Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 27 1 2 18 19 20 21 22 26 27
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
za podszywanie się pod inną osobę w celu korzyści majątkowych to piątala można dostać grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by eroll
Originally Posted by wtapiacz
Bo kto z tych 99% będzie się bawił w egipskie konta, paysafecards, karty SIM wyrzucane do kanalizacji czy odpalanie VPN-ów? A do tego wybory idą...

confused a po co to wszystko? przecież grać można, nie ma bana a za granie nikogo Jacek ustrzelić nie może,,,ewentualnie za wygrywanie.
dokladnie- tym samym uspokoję dumę_stolicy- co Cię obchodzą wplaty do bukow ? martw sie tylko o wyplaty :-)

Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Proponuję przeczytać, a później się wypowiadać

http://www.dziennikustaw.gov.pl/D2011134077901.pdf

I dalej ciągnąc moją wizję - widzę 2 firmy, które wejdą w nasz rynek na tych warunkach: bwin (pewniak - bwin.pl), bet-at-home (na 80 %). Jeszcze do niedawna dołączyłbym betclic, ale ...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
I (cały czas moja wizja) - dostaniemy na głównej stronie banner flashowy - w tym meczu nie ma faworyta, dlatego kursy ustawiamy równo 1,65 : 1,65 smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
wtapiaczu przeciez licza sie dobre typy a nie jakies tam kursy grin

Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Originally Posted by mazik
Originally Posted by eini
Egipcjanie coś cicho siedzą, pojutrze minie 48 h, może coś się odezwą ;-)
Kiedy w końcu zmienisz pampersy? Ustawa wchodzi dopiero 14 lipca i praktycznie nic nie zmienia, łosiu.

No zmieniłem wczoraj, po zlałem się po tym jak kliknąłem w baner betandchome, kurka woda skąd wieści że od 14 lipca, przeca prezydent podpisał... Bo ja nie miałem co wczoraj zrobić z wypłatą i ręce mi się trzęsły.
To jak z tym jest, jeszcze można bez pampersów czy nie?

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by wtapiacz
Proponuję przeczytać, a później się wypowiadać

http://www.dziennikustaw.gov.pl/D2011134077901.pdf

I dalej ciągnąc moją wizję - widzę 2 firmy, które wejdą w nasz rynek na tych warunkach: bwin (pewniak - bwin.pl), bet-at-home (na 80 %). Jeszcze do niedawna dołączyłbym betclic, ale ...


koles skad masz takie informacje ze na bank wchodzi bwin ?

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Przestańcie takie pierdoły gadać, bo jeszcze ktoś uwierzy. Prześledźcie dotychczasowe wojny Bwina w podobnej sytuacji w innych krajach, przeczytajcie naszą nową ustawę i może wtedy znudzi wam się rozsiewanie takich głupich plotek.

Zacznijcie od warunków jakie stawia nowa ustawa podmiotom starającym się o licencję. I nie mówię tu już nawet o tych 12% od sumy przyjętych stawek.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Jasne Dj ,ludziom szczególnie po studiach wydaje się że stworzą biznes plan i otworzą naziemnego smile haha no to próbujcie.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Originally Posted by Maciek
Jasne Dj ,ludziom szczególnie po studiach wydaje się że stworzą biznes plan i otworzą naziemnego smile haha no to próbujcie.


nie stworzą ? smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by eini
Originally Posted by mazik
Originally Posted by eini
Egipcjanie coś cicho siedzą, pojutrze minie 48 h, może coś się odezwą ;-)
Kiedy w końcu zmienisz pampersy? Ustawa wchodzi dopiero 14 lipca i praktycznie nic nie zmienia, łosiu.

No zmieniłem wczoraj, po zlałem się po tym jak kliknąłem w baner betandchome, kurka woda skąd wieści że od 14 lipca, przeca prezydent podpisał... Bo ja nie miałem co wczoraj zrobić z wypłatą i ręce mi się trzęsły.
To jak z tym jest, jeszcze można bez pampersów czy nie?

co ty tak z tymi pampersami wjezdzasz, moczysz sie w nocy i masz jaks manie, ze inni tez ?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Kupił dużo w promocji i szuka zbytu na takich forach jak to laugh

Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by wtapiacz
I (cały czas moja wizja) - dostaniemy na głównej stronie banner flashowy - w tym meczu nie ma faworyta, dlatego kursy ustawiamy równo 1,65 : 1,65 smile
Dojdzie coś na http://www.oddsportal.com/my-bookmakers/ ?

[Linked Image]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
Wypłacacie jeszcze na konta? Czy juz raczej ryzyko i szlaban?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Originally Posted by doggy
Wypłacacie jeszcze na konta? Czy juz raczej ryzyko i szlaban?
laugh wezcie tych ludzi..........

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by doggy
Wypłacacie jeszcze na konta? Czy juz raczej ryzyko i szlaban?

poniżej 500zł na konto , powyżej na MB. Kontrolowanie przelewów bankowych to jedyna możliwość SC walki z Nami, więc biorę jednak pod uwagę że może,może z tego skorzystają,,,chociaż jak już pisałem nie raz:
Nie srać - wygrywać Panowie boks

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
bet365 i bwin nie wycofa sie z Polski

ciekawe co na to Kapica gdy oficjalnie to oswiadczna juz w najblizszym czasie.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
Originally Posted by eroll
Originally Posted by doggy
Wypłacacie jeszcze na konta? Czy juz raczej ryzyko i szlaban?

poniżej 500zł na konto , powyżej na MB. Kontrolowanie przelewów bankowych to jedyna możliwość SC walki z Nami, więc biorę jednak pod uwagę że może,może z tego skorzystają,,,chociaż jak już pisałem nie raz:
Nie srać - wygrywać Panowie boks

No i git smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Experto
bet365 i bwin nie wycofa sie z Polski

ciekawe co na to Kapica gdy oficjalnie to oswiadczna juz w najblizszym czasie.


Experto pewne to info ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Experto
bet365 i bwin nie wycofa sie z Polski

ciekawe co na to Kapica gdy oficjalnie to oswiadczna juz w najblizszym czasie.

Jak co? Postraszy sądami,wystosuje odpowiednie kurtuazyjne pisma że 'jak tak to tak',,,,a w praktyce nawet jak wytoczy im sprawę to mamy sporo czasu, żeby nie powiedzieć w ch*j.

Strona 20 z 27 1 2 18 19 20 21 22 26 27

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK, kamel, forty, latajaca_holenderka), 1,379 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1