BKSu, ale to juz jest inna bajka.
W porowananiu z mlodymi to jak niebo i ziemia.


WujGreg #4763794 01/07/2011 19:29
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by WujGreg
Chyba Ci się kluby pomyliły smile


No to musiały mi się pomylić. Przepraszam smile


--

A wracając do właściwego wątku:

---> http://www.wykop.pl/artykul/796205/hipokryzja-czyli-podwojne-standardy-gw-metra/

lupus #4763800 01/07/2011 19:30
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by lupus
BKS w Bielsku to tak naprawde gowniarze w wieku lat 11-17, jakies totalne dresiki tylko bez fury i skory.

Czyli według Twoich informacji teraz Podbeskiedzie "rządzi na mieście"?

Bardzo ciekawe..
Jak ostatni raz byłem w Bielsku (jakoś w zimie) to jedyne osoby w barwach jakie spotykałem to był BKS, ale może w pół roku dużo się pozmieniało..

Piostar #4763895 01/07/2011 19:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Podbeskidzie tak naprawde w ogole nie jest obecne "na miescie".

Wyjatkiem sa oczywiscie dni meczowe, wtedy suna ludzie w barwach.
Na codzien ciezko znalezc kogos w barwach, raz na jakis czas sie trafi jakis gosc ok 50 lat w t shircie i to wszystko.

Na miescie bardziej widoczny jest BKS, gowniarze laza w bluzach i t shirtach bksu.

Podbeskidzie ma sporo kibicow, mlodych tez, ja tak naprawde bylem na ich stadionie tylko raz na meczu PP wiadomo z kim (dzieki jeszcze raz Skorpion smile ), przechodziłem akurat przez młyn Podbeskidzia (mają go na prostej) i co chwile jakiś znajomy, sam nawet nie wiedzialem, że tylu znajomych im kibicuje i regularnie chodzi na mecze.
Ale na codzien nie obnosza sie z tym.

Piostar #4763903 01/07/2011 19:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Majac na mysli obecnosc na miescie, mowie o ludziach ubranych w barwy, a nie bazgroły po elewacjach budynków.



lupus #4764039 01/07/2011 20:57
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Planowany na 23 lipca mecz o piłkarski Superpuchar Polski pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa został odwołany.

Początkowo mecz miał być rozegrany w Ostródzie właśnie 23 lipca. Spotkanie pomiędzy mistrzem kraju (Wisła), a zdobywcą Pucharu Polski (Legia) miało uświetnić otwarcie stadionu w Ostródzie.

Ostatecznie władze miasta zrezygnowały z organizacji tego meczu. Wpływ na to miały burdy chuligańskie po ostatnim finale Pucharu Polski pomiędzy Legią a Lechem Poznań w Bydgoszczy.

Zdaniem burmistrza Olgierda Dąbrowskiego, istniało duże ryzyko, że mecz w Ostródzie stałby się znakomitą okazją do "totalnej konfrontacji" zwaśnionych klubów kibica z różnych miast.

(interia)

--

Interia zaszalała laugh

Już w nagłówku na stronie głównej czytamy "Mecz Wisły z Legią o cenne trofeum odwołany. To sprawka chuliganów".

Jak zawsze wina kibola laugh

To kibol jest winny, że PZPN chciał organizować mecz między dwoma z największych klubów w Polsce na jakimś prowincjonalnym kurniku nieprzystosowanym do tego rodzaju zawodów.

Niech zagrają na normalnym stadionie to pewnie nie będzie problemu. Już teraz są obiekty, na których dałoby się to rozegrać: Warszawa (Legia), Lubin, Kielce, Poznań, Kraków (Wisła)... stadion Cracovii też, ale to nie byłby dobry pomysł smile

Można by wybrać stadion najbardziej neutralny dla obu drużyn, tj. Lubin.
Ale wolą poczekać na narodowy przy okazji zwalając winę na "kiboli".

craax #4764344 01/07/2011 22:06
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by craax
Originally Posted by Skorpion BB
Originally Posted by craax
Ty Skorpion jestes kibic Podbeskidzia a nie BKS-u ?
tak
zawsze mnie ciekawil taki wybor wink
Pewnie dlatego cię ciekawi bo nie pamiętasz jak w Krakowie kibiców Cracovii była garstka. Była Wisła potem Hutnik który grał w 1lidze kilka sezonów i pucharze Uefa a na końcu Cracovia w 3lidze ;p
Kiedyś w miastach jak Katowice, Bełchatów czy Częstochowa kibice GKS Katowice, GKS-u Bełchatów czy Rakowa to albo wcale nie istnieli albo byli na jednej dzielnicy miasta. Z Widzewa śmiano się dokładnie jak teraz z kibiców Podbeskidzia bo cała Łódź to byli kibice Łks. Teraz pewnie też tak będzie że parę lat minie i Bielsko podzieli los Katowic.

Piostar #4764530 01/07/2011 22:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Bielsko to nie śląsk.

Piostar #4764555 01/07/2011 22:58
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Bielsko podzieli los Katowic ? oj jakby to Bielsko osiągnęło ułamek tego w lidze co Gieksa to by byli mega szczęśliwi.

Luc Nilis #4764561 01/07/2011 22:59
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Luc Nilis
Bielsko podzieli los Katowic ? oj jakby to Bielsko osiągnęło ułamek tego w lidze co Gieksa to by byli mega szczęśliwi.

nie rozumiesz

mat2000 #4764650 01/07/2011 23:25
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by Luc Nilis
Bielsko podzieli los Katowic ? oj jakby to Bielsko osiągnęło ułamek tego w lidze co Gieksa to by byli mega szczęśliwi.

nie rozumiesz
sam nie rozumiesz, Gieksa miala ma i bedzie miala kibicow i analogia z ekipom z Bielska jest nijaka

Piostar #4764686 01/07/2011 23:34
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
ekipą^

Luc Nilis #4764996 02/07/2011 00:21
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by Luc Nilis
Bielsko podzieli los Katowic ? oj jakby to Bielsko osiągnęło ułamek tego w lidze co Gieksa to by byli mega szczęśliwi.

nie rozumiesz
sam nie rozumiesz, Gieksa miala ma i bedzie miala kibicow i analogia z ekipom z Bielska jest nijaka
czytam
W wiosce pełnej niebieskich smerfów pewnego dnia za sprawą magicznego zaklęcia złego czarodzieja Dziurdamela przyszedł na świat pierwszy zielony smerf. Minęły dwa trzy lata a w wiosce spadł radykalnie wskaźnik urodzeń niebieskich smerfów ale za to nadal rodziły się nowe zielone smerfy zarażone swoją dziwną genetyczną chorobą skóry zwaną "zielonka". Wtedy naczelnik wioski smerf "Osiłek" podjął ważną decyzję że wraz ze smerfem "Ważniakiem" będą chodzić od chaty do chaty każdego smerfa i karać domostwo za nowo-narodzonego zielonego smerfa wizytą złego Pasibrzucha. Po dziesięciu latach smerf "Osiłek" się zestarzał i zaniemógł a smerfa "Ważniaka" zielone smerfy które przejęły władzę wykopały z wioski i zamieszkał na jej peryferiach. I tak wioska niebieskich smerfów została skolonizowana w ciągu dwudziestu lat przez zielone smerfy.

Piostar #4765253 02/07/2011 01:40
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
hehe ultra ty to jednak jesteś prze chuj wink

ultra1978 #4765670 02/07/2011 07:38
Dołączył: Feb 2009
Posty: 406
J
JZ Offline
addict
addict
J Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 406
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by Luc Nilis
Bielsko podzieli los Katowic ? oj jakby to Bielsko osiągnęło ułamek tego w lidze co Gieksa to by byli mega szczęśliwi.

nie rozumiesz
sam nie rozumiesz, Gieksa miala ma i bedzie miala kibicow i analogia z ekipom z Bielska jest nijaka
czytam
W wiosce pełnej niebieskich smerfów pewnego dnia za sprawą magicznego zaklęcia złego czarodzieja Dziurdamela przyszedł na świat pierwszy zielony smerf. Minęły dwa trzy lata a w wiosce spadł radykalnie wskaźnik urodzeń niebieskich smerfów ale za to nadal rodziły się nowe zielone smerfy zarażone swoją dziwną genetyczną chorobą skóry zwaną "zielonka". Wtedy naczelnik wioski smerf "Osiłek" podjął ważną decyzję że wraz ze smerfem "Ważniakiem" będą chodzić od chaty do chaty każdego smerfa i karać domostwo za nowo-narodzonego zielonego smerfa wizytą złego Pasibrzucha. Po dziesięciu latach smerf "Osiłek" się zestarzał i zaniemógł a smerfa "Ważniaka" zielone smerfy które przejęły władzę wykopały z wioski i zamieszkał na jej peryferiach. I tak wioska niebieskich smerfów została skolonizowana w ciągu dwudziestu lat przez zielone smerfy.

wszystko niby sie zgadza tylko czemu myśląc o żółtych cygańskich smerfach piszesz o zielonych? laugh

Piostar #4765706 02/07/2011 12:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680

nie rozumiesz [/quote]
sam nie rozumiesz, Gieksa miala ma i bedzie miala kibicow i analogia z ekipom z Bielska jest nijaka [/quote]
czytam
W wiosce pełnej niebieskich smerfów pewnego dnia za sprawą magicznego zaklęcia złego czarodzieja Dziurdamela przyszedł na świat pierwszy zielony smerf. Minęły dwa trzy lata a w wiosce spadł radykalnie wskaźnik urodzeń niebieskich smerfów ale za to nadal rodziły się nowe zielone smerfy zarażone swoją dziwną genetyczną chorobą skóry zwaną "zielonka". Wtedy naczelnik wioski smerf "Osiłek" podjął ważną decyzję że wraz ze smerfem "Ważniakiem" będą chodzić od chaty do chaty każdego smerfa i karać domostwo za nowo-narodzonego zielonego smerfa wizytą złego Pasibrzucha. Po dziesięciu latach smerf "Osiłek" się zestarzał i zaniemógł a smerfa "Ważniaka" zielone smerfy które przejęły władzę wykopały z wioski i zamieszkał na jej peryferiach. I tak wioska niebieskich smerfów została skolonizowana w ciągu dwudziestu lat przez zielone smerfy. [/quote]

wszystko niby sie zgadza tylko czemu myśląc o żółtych cygańskich smerfach piszesz o zielonych? laugh [/quote] i dlaczego piszesz o niebieskich smerfach zamiast o smerfach smieRdzielach.

ultra1978 #4765776 02/07/2011 15:57
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by craax
Originally Posted by Skorpion BB
Originally Posted by craax
Ty Skorpion jestes kibic Podbeskidzia a nie BKS-u ?
tak
zawsze mnie ciekawil taki wybor wink
Pewnie dlatego cię ciekawi bo nie pamiętasz jak w Krakowie kibiców Cracovii była garstka. Była Wisła potem Hutnik który grał w 1lidze kilka sezonów i pucharze Uefa a na końcu Cracovia w 3lidze ;p
Kiedyś w miastach jak Katowice, Bełchatów czy Częstochowa kibice GKS Katowice, GKS-u Bełchatów czy Rakowa to albo wcale nie istnieli albo byli na jednej dzielnicy miasta. Z Widzewa śmiano się dokładnie jak teraz z kibiców Podbeskidzia bo cała Łódź to byli kibice Łks. Teraz pewnie też tak będzie że parę lat minie i Bielsko podzieli los Katowic.

tzn kiedy ?

Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, latajaca_holenderka, rafal08, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,452 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1