|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
to juz przestaje byc zabawane :/ 15 stycznia zlecilem wyplate, 16 wyslalem dokumenty, a pieniedzy dalej nie mam na koncie (wyplata przelewem). Pisalem do supportu w czwartek (26.01) to napisali, ze sprawdza i ponowia wyplate w ciagu 24/28 h bede miec pieniadze na koncie, a tu dalej nic :/ dzis juz na maila nie odpowiadaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
kasa po 5 dniach na koncie buk ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
nie tak calkiem rozowo z wyplatami, dzis napisalem kolejnego maila i otrzymalem odpowiedz:
Hello,
We are having major problems with or payment system and are doing everything we can to have this problem fixed as soon as possible. We do understand that this is not the usual waiting period and we do apologise dearly.
thank you for your patience
wiec czekam cierpliwie, aczkolwiek kwota jak dla mnie dosc znaczna...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 144 |
jak tak pisza to znaczy ze raczej bedzie ok.. nie martw sie bo ja mialem podobnie z baw...
mam pytanie:
CZY MOZNA WPLACAC KARTA I POZNIEJ ROBIC ZWROT?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
jak tak pisza to znaczy ze raczej bedzie ok.. nie martw sie bo ja mialem podobnie z baw...
mam pytanie:
CZY MOZNA WPLACAC KARTA I POZNIEJ ROBIC ZWROT? Mozna wplacac karta... a przy wyplacie masz do wyboru: zwrot na karte albo przelew bankowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 144 |
ok dzieki. a jak sie oblicza te kursy, bo ajkos /100 + 1 czy jak bo nie pamietam... tzn ajk sie przelicza na dziesietne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Po zalogowaniu sie klikasz "My account" a nastepnie w "Your preferred format:" zmieniasz sobie na kursy podawane w stylu europejskim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Zreszta wqrzajacy ten buk:/ mala oferta... dluuugi czas rozliczenia zakladow... Jedyny plus to ten bonusik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> poza tym nie widze sensu tam grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
zgadza sie oferta srednia ale bonus i wypłata ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109 |
dziala wam strona? porazka....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109 |
dziala wam strona? porazka.... ok juz dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
zgadza sie oferta srednia ale bonus i wypłata ok nie wiem jak ok, jak czekam 3-ci tydzien na wyplate (zlecona 15 stycznia), takze polecam anglojezyczne fora, na ktorych duzo osob narzeka na problemy z opozniajacymi sie wyplatami z tego buka nie rozumiem takiego dzialania, buk robi promocje zeby zachecic nowych uzytkownikow, po czym robi problemy przy wyplacie, mysla, ze to zacheci do dalszej gry ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
no niestety ja tez ciagle czekam wiec qrwa powoli mam dosc, juz 2 tygodnie minelo a od 5 dni wogole namaila nie odpisuja a wisza mi troche...... oby sie nie skonczylo jak z bombabet. a Wy jak dostaliscie juz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109 |
wczoraj zlecilem wyplate i dzis dostalem mejla ze wszystko OK i przelali kase wiec powinna byc w ciagu paru dni. mam nadzieje ze to nie sciema i kasa bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
riquelme nie chce Cie straszyc ale ja tez dostalem maila, ze wszystko okej 1 albo 2 dni po wyplacie a kasy dalej nie ma, dzis wyslalem im kolejnego maila, zobaczymy co napisza, to juz miesiac niedlugo bedzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
no u mnie jest podobnie po wielu mailach w koncu laskwie odpisali w poniedzialek ze wyplata zostala zlecona, ale wpraktyce dalej nie mam kasy na koncie, a gdy loguje sie do konta betclick, to w szczegolach operacji pisze, ze "1 wyplata jest niezrealizowana".... wiec ch.. wie o co tu chodzi. smierdzi mi juz ten buk bardzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109 |
kasa jest juz na koncie wiec u mnie wszystko szybko i sprawnie z tym bukiem ale oferta slaba i nie gram tam juz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
i co Ewin masz kaske albo jakis kontakt?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
niestety kaski ani widu ani slychu, dalej w historii mam, ze wyplata jest niezrealizowana, co do nowosci to przestali odpisywac na maile :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
to qrwa powoli sie obawiam ze ten buk to jakis fix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />((( pier..., juz nie wplacam zadnej kasy do bukow niewiadomego pochodzenia.... moze do nich zadzwonimy jakos co z ta nasza wyplata jest? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka