Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#477086 30/01/2006 15:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
to juz przestaje byc zabawane :/ 15 stycznia zlecilem wyplate, 16 wyslalem dokumenty, a pieniedzy dalej nie mam na koncie (wyplata przelewem). Pisalem do supportu w czwartek (26.01) to napisali, ze sprawdza i ponowia wyplate w ciagu 24/28 h bede miec pieniadze na koncie, a tu dalej nic :/ dzis juz na maila nie odpowiadaja

Bonus: Unibet
#477087 30/01/2006 23:46
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
kasa po 5 dniach na koncie
buk ok

#477088 31/01/2006 12:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
nie tak calkiem rozowo z wyplatami, dzis napisalem kolejnego maila i otrzymalem odpowiedz:

Hello,

We are having major problems with or payment system and are doing everything we can to have this problem fixed as soon as possible. We do understand that this is not the usual waiting period and we do apologise dearly.

thank you for your patience

wiec czekam cierpliwie, aczkolwiek kwota jak dla mnie dosc znaczna...

#477089 31/01/2006 13:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 144
J
member
member
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 144
jak tak pisza to znaczy ze raczej bedzie ok.. nie martw sie bo ja mialem podobnie z baw...


mam pytanie:

CZY MOZNA WPLACAC KARTA I POZNIEJ ROBIC ZWROT?

#477090 31/01/2006 13:48
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Quote
jak tak pisza to znaczy ze raczej bedzie ok.. nie martw sie bo ja mialem podobnie z baw...


mam pytanie:

CZY MOZNA WPLACAC KARTA I POZNIEJ ROBIC ZWROT?

Mozna wplacac karta...
a przy wyplacie masz do wyboru: zwrot na karte albo przelew bankowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#477091 31/01/2006 14:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 144
J
member
member
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 144
ok dzieki.
a jak sie oblicza te kursy, bo ajkos /100 + 1 czy jak bo nie pamietam... tzn ajk sie przelicza na dziesietne?

#477092 31/01/2006 14:31
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Po zalogowaniu sie klikasz "My account"
a nastepnie w "Your preferred format:" zmieniasz sobie na kursy podawane w stylu europejskim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#477093 31/01/2006 23:21
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Zreszta wqrzajacy ten buk:/
mala oferta... dluuugi czas rozliczenia zakladow...
Jedyny plus to ten bonusik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
poza tym nie widze sensu tam grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#477094 03/02/2006 11:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
zgadza sie oferta srednia ale bonus i wypłata ok

#477095 03/02/2006 12:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
dziala wam strona? porazka....

#477096 03/02/2006 13:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
Quote
dziala wam strona? porazka....

ok juz dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#477097 05/02/2006 01:27
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
Quote
zgadza sie oferta srednia ale bonus i wypłata ok

nie wiem jak ok, jak czekam 3-ci tydzien na wyplate (zlecona 15 stycznia),

takze polecam anglojezyczne fora, na ktorych duzo osob narzeka na problemy z opozniajacymi sie wyplatami z tego buka

nie rozumiem takiego dzialania, buk robi promocje zeby zachecic nowych uzytkownikow, po czym robi problemy przy wyplacie, mysla, ze to zacheci do dalszej gry ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#477098 06/02/2006 12:23
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
no niestety ja tez ciagle czekam wiec qrwa powoli mam dosc, juz 2 tygodnie minelo a od 5 dni wogole namaila nie odpisuja a wisza mi troche...... oby sie nie skonczylo jak z bombabet. a Wy jak dostaliscie juz?

#477099 06/02/2006 17:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
wczoraj zlecilem wyplate i dzis dostalem mejla ze wszystko OK i przelali kase wiec powinna byc w ciagu paru dni. mam nadzieje ze to nie sciema i kasa bedzie

#477100 09/02/2006 01:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
riquelme nie chce Cie straszyc ale ja tez dostalem maila, ze wszystko okej 1 albo 2 dni po wyplacie a kasy dalej nie ma, dzis wyslalem im kolejnego maila, zobaczymy co napisza, to juz miesiac niedlugo bedzie...

#477101 09/02/2006 09:08
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
no u mnie jest podobnie po wielu mailach w koncu laskwie odpisali w poniedzialek ze wyplata zostala zlecona, ale wpraktyce dalej nie mam kasy na koncie, a gdy loguje sie do konta betclick, to w szczegolach operacji pisze, ze "1 wyplata jest niezrealizowana".... wiec ch.. wie o co tu chodzi. smierdzi mi juz ten buk bardzo

#477102 09/02/2006 09:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
kasa jest juz na koncie wiec u mnie wszystko szybko i sprawnie z tym bukiem ale oferta slaba i nie gram tam juz

#477103 09/02/2006 20:34
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
i co Ewin masz kaske albo jakis kontakt?????

#477104 10/02/2006 08:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
niestety kaski ani widu ani slychu, dalej w historii mam, ze wyplata jest niezrealizowana, co do nowosci to przestali odpisywac na maile :/

#477105 10/02/2006 08:56
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
to qrwa powoli sie obawiam ze ten buk to jakis fix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />((( pier..., juz nie wplacam zadnej kasy do bukow niewiadomego pochodzenia.... moze do nich zadzwonimy jakos co z ta nasza wyplata jest? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, $-man, alfa, rafal08, burbon, Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,838 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1