|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
własnie mi odpisali ze trzeba zrobic obrót 3 razy po min kursie 1.2.ciekawe ze wczesniej nic o tym nie pisali!! czy ktos mial podobnie czy oni cos zaczynaja krecic Miałem pdoobnie, zagrałem za ponad 60 EUR i nie mogłem wypłacić calości, dopiero potem dalem coś ok. 1.60 i już cała kwota była dostepna do wyplaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
dzieki za info gherman a czy oni wogole cie poinformowali o tym ze po nikim kursie nie mozna stawiac??bo mi napisali ze 3 razy starczy bez wspominania o jakimm kolweik wymogu co do wsykoosci kursu. a jak wogóle z wypłata-wypłacili ci juz?? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
No i kasa jest, więc ogólnie buk ok:), zwrot na kartę był, to po co było im konto?? ale ogólnie wszystko ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
czy może mi ktoś przesłac na priva linak z jakiego się trzeba zarejestrowac żeby dostać 30 Euro bonusa??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
wejdz do do tematu: bonus+depozyt tam jest link
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Ja też dzisiaj dostałem pierwszą wypłatę od nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Więc wypłacali są <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
@kubski Nie informmowali o tym wogole.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Mam pytanie o sposób wpłaty kasy. Wczoraj sie tam rejestrowałem i nie przyjęło mi karty Visa Inteligo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
hehe to chyba mnie cos sciemniaja co do wyskoosci kursów tych 3 obrotów.1 dokonalem po kursie 1.2 a dwa zkałady po kursie 1.01 mam na koncie 51.60 a wypłacic niby moge 36.60 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Ja wpłącałem ekartą z mBanku, nie było problemów, co do karty z Inteligo to nie wiem czy akceptuja.
Pzred chwilką doszła druga wyplata więc można polecić buka bo wypłacalny to na 100% jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
a wg mnie troche kreca bo jak zapytałem na pczatku o wymogi co do obrotu tonie powiedzieli nic o tym ze stawka musi byc 1.2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
heh niezli sa zagrałem wg istrukcji 2 zakład za conajmniej kurs 1.2 weszło i wypłaicic moge całosć po za 5e:).
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
Mam problem. Zapisalem sie z referlinku który jest w temacie Depozyt+bonus, wplacilem 15 euro i nie dostalem 30 euro grati tylko 15. Więc napisalem do nich maila żeby mi dopisali jeszcze 15 Euro a oni mi to odpisali i nie dali 15 euro. Może ktoś wie jak zrobić żeby mi dali te 15euro. Pytanie głównie do kubskiego i Ghermana. A oto c mi odpisali Hello,
And thank you for your email,
I can see from your account that you were referred from mat671. Please be aware of the rules for referred customers. I have attached the rules below.
For each new referred customer the referring member will receive a bonus of Ł10 once his proposed referral has placed at least Ł40 on one or several bets (With minimum odds of 1.2). The referring member's account will then be credited with the bonus as soon as conditions are satisfied by the referred member. The entire amount of the bonus must be placed at 3 times on one or several bets by the referring member, exclusively on BetClick, before it can be transferred as payment. BetClick.com rewards all new 'referred' customers with a 100% bonus. Initial deposits, over Ł7, receive the 100% bonus up to a maximum amount of Ł20. The new customer is entiled only to this bonus upon his/her registration, and may be denied other possible bonuses.
I hope this information has helped you,
See you soon on BetClick.com
Best of luck
Stephane
BetClick customer service
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
z tego co rozumiem to dopiszą mi bonus jak obstawię za 40 funtów po kursie 1.2 Czy, tak??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
z tego co rozumiem to dopiszą mi bonus jak obstawię za 40 funtów po kursie 1.2 Czy, tak?? z tego co ja zrozumiałem to 10Ł dostaje polecający (refering), jak ty (reffered) postawisz kupony za 40Ł po kursie 1.2 . Ty dostajesz 100% od wpłaty. No chyba że nie zrozumiałem tego maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
Looking at your account i can see that your current balance is 57.90?, including a blocked balance of 5?, once you have completed the conditions of betting to receive your bonus that will then allow you to withdrawel the full balance of 57.90?.
moze ktos przetłumaczyc?zadalem mu pytanie czemu moge wypłacic 52.90e a nie 59.90(tyle mam na koncie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
Kubski ty wplacileś 15 i dostales 30 euro bonusa? Czy dostałes bonusa 15 euro i napisale sjeszcze żeby ci dodali 15? Bo ja sie zapisalem z referlinku od mat671 i dostałem tylko 15 euro bonusa, a chyba powinienem 30. Napisalem maila do nich i nie dopisali mi dodatkowych 15 euro. Może byś mi pomógl jakoś zdobyć te 15 euro? :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
aktualnie maksymalny bonus od depozytu to 20 funciaków
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
juru15 ja własnie tak zrobiłem ze dostałem z tego linku tylko 15 a nie 30 wiec napisałem do supportu wklejajac im linka z którego sie rejestrowałem z zapytaniem czemu dosałem tylkko łacznie 30 a nie 45.odpisali ze mieli awarie i dodali wiec albo leca w h..., albo ten koles mat671 wyczerpal ilosc zgłoszen na niego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478 |
No i kasa jest, więc ogólnie buk ok:), zwrot na kartę był, to po co było im konto?? ale ogólnie wszystko ok. Po jakim czasie otrzymales zwrot na karte?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
ja dostałem info na maila ze wypłata w ciagu 5 dni bedzie zrealziowana.zlecilem 23 stycznia a 25 przyszedł ten mail
|
|
|
Link skopiowany do schowka