|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
nie polecam
freebeta nie ma a minelo 72 godziny
weryfikacje to skan dowodu i jeszcze rachunek lub papier z banku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
Trzeba umieć jeszcze czytać warunki ... ze zrozumieniem .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Trzeba umieć jeszcze czytać warunki ... ze zrozumieniem . a tak ogolnie to o co Ci chodzi idioto ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Please note, the terms and conditions of this bonus state:
• This promotion is not available to residents of: Belarus, Latvia, Poland, Portugal, Russia and Greece.
faktycznie dziadostwo i kto tu mowi, ze to konkurencja dla BETFAIR ??
radze sie trzymac od nich z daleka skoro traktuja Polske jak bydlo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Maja racje, bo polaczki by wykorzystywaly bonus dziesieciokrotnie; na babcie, dziadka, ciocie, wujka, sasiada, kolege sasiada, psa, chomika i bozia wie co jeszcze.
Zalezy ci na powaznej grze, nie korzystasz z bonusa/freebeta i masz swiety spokoj, o co takie wielkie halo..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
Trzeba umieć jeszcze czytać warunki ... ze zrozumieniem . a tak ogolnie to o co Ci chodzi idioto ? 20 minut ci zajęło przeczytanie warunków od tego durnego pytania, całkiem nieźle jak na nieudacznika...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Faktem jest, ze za malo zakladów oferują na niektore ligi. Zachowują sie jak zwykly bukmacher, ktory ze wzgledow ryzyka i nieznajomosci rynku ogranicza oferte. W ich interesie jest oferowanie jak najwiekszej liczby zakladow i to, ze tego nie robią powoduje, ze nadal sa daleko za Betfair. Nawet glupie over/under robią: o/u 1.5, 2.5, 3.5, zamiast dolozyc jeszcze 4.5 i 5.5. Czasem chce cos takiego zagrac i nie moge. A teraz zauwazylem w sobote, ze w lidze niemieckiej o 15:30 mieli chyba tylko jeden zaklad na livie. To juz zupelna porazka. Wiadomo, ze najlepsze ligi powinny byc live. Cofają sie w rozwoju...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Jak trafisz na kolejna awarie bf,to bedziesz dziekowal Bogu ze mogles zamknac pozycje na bq 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11 |
Jak trafisz na kolejna awarie bf,to bedziesz dziekowal Bogu ze mogles zamknac pozycje na bq  Daj spokoj Rysio nawet nie ma sensu odpowiadac na debilne posty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Maja racje, bo polaczki by wykorzystywaly bonus dziesieciokrotnie; na babcie, dziadka, ciocie, wujka, sasiada, kolege sasiada, psa, chomika i bozia wie co jeszcze.
Zalezy ci na powaznej grze, nie korzystasz z bonusa/freebeta i masz swiety spokoj, o co takie wielkie halo.. a co pies czy chomik moja konta w banku, dowody, rachunki ?? a po wejsciu ustawy wpakuja babcie, dziadka, ciocie do paki ?? Polske stawiaja w rownym szeregu z Bialorusia, takim dupkom mowimy STOP
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Trzeba umieć jeszcze czytać warunki ... ze zrozumieniem . a tak ogolnie to o co Ci chodzi idioto ? 20 minut ci zajęło przeczytanie warunków od tego durnego pytania, całkiem nieźle jak na nieudacznika... niestety nie nieczytalem do konca bylem przekonany, ze to porzadna firma ocknalem sie po otrzymaniu maila i szok Polska jak Bialorus jesli tak traktuja Polakow to ja mowie STOP nie polecam tego gowna
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Jak trafisz na kolejna awarie bf,to bedziesz dziekowal Bogu ze mogles zamknac pozycje na bq  mysle, ze awarie kiedys sie skoncza i skonczy sie wtedy Betdaq obstawiasz tam tylko dlatego, ze Betfair nie dziala ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Nie "obstawiam" juz bardzo dlugo.  Przestan traktowac gieldy jak bukmachera wtedy te smieszne 30 ojro bonusa nie bedzie,az tak bardzo spędzało snu z powiek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
hmmm smieszne 30e  okolo 120pln chodzi o zasady o to jak traktuja Polakow 30e fakt ?? LOL grajac na stawkach 3/6$ mam co reke ponad 30e  jako jeden z pierwszych na tym forum mialem status VIP na MB, myslisz ze ot tak sobie ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Jezeli tak Ci chodzi o zasady to w ramach protestu nigdy nie zamykaja pozycji na bq w sytuacji gdy bedzie awaria na bezkonkurencyjnej bf.  Co w temacie o BQ obchodzi mnie to za ile grasz,handlujesz itp. Grasz za duze stawki i przelewasz kase z buka-mb-do buka to juz taki powod do dumy?  Obracasz tysiami a planujesz skok na glupie 120 zl. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
nic nie kumasz, maja Polakow za smieci
naprawde nie rozumiesz tego ?
bez komentarza, brak slow chyba, ze "Skąd: UBkistan" nie jestes Polakiem to rozumiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
tylko tych Polakow ktorzy adres podaja z Polski, juz jak sie poda inny to rzucaja ochlapa 30E
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Frustrat? Stary ,nie spinaj sie tak bo hemoroidow dostaniesz. W zwiazku z tym ze nie kochaja Polakow,mam umoczyc kapital podczas awarii w BF? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
tylko tych Polakow ktorzy adres podaja z Polski, juz jak sie poda inny to rzucaja ochlapa 30E Kuerten ma adres mailowy w egipskiej domenie. Może jednak by mu dali?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|