Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#477066 16/01/2006 21:40
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Quote
własnie mi odpisali ze trzeba zrobic obrót 3 razy po min kursie 1.2.ciekawe ze wczesniej nic o tym nie pisali!!
czy ktos mial podobnie czy oni cos zaczynaja krecic

Miałem pdoobnie, zagrałem za ponad 60 EUR i nie mogłem wypłacić calości, dopiero potem dalem coś ok. 1.60 i już cała kwota była dostepna do wyplaty.

Bonus: Unibet
#477067 16/01/2006 21:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
dzieki za info gherman a czy oni wogole cie poinformowali o tym ze po nikim kursie nie mozna stawiac??bo mi napisali ze 3 razy starczy bez wspominania o jakimm kolweik wymogu co do wsykoosci kursu.
a jak wogóle z wypłata-wypłacili ci juz??
pozdro

#477068 17/01/2006 08:44
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
No i kasa jest, więc ogólnie buk ok:), zwrot na kartę był, to po co było im konto?? ale ogólnie wszystko ok.

#477069 17/01/2006 10:30
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
czy może mi ktoś przesłac na priva linak z jakiego się trzeba zarejestrowac żeby dostać 30 Euro bonusa??

#477070 17/01/2006 19:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
wejdz do do tematu: bonus+depozyt tam jest link

#477071 17/01/2006 22:40
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Ja też dzisiaj dostałem pierwszą wypłatę od nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Więc wypłacali są <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

@kubski
Nie informmowali o tym wogole.

#477072 17/01/2006 23:01
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
Mam pytanie o sposób wpłaty kasy. Wczoraj sie tam rejestrowałem i nie przyjęło mi karty Visa Inteligo

#477073 17/01/2006 23:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
hehe to chyba mnie cos sciemniaja co do wyskoosci kursów tych 3 obrotów.1 dokonalem po kursie 1.2 a dwa zkałady po kursie 1.01 mam na koncie 51.60 a wypłacic niby moge 36.60
pozdrawiam

#477074 18/01/2006 07:53
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Ja wpłącałem ekartą z mBanku, nie było problemów, co do karty z Inteligo to nie wiem czy akceptuja.

Pzred chwilką doszła druga wyplata więc można polecić buka bo wypłacalny to na 100% jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#477075 18/01/2006 09:03
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
a wg mnie troche kreca bo jak zapytałem na pczatku o wymogi co do obrotu tonie powiedzieli nic o tym ze stawka musi byc 1.2

#477076 18/01/2006 23:27
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
heh niezli sa zagrałem wg istrukcji 2 zakład za conajmniej kurs 1.2 weszło i wypłaicic moge całosć po za 5e:).

#477077 19/01/2006 12:23
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
Mam problem. Zapisalem sie z referlinku który jest w temacie Depozyt+bonus, wplacilem 15 euro i nie dostalem 30 euro grati tylko 15. Więc napisalem do nich maila żeby mi dopisali jeszcze 15 Euro a oni mi to odpisali i nie dali 15 euro. Może ktoś wie jak zrobić żeby mi dali te 15euro. Pytanie głównie do kubskiego i Ghermana. A oto c mi odpisali
Hello,



And thank you for your email,



I can see from your account that you were referred from mat671. Please be aware of the rules for referred customers. I have attached the rules below.



For each new referred customer the referring member will receive a bonus of Ł10 once his proposed referral has placed at least Ł40 on one or several bets (With minimum odds of 1.2). The referring member's account will then be credited with the bonus as soon as conditions are satisfied by the referred member.



The entire amount of the bonus must be placed at 3 times on one or several bets by the referring member, exclusively on
BetClick, before it can be transferred as payment.



BetClick.com rewards all new 'referred' customers with a 100% bonus. Initial deposits, over Ł7, receive the 100% bonus up to a maximum amount of Ł20. The new customer is entiled only to this bonus upon his/her registration, and may be denied other possible bonuses.




I hope this information has helped you,



See you soon on BetClick.com



Best of luck

Stephane

BetClick customer service

#477078 19/01/2006 12:25
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
z tego co rozumiem to dopiszą mi bonus jak obstawię za 40 funtów po kursie 1.2 Czy, tak??

#477079 19/01/2006 13:07
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
Quote
z tego co rozumiem to dopiszą mi bonus jak obstawię za 40 funtów po kursie 1.2 Czy, tak??


z tego co ja zrozumiałem to 10Ł dostaje polecający (refering), jak ty (reffered) postawisz kupony za 40Ł po kursie 1.2 . Ty dostajesz 100% od wpłaty. No chyba że nie zrozumiałem tego maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#477080 19/01/2006 14:57
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
Looking at your account i can see that your current balance is 57.90?, including a blocked balance of 5?, once you have completed the conditions of betting to receive your bonus that will then allow you to withdrawel the full balance of 57.90?.

moze ktos przetłumaczyc?zadalem mu pytanie czemu moge wypłacic 52.90e a nie 59.90(tyle mam na koncie)

#477081 19/01/2006 17:04
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
Kubski ty wplacileś 15 i dostales 30 euro bonusa? Czy dostałes bonusa 15 euro i napisale sjeszcze żeby ci dodali 15? Bo ja sie zapisalem z referlinku od mat671 i dostałem tylko 15 euro bonusa, a chyba powinienem 30. Napisalem maila do nich i nie dopisali mi dodatkowych 15 euro. Może byś mi pomógl jakoś zdobyć te 15 euro? :-)

#477082 19/01/2006 17:21
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
aktualnie maksymalny bonus od depozytu to 20 funciaków

#477083 23/01/2006 16:40
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
juru15 ja własnie tak zrobiłem ze dostałem z tego linku tylko 15 a nie 30 wiec napisałem do supportu wklejajac im linka z którego sie rejestrowałem z zapytaniem czemu dosałem tylkko łacznie 30 a nie 45.odpisali ze mieli awarie i dodali
wiec albo leca w h..., albo ten koles mat671 wyczerpal ilosc zgłoszen na niego

#477084 26/01/2006 10:28
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
Quote
No i kasa jest, więc ogólnie buk ok:), zwrot na kartę był, to po co było im konto?? ale ogólnie wszystko ok.

Po jakim czasie otrzymales zwrot na karte?

#477085 26/01/2006 14:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
ja dostałem info na maila ze wypłata w ciagu 5 dni bedzie zrealziowana.zlecilem 23 stycznia a 25 przyszedł ten mail

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker), 1,930 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1